Jindřichův Hradec

Jakého specialistu hledáte?
  • „Jsem pacientem MUDr. Lubomíra Berky již 21 let.Četl jsem veškerá hodnocení v této anketě. Až na toho pisatele z 19.1.2011 mohu dodat pouze stručně. Skvěle sehraný tým,špičková technická vybavenost,vysoce profesionální přístup k pacientů. Prostě v ohromném množství doktorů v naší republice se v případě MUDr. Lubomíra Berky z kardiologické ambulance v Jindřichově Hradci dá s naprostou jistotou říci,že to není jenom doktor , ale hlavně LÉKAŘ ! ! ! Více

Kardiologie angiologie, diabetologie

• „Po letech váhání jsem se odhodlala změnit praktického lékaře - a udělala jsem dobře. Byla jsem mile překvapena vstřícností, zájmem o pacienta a tolik náběrů na testy jsem nikdy v minulosti nezažila, jen doporučuji. Více

Žirovnická 442, Počátky Mapa

MUDr. Miloš JF BEUTL s.r.o.

• Fyzioterapeut

„Objednací lhůta krátká, parkování před ordinací, čekárna pěkná, čekací doba žádná nebo krátká, p. doktorka velmi milá a důsledná. U miminek to při vyšetřování vypadá spíše na mazlení a hraní. :) Má mou plnou důvěru. Více

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec Mapa

Rehabilitační pracoviště

• „K panu doktorovi jsem chodila v době kdy pracoval ještě na nefrologii v nemocnici jako malá holka. Nikdy nic nezanedbal a nepodcenil. Škoda že odešel a místo jeho nastoupila jiná paní doktorka. Doporučuji. Více

Ruských legií 352/III, Jindřichův Hradec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostý odborník, profesionál ve svém oboru. Provedl mi extrakci dvou osmiček a korekci hyperplazie. Ty zákroky byly hodně nepříjemné, ale lépe by to nikdo nezvládl. Díky svému "umění", kvalitám a lidskému přístupu má také vždy plno. Ale i když nemá čas, snaží se pacientům pomoci a vyhovět - vždy to v ordinaci a v čekárně vidím a slyším. Sestra je rovněž velmi ochotná, schopná Děkuji Více

Jablonského 446, Třeboň Mapa

Stomatologická ordinace

• „pan doktor je zlatíčko nemam ani jizvu a ta sestřička seuper rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Více

Klofáčova 395/II, Třeboň Mapa

Ambulance plastické chirurgie

• „Po dlouholeté péči o mé zuby mám ty nejlepší zkušenosti jak s přístupem, tak i jistě velmi odborným provedením úkonů. Pro ošetřující lékařku tedy všechno nej a díky. Více

Jarošovská 1126/II, Jindřichův Hradec Mapa

Praktický lékař - stomatolog

• „Pí doktorka i sestřička jsou profesionálové ve svém oboru. Pí doktorka je milá a vše vysvětlí pomůže a poradí. Jsem ráda že jsem v dobrých rukou . Více

Palackého nám. 106, Třeboň Mapa

Lékař. služba první pomoci Třeboň ops.

Lázeňská 1001, Třeboň Mapa

Lázně Aurora s.r.o.

Jablonského, Třeboň Mapa

Ordinace MUDr. Jana Tichá s.r.o.

• „K panu doktorovi jsem chodila přes 10 let a vždy byl milý, jemný, diskrétní, důsledný, opravdu profesionál. Často i nějaký problém vysvětlil pomocí obrázků. Nepřipadáte si u něj jako na výrobním páse. Mohu jedině doporučit. Více

Horní 90, Počátky Mapa

Odborný ženský lékař

• „K panu doktorovi chodím od roku 1992.Zubní výplně které mi dělat v počátku stále drží. Je to velký profesionál.Je viděl že se stále vzdělává a modernější technologie a přístroje používá ve své ordinaci. Vždy popíše zákrok jaký bude dělat.Jsem maximálně spokojen. Více

Röschova 850, Jindřichův Hradec Mapa

• „K paní doktorce chodíme moc rádi.Nic nepodcení a vše dokáže perfektně vysvětlit.Prostě a jednoduše skvělá doktorka :-) Erik Z. Třebon Více

Klofáčova 395, Třeboň Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím od cca 16 let. V porovnání s předchozím lékařem, je paní doktorka Dusíková NEJLEPŠÍ ve svém oboru. Poradí, pomůže,... Když mi oznámila graviditu, se vším mě seznámila, při každé kontrole mi řekla jak je miminko veliké, co dělá,... Neměnila bych. Teď mám krásného zdravého 15-ti měsíčního synka. Paní doktorku DOPORUČUJI!!!! Sestřička je u mě na stejném hodnocení jako paní doktorka :) Na každou další návštěvu se těším, i teď s prckem, protože si ho můžu vzít sebou. Více

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pan doktor Vodička je erudovaný lékař s příjemným vystupováním a citlivým přístupem k pacientům. Chodím k němu já, i dcera a vnučka a jsme rády,že pana doktora máme. D.Čížková Více

Jirsíkova I/36, Soběslav Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi dobrý chirurg a hlavně velmi dobrý člověk a chlap, na ženský je bystrý zrovna jako na bažanty

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec Mapa

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

• „Jen vice takovych lekaru.

Božejov 5, Mapa

MUDr. Dana Korbová, praktická zubní lékařka

• „Co se týče karpálů tak vynikající,ale ten zbytek!!!!Měl by se zaměřit vážně jen na čištění karpálů a ten zbytek ponechat lékařům kteří svou práci vykonávají s láskou a úctou k pacientům. Více

Ortopedická ambulance

• „Pani doktorka je jedna z nejlepsich doktoru tady v JH.Alespon co se tyce lecby deti.Ja tam chodim se synem a nejaky problemy ze by byla arogantni jsem nepostrehla.Vyslechne a pak leci.Ja ji muzu jen doporucit.Jen tak dal pani doktorko Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Mudr. Karel Med je velmi šikovný, ochotný,jsem jeho pacientkou mnoho let, jsem na 100 % spokojená. Květa Tůmová.

Denisova 352, Jindřichův Hradec Mapa

Stomatologická ordinace