Derma Plus s.r.o.

(29 názorů)
Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní), interní medicíny a gastroenterologie. Více

O nás

Ordinace

Derma Plus s.r.o.

Rudé armády 614

39101 , Sezimovo Ústí , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Derma Plus s.r.o.

Husovo náměstí 530

39001 , Tábor , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Derma Plus s.r.o.

Senovážné náměstí 1616

37001 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní), interní medicíny a gastroenterologie.

Názory o lékařích ze zařízení

 • Helena Fischerová

  Internista, MUDr.

  • Nejvíce si cením u pani doktorky citlivý a šetrný přístup při vyšetření.Dokáže pacientovi vše vysvětlit ale i vyslechnout a uklidnit.

  • Pečlivá, profesionální lékařka, velice příjemná.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Irena Hejcmanová

  Dermatolog, MUDr.

  • P

   Paní doktorka je velmi příjemná. Vyslelchla můj problém a doporučila varianty terapie.

  • G

   Musim souhlasit s hosty prede mnou. Pani doktorka je ochotna, ale hlavne (podle mne) odborne zpusobila. Je jasne, ze tento obor mediciny (tak jako vsechny :-) ) je tak obsahly, ze se nemusi nekdy "trefit". S pani doktorkou jsem velmi spokojen a verim ji. Tak jako vsichni, je ale jenom clovek. Preji ji dalsi chut do prace a hlavne zdravi + jeji rodine. Dtto i jejimu manzelovi, ktery v C.B. praktikuje gastro a je velmi uznavany. Jiri M.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Jan Hejcman

  Gastroenterolog, MUDr.

  • D
   Umístění: Derma Plus s.r.o.Služby: gastroskopie

   Pan doktor je nejlepsi. Velmi jsem se bala fibroskopie a pan doktor se sestrickami byli tak hodni a mili, ze jsem na strach uplne zapomela.

  • L

   Pan doktor je velice hodny a laskavy clovek.vysetreni jsem absolvovala uz nekolikrat a nemohu si ani v nejmensim stezovat.vzdy mi vse dopodrobna vysvetli a nabidne alternativy lecby.vzdycky jsem se k temto vysetrenim bala chodit ,ale k panu doktorovi se nebojim,ma lidsky pristup a vi co dela.svemu oboru velmi dodre rozumi a je to opravdu kapacita.jen kdyby vsichni ostatni lekari tu svou praci brali a hlavne delali tak jako on.sestricky jsou take moc fajn.u takoveho vysetreni nemate nikoho sveho blizkeho a tak vas potesi podpora sestricky a lekare tady tedy urcite.vrele vsem doporucuji.

  Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře