Telč

Jakého specialistu hledáte?
  • „Velmi milý pan doktor i paní doktorka. Dceru i mně zbavili strachu ze zákroků . Precizní péče, skvělé výsledky ,krátká doba hojení bez jizev. Více

Brtnická 1, Jihlava Mapa

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

Dermatologické konzultace

150 Kč

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Bartošovice 11, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• Praktický lékař, Pediatr

Masarykova 330, Telč Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Skvělá lékařka, zodpovědná, svědomitá, hodná, milá, vždy se snaží vyjít vstříc, pro zdraví pacientů by obětovala i své zdraví. Více

Hradební 132, Telč Mapa

Ordinace PL

• „Po letech váhání jsem se odhodlala změnit praktického lékaře - a udělala jsem dobře. Byla jsem mile překvapena vstřícností, zájmem o pacienta a tolik náběrů na testy jsem nikdy v minulosti nezažila, jen doporučuji. Více

Žirovnická 442, Počátky Mapa

MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o.

• „Pan doktor je úplně fantastický, chodím k němu už tak 12 let, je milí, příjemný, velice ochotný a vždy vše vysvětlí, aniž by se na Vás díval, jak na exota, jak to někteří doktoři mají v oblibě, když něčemu nerozumíte a zeptáte se. Během této doby jsem odrodila dvě děti. Nedávno jsem za ním chodila, když mi bylo špatně, myslela jsem si, že je to kvůli cystě na vaječníku, ale pan doktor se snažil a nikdy mě neodbyl, ať dobře věděl, že to nemůže být od té cysty. Udělal pro mě víc než je v jeho kompetenci, věci, které měl zařídit můj obvodní lékař. Je moc hodný a ochotný, moc moc děkuji. Radka Více

9. května V./161, Dačice Mapa

Gynekologická ambulance

• „K panu doktorovi jsem chodila přes 10 let a vždy byl milý, jemný, diskrétní, důsledný, opravdu profesionál. Často i nějaký problém vysvětlil pomocí obrázků. Nepřipadáte si u něj jako na výrobním páse. Mohu jedině doporučit. Více

Horní 90, Počátky Mapa

Odborný ženský lékař

• Brtnická 1, Jihlava Mapa

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

• „ze Studené jsem se odstěhovala,ale tuhle paní doktorku měnit nehodlám i přes všechny výtky přítele o mém neustálém dojíždění. je perfektní po všech stránkách. Více

Počátecká 310, Studená Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Velmi šikovnýdoktor - na svém místě! Jen dle pohledu a pohmatu zjistil, že mám onemocnění štítné žlázy, ihned mě objednal na další vyšetření! Tomu se říká diagnostik! Více

č.d. 70, Stonařov Mapa

Soukromý praktický lékař

• „je mi 48let,před 8 lety jsem se přistěhovala,a hledala zubaře.Vystřídala jsem jich 5 než jsem nakonec našla tuto skvělou zubařku,která opravdu umí a má výborný přístup k pacientům.Můžu srovnávat,jelikož za svůj život jsem jich díky stěhování poznala určitě přes 20.Mám to k ní ted z ruky,ale jela bych i 50km.Drzewnioková Více

Březinova 398, Horní Cerekev Mapa

Praktická zubní lékařka

• Praktický lékař

„Pana doktora Kellnera mohu doporučit, vždy mě ochotně vyslechl a s rozvahou poradil, co se dá dělat. Ochotně vždy vyhověl pokud to jen trochu bylo možné. Více

Antonínská 85/II, Dačice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Celý můj dosavadní život, bylo jen utrpení, houpačka. Jsem Borec, říkal jsem si pomůžu si sám, bez pomoci!! Jenže houpat a čekat, až se ta houpačka zastaví? nezastaví!!! no tak zkusím cvokaře, bez urášky k Milanu Pátkovi. Díky jemu, jsem dostal smysl života. Poděkování, je málo. Více

Nádražní 1, Třešť Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• Ošetřovatel

1 názor

„Výborně se nám starají o matku, má první, poslední, ze vším jí pomohou a sestřičky jsou velice přátelské, pacientovy vychází vstříc. Více

Svobodova 106, Dačice Mapa

RESIDENT 2000 o.p.s. - domácí péče

• „Dobrý den. K dr.Štumarové jsem chodila od r.1995 do r.2000,kdy jsem se odstěhovala na druhý konec republiky a docela jí postrádám.Nejen,že mi udělala kvalitní porcelánové náhrady předních zubů(horní jedničky,............přišla jsem o ně při nehodě na kole),které měly vydržet 6 let a drží bez problémů o 6let déle.:-) Spokojená jsem byla i s výplněmi vrtaných zubů,...........drží také dodnes.Co se týče trhání zubů moudrosti(mám kořeny do kotviček),tak tam byla taky bezchybná. Více

Telč Mapa

• „Péče, kterou nám poskytla paní doktorka i její zdravotní sestřička byla vždy skvělá. Při každé návštěvě opravdu pečlivě zkoumala zdravotní stav a vhodně zvážila, která vyšetření je třeba provést. Při léčbě pak operativně předepisovala vhodné léky. I ze strany hospicové péče, jsme na ni slyšeli jen samou chválu. Mít takového praktického lékaře je k nezaplacení. Více

Batelov, Družstevní 449/10, Jihlava Mapa

MUDr. Lenka Jindřichová

• Internista, Diabetolog

„Z paní lékařky i její sestřičky mám jen ten nejlepší dojem. Psychickou náročnost tohoto povolání velmi dobře znám a před paní doktorkou mohu jen smeknout. Jejich chování k pacientům je velice přívětivé a slušné. Více

Lázeňská 678, Počátky Mapa

Ordinace interního lékařství a diabetologie

• „Paní doktorka Březinová je, dle mého názoru, velmi profesionální, vstřícná a pečlivá. Navštívila jsem ji se svou 2 letou dcerkou. Její přístup byl naprosto dokonalý, již dlouho jsem se nesetkala u lékaře s takovou mírou empatie. Nemohu nezmínit i sestřičku - pokud by existovala pohádka o hodné sestřička, tak tato by tam určitě hrála hlavní roli :) Co se týče ordinace a čekárny - opět na 1 s hvězdičkou - čisté a příjemné prostředí. Více

Palackého 429, Třešť Mapa

Kožní ambulance

• „Paní doktorka je velmi pracovitá, empatická, vnímavá, schopná, zkušená a přitom pokorná žena. Má pochopení a než vysloví diagnózu, vyslechne vás a do hloubky o problému přemýšlí. Paní doktorka Křivánková je poklad mezi dětskými lékaři. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost