Dačice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Velmi milý pan doktor i paní doktorka. Dceru i mně zbavili strachu ze zákroků . Precizní péče, skvělé výsledky ,krátká doba hojení bez jizev. Více

Brtnická 1, Jihlava Mapa

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

Dermatologické konzultace

150 Kč

• Praktický lékař, Pediatr

Masarykova 330, Telč Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Skvělá lékařka, zodpovědná, svědomitá, hodná, milá, vždy se snaží vyjít vstříc, pro zdraví pacientů by obětovala i své zdraví. Více

Hradební 132, Telč Mapa

Ordinace PL

• „Po letech váhání jsem se odhodlala změnit praktického lékaře - a udělala jsem dobře. Byla jsem mile překvapena vstřícností, zájmem o pacienta a tolik náběrů na testy jsem nikdy v minulosti nezažila, jen doporučuji. Více

Žirovnická 442, Počátky Mapa

MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o.

• „Pan doktor je úplně fantastický, chodím k němu už tak 12 let, je milí, příjemný, velice ochotný a vždy vše vysvětlí, aniž by se na Vás díval, jak na exota, jak to někteří doktoři mají v oblibě, když něčemu nerozumíte a zeptáte se. Během této doby jsem odrodila dvě děti. Nedávno jsem za ním chodila, když mi bylo špatně, myslela jsem si, že je to kvůli cystě na vaječníku, ale pan doktor se snažil a nikdy mě neodbyl, ať dobře věděl, že to nemůže být od té cysty. Udělal pro mě víc než je v jeho kompetenci, věci, které měl zařídit můj obvodní lékař. Je moc hodný a ochotný, moc moc děkuji. Radka Více

9. května V./161, Dačice Mapa

Gynekologická ambulance

• Brtnická 1, Jihlava Mapa

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

• „ze Studené jsem se odstěhovala,ale tuhle paní doktorku měnit nehodlám i přes všechny výtky přítele o mém neustálém dojíždění. je perfektní po všech stránkách. Více

Počátecká 310, Studená Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Pana doktora Kellnera mohu doporučit, vždy mě ochotně vyslechl a s rozvahou poradil, co se dá dělat. Ochotně vždy vyhověl pokud to jen trochu bylo možné. Více

Ordinace praktického lékaře

• Ošetřovatel

1 názor

„Výborně se nám starají o matku, má první, poslední, ze vším jí pomohou a sestřičky jsou velice přátelské, pacientovy vychází vstříc. Více

Svobodova 106, Dačice Mapa

RESIDENT 2000 o.p.s. - domácí péče

• Ošetřovatel

1 názor

„O mého otce se starají skvěle. Díky nim může být doma.

Mutná 14, Cizkrajov Mapa

Domácí ošetřovatelská péče

• „Dobrý den. K dr.Štumarové jsem chodila od r.1995 do r.2000,kdy jsem se odstěhovala na druhý konec republiky a docela jí postrádám.Nejen,že mi udělala kvalitní porcelánové náhrady předních zubů(horní jedničky,............přišla jsem o ně při nehodě na kole),které měly vydržet 6 let a drží bez problémů o 6let déle.:-) Spokojená jsem byla i s výplněmi vrtaných zubů,...........drží také dodnes.Co se týče trhání zubů moudrosti(mám kořeny do kotviček),tak tam byla taky bezchybná. Více

Telč Mapa

• Internista, Diabetolog

„Z paní lékařky i její sestřičky mám jen ten nejlepší dojem. Psychickou náročnost tohoto povolání velmi dobře znám a před paní doktorkou mohu jen smeknout. Jejich chování k pacientům je velice přívětivé a slušné. Více

Lázeňská 678, Počátky Mapa

Ordinace interního lékařství a diabetologie

• „Je to hodně moc výborný neurolog. Jsem s panem Hřebenem spokojený, můžu Vám ho doporučit. Je to profesionální lékař.

Neurologická ambulance

• „Chválím pana doktora, je zodpovědný a pečlivý. Jsem u něj naprosto spokojená.

Brněnská 214, Slavonice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem zdravotník,tudíž můžu odbornost posoudit profesionálně . Tento lékař jako jediný zjistil důvody mé sterility a díky němuž mám druhé dítě,skvělý odborník co se týče veškerých diagnóz . To,že se někdy nevybavuje je prostě v povaze ,každý jsme nějaký . A k některým zde uvedeným hodnocením bych řekla pouze toto : dobře vím ,co si dovolí mnozí pacienti ,takže někdy nelze jinak :"na hrubý pytel, hrubá záplata". Já osobně jsem se nikdy nesetkala se sebemenší arogancí . Více

Masarykova 330, Telč Mapa

Odborný ženský lékař

• „Nejlepší zubař na světě! Pečlivý, šikovný, svědomitý. Nedám na něj dopustit. K takovému zubaři se člověk nemůže netěšit. :-) Více

Zubní ordinace

• „Pane doktore potřebuji poslat kartu k jinému zubaři. do deseti dnů vám dám jméno a adresu stomatologa.Chodila jsem k Vám jelikož sem byla v dětském domově Počátky Děkuji Miroslava Želichovská Více

Žirovnická 442, Počátky Mapa

Zubní lékař

• „Dobrá lékařka. Sice se hodně řídí tabulkami, ale myslím, že to není na škodu. Svojí práci umí.

Masarykova 444, Telč Mapa

• Praktický lékař

„výborný diagnostik, lidský přístup. nemůžu si vynachválit :-)

č.d. 37, Police Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Chválím její přístup k pacientům.Mě osobně si myslím zachránila život,když sem k ní přišla s kompikacemi po operaci.Ihned mě odeslala na vyšetření a já skončila na Jipce kde jsem byla skoro měsíc,moc si toho nepamatuji ale žiju a to je to hlavní.Když mám problém je ochotná,vyslechne co mě trápí a tak všeobecně je lidská!! Více

V Ráji 1049, Jemnice Mapa

Praktický lékař pro dospělé