Psychiatr Turnov

• Linhartova 243/25, Kosmonosy Mapa

• „jsem velmi spokojen

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Velmi dobrý pan doktor. Není to typ, který napíše jen léky, zajímá se i o příčinu. Jediné negativum je mnoho pacientů.Doporučuji všem. Více

Husova 64, Jičín Mapa

• Psychiatr, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „Přístup tohoto lékaře je naprosto výjimečný. Manžel se u něj léčí ve velmi těžké diagnoze. Nikdy se nestalo,aby ho odmítl, i když nebyl objednaný, sestřička prostě řekla - okamžitě přijeďte....Jeho příslovečný klid a velmi odborný ale citlivý přístup rozhodně pomáhá i velmi rozrušeným pacientům Více

Liberecká 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Velmi dobrý psychiatr jako odborník, tak i jako člověk. Doporučuji.

• Linhartova 243/25, Kosmonosy Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „100% ! Podle mého názoru nejlepší specialista na závislosti.Vtipný,lidský,ochotný.Prostě skvělý lékař.Mně pomohl a já na něj nedám dopustit. Více

Lípy 15, Kosmonosy Mapa

1 názor

„doktor ktery posloucha a radi v pripade psychicke potreby a ne jen pise leky a honem honem dalsi bez lidskeho pristupu k pacientovi super pristup moc dekuji Více

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „Paní doktorka je učiněný anděl. Pro zdraví pacienta je ochotná jít i nad rámec svých povinností, takže je to opravdový lékař. Komunikuje vždy vstřícně a laskavě. Je velmi empatická a dává dobré rady. Navíc je velmi charismatická a má vždy dobrou náladu, takže i skvělý profesionál. Vždy se snaží dávat ty nejkvalitnější léky. Jsem u ní třetí rok a kdybych se nestěhoval, ani za nic bych ji nevyměnil. Více

• Liberecká 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Vejvanovského 1610, Praha 11 Mapa

ESET, psychoterapeutická klinika s.r.o.

• Psychiatr, Pediatr

Lípy 15, Kosmonosy Mapa