Náměšť nad Oslavou

Jakého specialistu hledáte?
  • „Nebyt pana doktora, tak by muj porod nemusel vubec dopadnout dobre. Sam hned poznal, ze nejsem schopna rodit prirozene, kdyz mi nekolik jinych doktoru tvrdilo, ze to nevadi (tvar panve a uz jsem byla po jednom cisari). Vysetreni skvele, jednani take. Do Ivancic jsem jela rodit z Brna. Nic nezanedba, ma pochopeni. Více

Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance

• „Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně laskavé a profesionálalní. K paní doktorce chodím už cca 10 let a jsem neskutečně vděčná za to, jaké jsou. Každá návštěva byla bezbolestná, vřelá, důstojná, hrazena pojišťovnou nebo (a to pouze v připadě plomby) s minimálními doplatky. I teď v době epidemie mi daly termín do dvou dnů, aniž by ve mě vyvolaly pocit komplikací, provinění či zavázanosti. Dvě úžasné profesionalky, které nasadily laťku vysoko a dávají člověku naději, že existuji lidé a instituce, které přistupují ke klientům s empatií, vstřícností a nepodmíněnou až samozřejmou ochotou pomoci. Vždy. Nikdy není nic problém. Nevídané! Více

Palackého 68, Moravský Krumlov Mapa

Zubní lékařka

• „Rozhodně nesouhlasím s tím, co zde bylo o panu doktorovi napsáno. Například léky jen co si hradí pacient a krátké vyšetření. K panu doktorovi jsem došla po delší době s druhým problémem a to bolavá bedra. Vyšetřil mne v ordinaci a doporučil cviky. Poslal mne na rentgen a následně předepsal fyzioterapii. Maximální spokojenost s panem doktorem. Více

Ortopedická ambulance

• „úplně normální žena, vůbec si u ní nepřipadám jak u lékaře, neformální, upřímná, vstřícná, jako kdybych byl na návštěvě u mé dobré tety. Avšak profesionálka na úrovni, vždy ví co chce, a když to nechápu, tak vše trpělivě vysvětlí. Odvádí více než by kdo jiný od doktora čekal, a to je snad nad všechnu léčbu. Prošel jsem, jako VZP celé Čechy, Moravu, Slezko a Slovensko, Ivančice mohou být hrdé na to, že mají takovou PANÍ doktorku !! Více

Ordinace praktického lékaře - MUDr.Milada Škarková

• „I bez registrace (v rámci akutní pomoci) mně pan doktor pomohl od bolestivého zánětu, když zub bezbolestně vytrhl. Škoda, že neregistruje nové pacienty. Více

Praktický zubní lékař

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá! Nejenže mi (tenkrát ještě jako moje závodní lékařka, nikoli obvodní) na prohlídce, co jsem potřebovala na brigádu objevila velmi vážný zdravotní problém o kterém moje obvodní doktorka 18 let neměla tušení (vrozená vada), je velmi pečlivá i v dalších směrech. Spousta doktorů tyhle "otravné vynucené prohlídky" přeskočí a jen podškrábne. Nikdy pro ní nebyl problém zařídit co jsem potřebovala - byrokracie kvůli cestování, dala mi spoustu rad ohledně léků na cestách mimo Evropu a podobně. A jako bonus k výborné zdravotní péči si neúčtuje nesmyslně vysoké částky za různé papíry a výpisy. Jsem u ní 6 let a přestože už bydlím v Praze, určitě u ní zůstanu i nadále, za kvalitní lékařkou se vyplatí i dojíždět. Více

9. května 9, Zbýšov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní magistra je úžasná k dětem, na dokonce i k rodičům, což sice není podstatné, ale příjemný bonus. Umí děti namotivovat. Za tu dobu se stalo jen jednou, že syn nespolupracoval... Jeden syn už má hotovo, druhý syn snad za pár a pokud bude potřeba logopedie pro syna c. 3 nebo 4, vím že se prve obrátím na Mgr.Fialovou do Rosic Více

Klinická logopedie

• „Většinou takto nezveřejňuji svoje názory, ale opravdu mě zaráží kritika na MUDr. Kalužu, se kterou v žádném případě nemůžu souhlasit. V době, kdy jsem byla těhotná, tak od samého začátku, a to myslím od 3. týdne těhotenství, se o mne pan doktor staral každých 14dní, jelikož těhotenství bylo rizikové. Vždy mi všechno vysvětlil, s každým problémem poradil a vyřešil a teď mám zdravého syna. Po porodu kdykoliv zavolám a sestřička-i jako laktační poradkyně, mi poradí, jak na problémy s kojením a se vším, na co se zeptám. Jak pan doktor tak i sestřička mají k pacientkám opravdu vřelý, lidský a otevřený přístup. Za to jim mnohokrát děkuji. Více

Zámecká 49, Rosice Mapa

GYAM centrum gyn. a porodnicé péče

• „Jsem velmi spokojená,přesto,že jsem se přestěhovala,stále za paní doktorkou dojíždíme.Mohu jen doporučit.

Lipová 438, Náměšť nad Oslavou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dojíždím za panem doktorem z jiného kraje cca 50 km a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pomůže a jeho jednání, jakožto i jeho sestřičky je vždy na úrovni. Více

Široká 401/16, Ivančice Mapa

Plicní ambulance a kalmetizace

plicní ambulance

• „Paní doktorka Sládková je úžasná doktorka, vždycky poradí, vysvětlí Vám věci do podrobna,což v dnešní době doktor nevysvětlí. Je moc hodná a sympatická mohu se jí svěřit s čím kolové, vyslechne si Vás a poradí. Sestřička je možná trošku morous, ale je také hodná chodím na Gynekologii už 6rokem a jsem spokojená Více

Poliklinika Velká Bíteš

• „Mou zkušeností s doktory asi jako většina lidí když nemusíš nejdeš.Ale stalo se poznal jsem p doktorku Švábovou a musím říct že mě velice mile ´překvapila,její trpělivost a ochota naslouchat je opravdu na profesionální úrovni.Je vidět práce odborníka na svém místě která se už dnes tolik nevidí,není problém zavolat napsat sms nestalo se mi že by mě z nějakého důvodu odmítla. Tak že opravdu p doktorce jen díky,opravdu doporuručuji spolupráci na vysoké úrovni,Beneš Více

Velké Meziříčí, Velké Meziříčí Mapa

ADVISE PSYCHOLOGY s.r.o.

• „Chtěla jsem v těhotenství chodit k doktorce s trochu volnějším přístupem, ale v žádné z ordinací, které mi byli doporučeny, nepřijímali nové pacienty. Náhodou jsem skončila u paní Dr. Petrovské a (byla) jsem velmi spokojená! Paní doktorka má respektující přístup, do ničeho nenutí, nepoučuje, nedělala mi zbytečně pokaždé UTZ, odhady váhy apod. Zkrátka jsem díky ní měla těhotenství v klidu. Více

Nemocnice Ivančice

• „Paní doktorka pochopila mé mnohaleté zdravotní problémy a navrženou léčbou neskutečně pomohla. Tímto jí ještě jednou děkuji! Více

č.d. 188, Dukovany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní Mudr. Irena Čarvašová je ozdobou České lékařské komory.Mám ji rád.Chodí,nebo dojíždí ke svým pacientům nejen v pracovní době,ale i přes čas ve svém volném čase.Hlavně si na ní cením toho,že nejen ona,ale i její spolupracovníci se pro své pacienty obětují i o víkendech.Tráví se svými pacienty celé soboty i neděle.Vím,že paní Mudr. Irena Čarvašová je skvělý psycholog.Pacienti jsou na ní závislí pro její vlídné slovo a vynikající péči s výsledky plného uzdravení jejích pacientů... Více

Boží Hora 5, Ivančice Mapa

AGENTURA HOME CARE-domácí péče

• „Paní doktorka je milá, vlídná a příjemná. S Alergologií HORNMED jsem spokojená, většinou je dodržena objednací doba. Jen jedna sestřička je je tam méně příjemná a neochotná. Více

Zastávka U Brna Mapa

• „Musím se přidat. Opravdu po dlouhé době milá a vstřícná paní doktorka. To se v poslední době moc nevidí.

Palackého náměstí 22, Rosice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorku velice doporučuji. Velmi milá, mistr ve svém oboru. Vždy se k ní velmi ráda vracím. A sestřičky které má jsou také velmi super, vtipné, ochotné a usměvavé.. super tým Více

Poříčí 1256/11, Velké Meziříčí Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pan doktor je ten nejlepší ve svém oboru, kterého jsem poznala. Velmi milý a vstřícný. Je vidět zájem a ochota pomoci. Velmi mu děkuji za pomoc. Sestřička ovšem tak milá není, což je v dnešní době dost časté. Více

Poliklinika Velká Bíteš