O nás

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní), interní medicíny a gastroenterologie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Jan Hejcman Jiný

  Naprosto skvělý a odborný přístup pana doktora i sestřiček, i přesto, že se jednalo o relativně nepříjemné vyšetření (kolonoskopie), vše proběhlo díky jejich přístupu v pohodě. Určitě jeden z nejlepších a nejlidštějších lékařů, jakého jsem kdy potkal.

  K
  MUDr. Jan Hejcman Jiný

  U pana doktora Hejcmana jsem byla již po několikáté. Podstoupila jsem jak gastroskopii (2x), tak koloskopii. Pravidelně chodím i na UTZ. Musím uznat, že pan doktor Hejcman je výborný. Neopomínám sestřičky, které jsou naprosto skvělé. Usměvavé, milé, prostě skvělé. Každému je jasné, že vyšetření u gastroenterologa nejsou příjemná. Nicméně musím vyzdvihnout, že zde jsou snesitelná. Pan doktor vyšetřuje s ohledem na pacienta, takže obě vyšetření se dají v pohodě zvládnout. Nikam jinam bych už nešla. Patří panu doktorovi i sestřičkám obrovský dík za šetrná vyšetření.

  P
  MUDr. Jan Hejcman Jiný

  Přístup pana doktora a jeho personálu už se dneska moc nikde nevidí, pan doktor je moc milý, příjemný, ohleduplný a velký profesionál.Moc jsem se vyšetření bála, ale přístup pana doktora mé obavy zahnal.Opravdu musím přístup a vše kolem moc pochválit., taktéž sestřičky moc milé a hodné.


  E
  MUDr. Irena Hejcmanová Jiný

  Doktorka Hejcmanová je velice příjemná a ochotná. I když jsem se dále léčila u infekční, stále se zajímala o můj stav. A byla ráda, když jsem jí informovala, jak to se mnou vypadá. Za to si ji velice vážím. Správný člověk na správným místě


  D
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Hejcman gastroskopie

  Pan doktor je nejlepsi. Velmi jsem se bala fibroskopie a pan doktor se sestrickami byli tak hodni a mili, ze jsem na strach uplne zapomela.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Rudé armády 614, Sezimovo Ústí 39101 Zobrazit v Goole Maps
Husovo náměstí 530, Tábor 39001 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Senovážné náměstí 1616, České Budějovice 37001 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna