Bechyně

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan dr. Kropík mi byl doporučen jako odborník k extrakci zubu pro již rok problémy, které náš p. doktor nezvládl. Ochotně vysvětlil, vyřešil ve dvou návštěvách. Cena dobrá, stálo to rozhodně za to. Nádhera. Mám svůj zub, teď nový a hezký a nemám zánět. Vyřešené. Moc děkuju. Jakub P. Více

Náchodská 3333, Tábor Mapa

STOMAMED s.r.o.

Bělení zubů

od 500 kč

• Praktický lékař, Pediatr

Dolní Bukovsko, Staré Město 453, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Pan doktor Smisek je skvely profesional a je velka skoda, ze jiz nebude ordinovat. Samozrejme chapu, ze nic netrva vecne,ale byla jsem s vami nadmiru spokojena. Chtela bych vam podekovat a poprat vse nej Více

Jeřábkova 158,, Milevsko Mapa

Poliklinika Milevsko

• „Pan doktor je jeďen z nejlepsich lekaru, ktere jsem poznala. Vzdy me vyslechl a vysvetlil co me ceka, zvladla jsem tak operaci cysty, pri ktere mi odstranili jeden vejcovod i obavy z toho ze nebudu moci otehotnet. Nyni jsem ve 37.tydnu tehotenstvi a po celou dobu jsem k panu doktorovi dojizdela na vsechny kontroly i kdyz v Tabore jiz nebydlim. Více

Budějovická 553, Tábor Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• Psycholog, Dětský psycholog

„taky mi moc pomohl uz od malinka sem zato moc rada a dekujuju moc je to velmi dobry a hodny clovek moc ho chvalim

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Klinická psychologie

• Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Na ortodoncii jsme se vydali na základě výborných doporučení a můžeme je jedině potvrdit. Příjemní a profesionální lidé, velmi milá atmosféra, vstřícnost, vysvětlení, lidský přístup... Výborné! Více

Budějovická 806, Tábor Mapa

Ortodoncie

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

1 názor

„Profesionální a odborná péče. Výborná dentální hygienistka. Můžu jen doporučit. Navštěvuji pravidelně.

Malšice 131, Tábor Mapa

Bc. Kateřina Volková

• „Paní doktorku také doporučuji. Mám s ní dobrou zkušenost. Především ocenuji/vyzdvyhuji její přístup k pacientům - taktní, empatický, vřelý, otevřený(na rovinu a mile řekne + i -). Umí poradit, má "nastudováno" + praxi a dále se zdokonaluje a rozšiřuje si obzory. Od pacientů očekává/vyžaduje aktivní přístup(byť po kručíčkách) - pracovat na svém problému. Více

U Lípy, Tábor Mapa

U Lípy 247 Tábor

• „Pan doktor je opravdu kapacita!!! Velmí pozorný..vše vysvětlí a poučí pomůže atd Velmi doporučuji!!! Měla jsem zápal plica velmi hrozný... a mám miminko..a pan doktor chtěl abych zůstala a já ne kuli miminku..dala jsem ústní reverst.A pan doktor když jsem odjeli domů volal manželovi at mě doveze zpět že to nemám dobrý atd...Takže velmi ochotný a starostlivý!!!!! Můžu jen doporučit!!! Více

Kapt. Jaroše 2000/10, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor

Kpt. Jaroše 2000, Tábor Mapa

Nemocnice Tábor, a.s.

• „pan dr.Šolle....chodím k němu léta,je fakt že z něj mám trochu trauma,jelikož v jeho tváři je taková tvrdost,ale věřím,že je opravdu jeden z nejlepších lékařů ve Veselí nad Lužnicí a tak celkově si myslím,že poradí.Doporučuji tohoto lékaře,doufejme,že brzy nepůjde do důchodu-byla by to škoda. Více

nám. T. G. Masaryka 25, Veselí nad Lužnicí Mapa

Praktický zubní lékař

• „Skvělý specialista,neměla jsem s ním žádný problém a vždy mi moc pomohl

Kvapilova 2601, Tábor Mapa

Ambulantní ortopedická ordinace

• „Paní doktorka je vstřícná, komunikativní a příjemná. Jsem s ní spokojen. Výhodou je, že má ordinaci blízko vlakového a autobusového nádraží. V budově je zároveň i lékárna. Více

Husovo náměstí 530, Záluží Mapa

Interní a diabetologická ordinace

• „Je to borec ! Pomohl mi opakovaně ! V čekárně věčně řvoucí děti, a nebo neslyšící důchodci. Respekt, že to dává na takový úrovni ! Josef Více

Budějovická 553, Tábor Mapa

Ordinace otorinolaryngologie

• „Dnes jsem byla se svou 7letou dcerou u pana doktora je velice prijemny,pečlivý,a dcera znej byla nadšena vřele doporučuji kdyby takovych doktoru bylo víc. Helena.K Více

Kpt. Jaroše 2876, Tábor Mapa

MUDr. Petr Kolář - ORTODONCIE Zubatka - 2. patro

• Internista, Diabetolog

„Paní doktorka je vynikající lékařka, umí své pacienty vyslechnout a maximálně jim pomoci.Sestřička je také velmi obětavá a hodná.Tak lidský přístup ke svým pacientům se opravdu málokdy vidí. Více

Smetanova 1284, Tábor Mapa

Interní ambulance, diabetolog. poradna

• Internista, Fyzioterapeut

„velice příjemná, přátelská, dobře vše vysvětlí...

Klokotská 106, Tábor Mapa

Rehabilitační a fyzikální medicína