Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

(12 názorů)

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

Brtnická 1

Jihlava, vysočina

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Poskytujeme komplexní estetická ošetření podle posledního medicínského standardu s nejmodernější medicínskou laserovou technologií. Díky této technologii jsou zákroky minimálně invazivní, takže se klient ihned po aplikaci může vrátit do normálního každodenního života.

• Marie Policarová

Dermatolog, MUDr.

• L
      Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie JihlavaSlužby: odstranění kožních výrustků

Sestřička i lékař byli velice příjemní a to už i při objednání po telefonu. Za 15 min. byl výrůstek odstraněn, skoro vůbec to nebolelo, malinko to štípalo. Oceňuji profesionální přístup. Doporučuji.

• J
      Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie JihlavaSlužby: Znaménka

Moje první návštěva.Jsem velice spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Příjemný personál a příjemné zacházení.Doporucuji všem!Moc děkuji.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Štefan Dubáň