Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

(11 názorů)

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Poskytujeme komplexní estetická ošetření podle poslední... Více

O nás

Ordinace

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

Brtnická 1

Jihlava , vysočina

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Poskytujeme komplexní estetická ošetření podle posledního medicínského standardu s nejmodernější medicínskou laserovou technologií. Díky této technologii jsou zákroky minimálně invazivní, takže se klient ihned po aplikaci může vrátit do normálního každodenního života.

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
11 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  P
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marie Policarová odstranění bradavice

  Velmi milý pan doktor i paní doktorka. Dceru i mně zbavili strachu ze zákroků . Precizní péče, skvělé výsledky ,krátká doba hojení bez jizev.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marie Policarová odstranění kožních výrustků

  Sestřička i lékař byli velice příjemní a to už i při objednání po telefonu. Za 15 min. byl výrůstek odstraněn, skoro vůbec to nebolelo, malinko to štípalo. Oceňuji profesionální přístup. Doporučuji.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marie Policarová Znaménka

  Moje první návštěva.Jsem velice spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Příjemný personál a příjemné zacházení.Doporucuji všem!Moc děkuji.


  T
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marie Policarová odstranění znamének

  Prostředí bylo příjemné a čisté. Pan doktor a paní doktorka byli velice milí, přátelští a profesionální. Člověk byl seznámen se všemi informacemi. Práce proběhla úspěšně. Doporučili jsme přátelům i známým.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marie Policarová Odstranění hemagionků a žilek v obličeji,krku a pod krkem.

  Moje první návštěva. Velice slušný a ukázkový profesionální přístup. Po zákroku bezbolestně provedeném, již okamžité viditelné změny. Jsem velice spokojený a těším se na další návštěvu. Děkuji za plně profesionální přístup.


  I
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marie Policarová odstranění pigmentací

  Dnes mi byla odstraněna dvě znaménka na obličeji, byla jsem velmi spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Moc děkuji.
  Iva Sekaninová


  A
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marie Policarová Odstranění bradavic

  Příjemný,vstřícný a hlavně šikovný personál . Maximální diskrétnost a ochota poradit. Jsem ráda,že jsem se objednala k výkonu. Proště super


  E
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marie Policarová Keloidní jizva

  Byla mi odstraněna keloidní jizva na obličeji. Vstřícný, profesionální přístup. Laskavý a milý personál. Děkuji.


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marie Policarová pigmentové skvrny

  Dobrý den,
  s MUDr.Policarovou mám bohužel velmi špatné zkušenosti při léčbě pigmentových skvrn. Po její léčbě, kdy mi udělala neprofesionálně zákrok na obličeji jsou mé pigmentové skvrny o dost větší než dříve a když jsem to s ní přišla řešit, neměla zájem to dále řešit. Nechala si zaplatit a tím to pro ni skončilo. Za mě velmi neprofesionální přístup jak po odborné tak po lidské stránce, velké zklamání.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marie Policarová odstranění bradavice

  Úžasný a profesionální přístup a hlavně bezbolestný, děkuji panu Gollovi i celému personálu, zákroku jsem se obávala, avšak zcela zbytečně. Hi


  Došlo k chybě, zkuste to znovu