Milevsko

Jakého specialistu hledáte?
  • „Mohu jen vřele doporučit. Velmi milé a vstřícné přijetí. S úsměvem vše jasně vysvětleno a podány srozumitelné informace. Více

Tyršova 53/2, Písek Mapa

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Artroskopie

Hrazeno pojišťovnou

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„S paní Brůžkovou vynikající komunikace, moderně vybavená ordinace, všude dokonalá čistota.Veškeré mé dotazy mi byly ochotně zodpovězeny, vybrali jsme vhodnější pomůcky na péči i pro děti.Naprosto perfektní a profesionální práce.Mrzí mě jen, že jsem nešla již dříve, protože tak krásně ošetřené zuby,jsem ještě neměla.Jsem velice spokojená a všem velice ráda návštěvu u paní Brůžkové, vřele DOPORUČUJI.Já na příští návštěvu už vyrážím i s dcerkou.Moc za vše děkuji. Více

Harantova 1388/64, Písek Mapa

Dentální hygiena

• „Mé poděkování patří oběma lékařům jménem Tyll. Jezdím za nimi již 20 let z Prahy a s oběma jsem maximálně spokojená. Udivuje mě kritika sestřičky Jindřišky, která je člověkem na svém místě. Pohotová, pružná, ochotná. Pokud ví, vždy poradí, objedná a pokud je potřeba, pohladí i na duši. A to je pro vystresovaného pacienta velmi důležté. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

Nemocnice Písek

• „Nejlepší zubař, u jakého jsem byla. Jako většina lidí, i já se bála zubaře. Teď už ne - nejde přes bolest a vysvětlil mi, co bude dělat. Profesionál, co šetrně provede svou práci a nemá u toho blbé komentáře. Více

Harantova 1388, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Pan doktor Smisek je skvely profesional a je velka skoda, ze jiz nebude ordinovat. Samozrejme chapu, ze nic netrva vecne,ale byla jsem s vami nadmiru spokojena. Chtela bych vam podekovat a poprat vse nej Více

Jeřábkova 158,, Milevsko Mapa

Poliklinika Milevsko

• „Jsem u paní doktorky nějakých 13 let, úspěšně odnošené jedno dítě. Když se paní doktorce cokoliv nezdá, nic nepodcení a dělá podrobná vyšetření. Nemohu najít ani jednu negativní věc :). Sestřička občas nemá náladu ale nikdy jsem s ní neměla problém. Skvělý přístup paní doktorky i čisté prostředí je pro mě základ. Více

Fügnerovo náměstí 45, Písek Mapa

Gynekologická ambulance

• „Myslím že příjemnějšího pana doktora neznám!!!!Jsem šťastná že jsem si ho našla a poprvé v životě se těším na další setkání lidský přístup,top vysvětlení,milé zacházení kdyby byl takový každý doktor radost pak navštěvovat ... Více

Chelčického 50/1, Písek Mapa

Neurologická ambulance

• „Pan doktor je úžasný, srdečný a zvířátka milující člověk. Chodili jsme k němu s naším bíglem Tobíkem, pan doktor nám vše podrobně vysvětloval, pejska hladil, povídal si s ním, velice nám psychicky pomáhal. A když 31.12.2021 ráno jsme museli prožít tu nejhorší chvíli v našem životě, byl s námi a Tobíkem pan doktor u nás doma a tak vydechla naše psí láska naposled obklopená milujícími lidmi. Na pana doktora a jeho lidský přístup nikdy nezapomeneme. Více

Nádražní 2282, Písek Mapa

Veterinární klinika Bohemia

1 názor

„Velmi profesionální přístup a příjemná paní dentální hygienistka Veronika Fikejzová v nově otevřené ordinaci dentální hygieny v Písku. Téměř bezbolestné odstranění zubního kamene nad i pod dásní, ošetření citlivých krčků, fluoridace. Doporučuji. Více

Tylova 72, Písek Mapa

Dentální hygiena Písek

• „Lepší pediatr neexistuje!Tato paní doktorka je úžasná,milá,chytrá a velice empatická,ještě jsem se s přístupem jaký má ona nesetkala.Naprostý profesionál,tímto před ní smekám a děkuji že mám tu čest u ní léčit mé dvě dcery. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Dětská lékařka, s.r.o.

1 názor

„Profesionální a odborná péče. Výborná dentální hygienistka. Můžu jen doporučit. Navštěvuji pravidelně.

Malšice 131, Tábor Mapa

Bc. Kateřina Volková

• „Nikdy jsem neměl sebemenší problém. Přístup paní doktorky je špičkový. Spíše by se měli zamyslet ti lidé, kteří si tu stěžují, samy nad sebou. Více

č.d. 182, Kamýk nad Vltavou Mapa

Zubní ordinace

• „Pan doktor byl velice hodný, vstřícný, příjemný a vždy moc ochotný. Mohu jedině doporučit. Moc šikovný doktor!

Nemocnice Písek

• „Prostě paní DOKTORKA. Dokázala to, že jsem opět začal žít i s mou diagnózou plně hodnotný život. V toto jsem už ani nedoufal. Moc děkuji Více

Žižkova 244, Písek Mapa

Psychiatrická ordinace MUDr. Žahourka

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za vynikající péči. Citlivost a vstřícnost sestřičky je také nejvyšší úrovně. Za pomoc, které se mně tento týden dostalo, si velice vážím jako i toho, že patřím k pacientům této odborné ordinace. Více

Oční ambulance

• „Z mého pohledu je MUDr. Kvasnička poctivý a klidný profesionál. V jedné větě vyjádří vše podstatné. Jestliže si pacient potřebuje popovídat o svém problému, ochotně se mu věnuje. Z jeho ordinace odcházím klidná. Více

Chelčického 49/50, Písek Mapa

Chirurgická ambulance

Nemocnice Písek

• „Pana doktora mohu jen doporucit.ma ke vsemu cit je sikovny a trpelivy.

Velké náměstí 6/14, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Ing. Kašpar František 21.5.2013 Přátelé, u paní doktorky Šuňavské není opravdu co řešit. Odbornost, pečlivost a k tomu neskutečná lidskost je samozřejmostí. Vím o čem píši, v těchto dnech je to už celých 20 roků, od mojí první návštěvy v její ordinaci. Více

Havlíčkovo náměstí 94,Galerie Florián, Písek Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa