Derma Plus s.r.o.

(28 názorů)
Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní), interní medicíny a gastroenterologie. Více

O nás

Ordinace

Derma Plus s.r.o.

Rudé armády 614

39101, Sezimovo Ústí, jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Derma Plus s.r.o.

Husovo náměstí 530

39001, Tábor, jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Derma Plus s.r.o.

Senovážné náměstí 1616

37001, České Budějovice, jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní), interní medicíny a gastroenterologie.

Názory o lékařích ze zařízení

 • Helena Fischerová

  Internista, MUDr.

  • Nejvíce si cením u pani doktorky citlivý a šetrný přístup při vyšetření.Dokáže pacientovi vše vysvětlit ale i vyslechnout a uklidnit.

  • Pečlivá, profesionální lékařka, velice příjemná.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Irena Hejcmanová

  Dermatolog, MUDr.

  • P

   Paní doktorka je velmi příjemná. Vyslelchla můj problém a doporučila varianty terapie.

  • G

   Musim souhlasit s hosty prede mnou. Pani doktorka je ochotna, ale hlavne (podle mne) odborne zpusobila. Je jasne, ze tento obor mediciny (tak jako vsechny :-) ) je tak obsahly, ze se nemusi nekdy "trefit". S pani doktorkou jsem velmi spokojen a verim ji. Tak jako vsichni, je ale jenom clovek. Preji ji dalsi chut do prace a hlavne zdravi + jeji rodine. Dtto i jejimu manzelovi, ktery v C.B. praktikuje gastro a je velmi uznavany. Jiri M.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Jan Hejcman

  Gastroenterolog, MUDr.

  • D
   Umístění: Derma Plus s.r.o.Služby: gastroskopie

   Pan doktor je nejlepsi. Velmi jsem se bala fibroskopie a pan doktor se sestrickami byli tak hodni a mili, ze jsem na strach uplne zapomela.

  • L

   Pan doktor je velice hodny a laskavy clovek.vysetreni jsem absolvovala uz nekolikrat a nemohu si ani v nejmensim stezovat.vzdy mi vse dopodrobna vysvetli a nabidne alternativy lecby.vzdycky jsem se k temto vysetrenim bala chodit ,ale k panu doktorovi se nebojim,ma lidsky pristup a vi co dela.svemu oboru velmi dodre rozumi a je to opravdu kapacita.jen kdyby vsichni ostatni lekari tu svou praci brali a hlavne delali tak jako on.sestricky jsou take moc fajn.u takoveho vysetreni nemate nikoho sveho blizkeho a tak vas potesi podpora sestricky a lekare tady tedy urcite.vrele vsem doporucuji.

  Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře