Dermatologie

11 názor Jihlava, Brtnická 1

O nás

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Poskytujeme komplexní estetická ošetření podle posledního medicínského standardu s nejmodernější medicínskou laserovou technologií. Díky této technologii jsou zákroky minimálně invazivní, takže se klient ihned po aplikaci může vrátit do normálního každodenního života.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (11)

MUDr. Marie Policarová odstranění bradavice

Velmi milý pan doktor i paní doktorka. Dceru i mně zbavili strachu ze zákroků . Precizní péče, skvělé výsledky ,krátká doba hojení bez jizev.

MUDr. Marie Policarová odstranění kožních výrustků

Sestřička i lékař byli velice příjemní a to už i při objednání po telefonu. Za 15 min. byl výrůstek odstraněn, skoro vůbec to nebolelo, malinko to štípalo. Oceňuji profesionální přístup. Doporučuji.

MUDr. Marie Policarová Znaménka

Moje první návštěva.Jsem velice spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Příjemný personál a příjemné zacházení.Doporucuji všem!Moc děkuji.

MUDr. Marie Policarová odstranění znamének

Prostředí bylo příjemné a čisté. Pan doktor a paní doktorka byli velice milí, přátelští a profesionální. Člověk byl seznámen se všemi informacemi. Práce proběhla úspěšně. Doporučili jsme přátelům i známým.

MUDr. Marie Policarová Odstranění hemagionků a žilek v obličeji,krku a pod krkem.

Moje první návštěva. Velice slušný a ukázkový profesionální přístup. Po zákroku bezbolestně provedeném, již okamžité viditelné změny. Jsem velice spokojený a těším se na další návštěvu. Děkuji za plně profesionální přístup.

MUDr. Marie Policarová odstranění pigmentací

Dnes mi byla odstraněna dvě znaménka na obličeji, byla jsem velmi spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Moc děkuji.
    Iva Sekaninová

MUDr. Marie Policarová Odstranění bradavic

Příjemný,vstřícný a hlavně šikovný personál . Maximální diskrétnost a ochota poradit. Jsem ráda,že jsem se objednala k výkonu. Proště super

MUDr. Marie Policarová Keloidní jizva

Byla mi odstraněna keloidní jizva na obličeji. Vstřícný, profesionální přístup. Laskavý a milý personál. Děkuji.

MUDr. Marie Policarová pigmentové skvrny

s MUDr.Policarovou mám bohužel velmi špatné zkušenosti při léčbě pigmentových skvrn. Po její léčbě, kdy mi udělala neprofesionálně zákrok na obličeji jsou mé pigmentové skvrny o dost větší než dříve a když jsem to s ní přišla řešit, neměla zájem to dále řešit. Nechala si zaplatit a tím to pro ni skončilo. Za mě velmi neprofesionální přístup jak po odborné tak po lidské stránce, velké zklamání.

MUDr. Marie Policarová odstranění bradavice

Úžasný a profesionální přístup a hlavně bezbolestný, děkuji panu Gollovi i celému personálu, zákroku jsem se obávala, avšak zcela zbytečně. Hi

Kontakt

Brtnická 1, Jihlava Zobrazit v Goole Maps