Zubař Tanvald

• „Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

Řeznická 166/2, Liberec Mapa

• Zubař, Parodontolog, Chirurg

„Pana doktora Charváta doporučuji. Stará se o mě a mé 2 syny. Precizní práce, výborná komunikace, přístup k pacientovi na 1. Velice oceňuji objednávání na čas, který je vždy dodržen. Sestřička je bezvadná, mladá, plná pozitivní energie, je to živel. Více

Broumovská 989, Liberec Mapa

REHABILITACE Broumovská spol. s r.o., stomatologie

• „Vyborny stomatolog,profesional. Vzdy ma plnou cekarnu lidi,tim chci rict,ze k panu doktorovi chteji vsichni chodit. Velmi prijemny doktor! Mohu jen doporucit. Více

náměstí T.G. Masaryka 639, Smržovka Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a velmi ochotné. Je to první zubařka, ke které se nebojím chodit. Vše mi před zákrokem vysvětlí, nabídne mi řešení a čeká na mé rozhodnutí. Nikdy jsem u ní nic neplatila. Tuto doktorku mohu jenom doporučit. Jen je veliká škoda, že končí. Pevně věřím, že ten kdo bude po ní, bude stejně dobrý jako je ona. Více

Na Okruhu 884/7, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan MUDr. Richard Benko je profesionál nejvyšší úrovně. Již dvakrát mě operoval, odhalil to, co jiní nevidí (zarostlý úlomek zubního kořenu v kosti), po jeho profesionálním zákroku, jsem po delší době opět bez bolesti. Více

U Domoviny 491/1, Liberec Mapa

RB-dent s.r.o.

• „Jedním slovem...Luxus! Mohu pouze doporučit.Moc prima lidícky a hlavně profici v oborů jsem neskutečně spokojená.

Tyršova 508, Liberec Mapa

2-K DENT s.r.o.

• „Suprový přístup ,se vším jsem spokojená . Má přecitlivělá tříletá dcera v křesle sedí bez problémů a vůbec se nebojí ,zoubky si nechá důkladně zkontrolovat bez problémů a spokojená s obrázkem odchází . A SMS připomenutí předem k nezaplacení. Více

Tyršova 139, Liberec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Stupnice hodnocení končí na velmi dobrý.Já musím napsat vynikající.Přišel jsem s problémem ne za pět minut dvanáct , ale velice dlouho po dvanácté. Pan doktor se mě ujal a po jedné – dvou návštěvách mi dokázal , že není třeba chodit k zubaři vynervován , týden před návštěvou ordinace nespat a mít bolení břicha.Pan doktor a sestřička , je jak jsem vypozoroval jako laik, sehraný tým a jejich práce je na professionální úrovni.Nejen práce,ale i přístup a chování. Vám co píšete o bolístkách po návštěvě ordince snad jen jedno.Pan doktor mi vytrhal už mnoho zubů a to vše ve velmi krátké době.V jeho křesle bolest nepoznáte a ta doma je z 99% naší nedbalostí.Asi jsme přišli pozdě,zákrok musel být rozsáhlejší a to pak prostě doma po ústupu injekce může bolet.Určitě to není chybou pana zubaře. Já nemohu jinak , než napsat, děkuji pane doktore a děkuji sestřičko.Děkuji za to,co jste pro mě udělali a ještě uděláte. Měl jsem Vás poznat dřív.Zdraví Vás K.L. Více

Tanvaldská 224, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší zubařka v Železném Brodě a okolí. Vždy je s ní skvělá komunikace a podává dobré výkony. Těžko budete hledat lepší. Více

Masarykova 486, Železný Brod Mapa

Praktický zubní lékař

• „Po špatných zkušenostech nejlepší zubař :) Přístup,flexibilita, dodržování času objednání vše 100% . Odvedená práce 100% . Jen a jen doporučuji :) Nelituji ani jedné koruny :) Více

boleslavova 1136/4, Liberec Mapa

AAdent

• „Jako skoro každý jsem se vždy návštěv zubaře obávala, ale od doby, co chodím k panu Dr. Pimakhinovi a jeho zdravotní "sestřičce", tak to pro mě není vůbec stresující záležitost. Ošetření je bezbolestné a velmi šetrné. Cekově jsem spokojená. Více

Husova 73, Liberec Mapa

Alexander Pimakhin

• „Velmi precizní a rozumný zubař. Jsem nadšená. Vytrhl mi osmičku bez komplikací, zachránil mi zub v zánětu a umí vymodelovat krásnou korunku. Více

Rumjancevova 335/8, Liberec Mapa

DENTHERA s.r.o.

• „Pan doktor i sestřička jsou profesionálové se vším všudy. Pan doktor se, alespoň dle mého laického pohledu, dobře vyzná nejen v běžných zákrocích, ale i v moderních postupech apod. Nejsem jeho pacientem zase tak dlouho, ale i za tu nepříliš dlouhou dobu je znát velký pokrok v komunikaci, která dříve trochu pokulhávala. Je radost sledovat, jak se z velmi dobrého lékaře stává výborný ;o) Dnes se vždy přesně dozvím, v čem je problém, jaké jsou možnosti jeho řešení, jaké je lékařovo doporučení. Přestože jsem předtím měl dobrého dentistu, pan doktor Holoubek je ještě minimálně o třídu výš. Díky lokálnímu umrtvení, které stále není jinde běžné, to u pana doktora nebolí, takže se u něj návštěva stává ne sice událostí, na kterou by se člověk těšil, to snad u zubaře ani nejde ;o), ale rozhodně se už člověk nemusí bát o zuby se postarat, což považuji za velmi důležité. Prostředí čekárny je naprosto bez chyby. Rádio, pohodlné posezení, různé časopisy, hezká čistá toaleta se vším potřebným a přístupná přímo z čekárny. Jediným mínusem jsou termíny, na nejbližší týdny nebo i měsíce má většinou plno. Není se co divit, to se dobrým lékařům zřejmě stává. Jedním z důvodů bude také fakt, že si pacienty objednávají na přesný čas a vždy s rezervou, aby se nemuselo spěchat na dalšího pacienta, což je naopak obrovský plus. Akutní zákrok je pak ale velmi těžké narychlo domluvit, i když se sestřička snaží, jak může. To je ovšem má zkušenost stará mnoho měsíců a třeba se i toto už podařilo vyřešit. Vřele doporučuji! Více

Husova 76, Liberec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Profesionální a individuální přístup k zákazníkovi a hlavně skvělé výsledky práce - barevně i tvarově dokonalé korunky! Chválím!! Více

Nad Nisou 697, Liberec Mapa

Zubní laboratoř

• „Chodím již pět let. Naprostá spokojenost se zdravotními i estetickými zákroky a týmem pana doktora.

Bratříkov 31, Pěnčín Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor je to nejlepší co mě mezi zubaři mohlo potkat.Pečlivý,šikovný,lidský...Všechno vysvětlí a snaží se vyléčit. Více

Česká 617, Liberec Mapa

MUDr. Blanka Bušková

• „Paní doktorka je velmi milá a precizní.Nic neponechá náhodě, je detailista a pacientovi dá maximum.Velmi si jí vážím a cením si jejího lidského přístupu.Je to naprostý profesionál.Monika Kučerová Více

Husova 29/1, Liberec Mapa

STOMA-Hygieinos,s.r.o

• „Velmi výborný doktor bohužel již v důchodovém věku a tak nevím kdo po něm převezme žezlo až definitivně se svou praxí skončí ta laťka kvality je jeho perfektní prací nastavena hodně vysoko Více

U Přehrady 61, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pečlivá, milá a vždy se snaží najít takové řešení, aby pacient nemusel připlácet mnoho peněz za ošetření. Sama je mladou maminkou, takže ví, jak se chovat k dětem, aby se nebály a nechaly se ošetřit. Jsem u ní velmi spokojená a moje děti se k ní dokonce těší :-) Více

Herrmannova , Liberec Mapa

stomatolog

• „Tímto chci paní doktorce moc poděkovat. Není sice můj zubař, ale byla jsem u ní dnes na pohotovosti. Takoví by měli být všichni zubaři. Je to první člověk, který mi dokázal dát injekci tak, že jsem jí necítila, má velmi lidský přístup a je velmi pečlivá. Děkuji! Více

Jablonecká 1343/15, Liberec Mapa