Světlá nad Sázavou

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím jsem byla na první schůzce, a osobně s psycholgy téměř žádné zkušenosti nemám . Nicméně z průběhu konzultace jsem měla pocit příjemný. Jinak to chce čas .... Více

Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod Mapa

Ambulance -PN Havlíčkův Brod

• Masarykova 885, Humpolec Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Jak řekla dcera (3 roky): Seš nejlepší doktor!! Neskutečná vstřícnost, lidskost, zároveň odbornost. Nebyl problém vyšetřit navíc i syna. Byla jsem fascinovaná tím, že existují lékaři, kteří i přes neskutečné nasazení nevyhořeli a jsou stále empatičtí a mají úroveň. Bylo mi ctí a malá skoro doufá, že zas něco chytí, aby mohla jít za nejlepším doktorem. Děkuju za tuhle zkušenost! Více

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Pan doktor mi doslova zachránil zuby, vždy ochotný, empatický, přesně ví co dělá a zákroky jsou bezbolestné. Navíc má skvělou, milou a ochotnou sestřičku. V ordinaci je vždy skvělá nálada, člověk odchází s dobrou náladou a opraveným úsměvem :-) Více

U Stadionu 2187, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejvíc nejlepší doktor. Milý, vstřícný, vše vysvětlí a ví co dělá! :-) Pokud hledáte a nevíte - pan Svoboda je jasná volba! :-) Stejně tak sestřičky. Více

Mahenova 3649, Havlíčkův Brod Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Dobrý den.S péčí dr.Skotáka jsem maximálně spokojen.Docházím k němu na pravidelné kontroly po operaci obou kyčlí a jsem s nim spokojen nejenom já,ale i řada jiých pacientů,kteří k němu dochází. Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Ortopedická ordinace

• „MUDr Ziegler mě operoval obě oči se šedým zákalem.Jeho přístup k operaci a chování,nejen jeho ,ale i ostatních pracovníků NeoVize Brno,se kterými jsem přišel během vyšetření a operace do styku hodnotím jako profesionální.Za celý svůj život/je mi 64 let/jsem se nesetkal s takovým přístupem.Všem,kteří na tom mají zásluhu ještě jedou moc děkuji za to,že opět vidím jako rys.Dávám 100%,ale vím,že je to málo.Ještě jednou velké díky NeoVize! Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Oftex s.r.o.

• „Za mě naprosto skvělá paní doktorka. Milá, ochotná, pečlivá, vše vysvětlí. Vyšetření nijak nepříjemná. Mám k ní opravdu důvěru. Více

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Dobry den,dnes jsem byla u pana doktora na implantatu. Mela jsem z tohoto zakroku pochopitelne obavy. Pan doktor mi vse vysvetlil uz na predchozi konzultaci,byla jsem na vse nalezite "proskolena". Jeho chovani i pristup sestricek je skvely. Nechala jsem si aplikovat oblbovaci injekci do zily a bylo to fajn. Behem 5 vterin zacala ucinkovat a pulhodinovy zakrok mi pripadal,jako by trval 5 minut! Ani nevim,ze mi davali umrtvujici injekci do dasne. Prislo mi jen,ze hure reaguji na pokyny pana doktora a ze se trochu trapil s tim, ze jsem prilis nespolupracovala,zavirala pusu a otacela hlavu jinak nez potreboval. I tak byl velmi mily a profesionalni. Jen je potreba mit odvoz a cely den jsem pospavala. Jinak vubec zadne bolesti. Pana doktora a jeho personal moc moc doporucuji! Více

Žižkova 14, Havlíčkův Brod Mapa

Čelistní a obličejová chirurgie

• „Mohu pana doktora doporučit. Vždy mi poradil, vše vysvětlil, chová se mile, a nebojím se na cokoli zeptat. Sestřička je skvělá. Více

Jahodova 2240, Havlíčkův Brod Mapa

Nemocnice Havlíčkův Brod

• „Moje děti tuto paní zubařku naprosto zbožňují a nemyslím si, že je to proto, že po každé prohlídce dostanou drobnou hračku... je neskutečně milá a s dětmi to prostě umí. Co mě se týká, tak protože mám docela zdravé zuby, nemám moc zkušeností se zubařskými zákroky. Proto mě překvapilo, že zub, který mi paní zubařka spravovala, ještě několik měsíců po zákroku pobolíval a byl citlivý na skus... Příčinu nejsem schopna určit... Více

Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Pani doktorka i sestricka jsou obe skvele, vzdy nam pomohly a to i mimo ordinacni dobu po telefonu. Jsme nadmiru spokojeni! Nedava zbytecne antibiotika a s detmi to opravdu umi. Více

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za přístup pana doktora a jeho kolektivu. Byla jsem u něho v září a nyní v říjnu na operaci křečových žil. Přála bych si aby celé naše zdravotnictví fungovalo jako jeho ordinace. Příjemné prostředí, vstřícnost a hlavně dobrá nálada a pohoda tam vládne. Děkuji a vřele doporučuji všem. Hana Více

U Rybníčku 4036, Havlíčkův Brod Mapa

ART&VEN

• „Mohu jen potvrdit velice profesionální přístup, ochota k řešení problémů, velmi doporučuji. Marek Minář

Beckovského 2081, Havlíčkův Brod Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Internista, Gastroenterolog

1 názor

„Dobrý den.Pan doktor a jeho sestřičky jsou super.Mají perfekní přístup k pacientum.Celé vyšetření proběhlo v naprosté pohodě.Jsem Jim moc vděčný za super podporu.Moc děkuji. Více

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod Mapa

Gastroenterologická a interní ambulance

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Jsou super a patří jim velike poděkování .Jejich přístup je na vysoké kvalite.Zachránili nám kocourka který je člen rodiny. Sice musel byt na na kapačkach a byt hospitalizován a mi jsme každy den telefonovali a ochotně nam pan doktor zdělil stav pacienta. Dekuji Šťastná Více

Nerudova 2258, Havlíčkův Brod Mapa

Klinika Havlíčkův Brod

• „Pokud je člověku zle (má nemoc), je vděčný za jakoukoli pomoc a pochopení. O to více si ale dokáže cenit pomoci lékaře, který o něj projeví zájem nejen jako.., jak se říká o kus, ale o člověka. O člověka, kterého něco trápí, kterému bolest na těle je i bolestí na duši a lékař nejen že podá pomocnou ruku (všem a ve slušnosti), ale zájmem o Vás a snahou vysvětlit a pomoci pohladí i duši vírou v uzdravení. Tímto lékařem podle mé zkušenosti pan Varjassy je a pokud nečekáte zázraky na počkání, ale zkušeného a pohodového a podle mě neskutečně ochotného lékaře mohu jen doporučit. A co se týče sestřičky, lepší myslím neznám :-) Fajn je také objednání na čas, nikdy dlouho nečekáte, což je v dnešní uspěchané době super. Více

Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvělá paní doktorka,jsem ráda,že můj syn může být v její péči..Milá ochotná,prostě patří k dětem :-)

Lánecká 970, Světlá nad Sázavou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost