Příbram

Jakého specialistu hledáte?
  • „Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová Více

• Žežická 226, Příbram Mapa

Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance

• „musím i já říci že přístup byl víc než skvělý , ještě před pár lety byla v ordinaci na příkopech slečna zubařka co opět potvrdila že k zubaři už dobrovolně nejdu ! strašný přístup , dlouho mi trvalo než jsem se opět odhodlala zubaře navštívit i přes veškeré boleti kterými jsem prošla jsem se k zubaři neodhodlala , zjistila jsem že slenu zubařku asi poslali do patřičných míst skrze stížnosti , nastalo nové kolečko ke komu jít, dostala jsem se ke slečně Bogdanové a jsem velmi spokojená , neustále se mě ptá zda něco cítím zda to bolí a jestli je všechno v pořádku naučila jsem se že nemusím mít strach a jediné co mě dnes lehce brzdí v návštěvě je snad její hezký vzhled jelikož strach a stud je asi něco jiného , každopádně i přes veškeré problémy i skrze bydlení a malou docházku musím uznat a pochválit jedině snad dovolat se je problém :( Více

DEVIDENT s.r.o

• „Lepší zubařku v životě nenajdete!!! ❤ Při jakékoli návštěvě jsem odcházel s úsměvem na tváři. TOP DENTISTA !!

DEVIDENT s.r.o

• „Pana doktora navštěvuji více než 10 let, a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Nejenom po jeho úžasném lidském přístupu, ale i po tom odborném. Do ordinace chodím velice ráda, vždy ze mě opadne nervozita, vše je mi do detailu vysvětleno a spokojeně odcházím domů. MUDr. Švamberk je opravdu jedinečný a unikátní doktor ve svém oboru a velmi si jeho přístupu a lidskosti vážím. Více

Anýžova 486, Hořovice Mapa

Ordinace PL gynekologa

• Na Příkopech 103, Příbram Mapa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit. Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji. Více

Buzulucká 480, Hořovice Mapa

Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

Bělení zubů

od 4 300 kč

Tochovická 515, Březnice Mapa

Bc. Kristýna Kohutová Dis / Ridente.cz

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

1 290 Kč

• „Pan doktor Novikov je výborný zubař a úžasně milý člověk Jsem moc ráda, že jsem se stala jeho pacientkou.

DEVIDENT s.r.o

• „K panu Bartáškovi chodím pravidelně každý rok na kontrolu. Je to profesionál ! S odstraněním křečových žil metodu VNUS Closure, jsem byla velmi spokojená a překvapená výsledkem. Neměla jsem žádné problémy vykonávat svou práci. Hned druhý den jsem fungovala jako vždy. Rychle se vše hojilo. S klasickou operací se to nedá vůbec srovnat ! Pan doktor je pro mě kouzelník. Jako jediný lékař, mi opravdu dokázal pomoct a stále pomáhá. Léčba je účinná. Pokud je potřeba, absolvuji na podzim nebo na jaře sklerotizaci - odstranění malých žilek. Jsem nyní velmi spokojená a pana doktora mohu jen doporučit. Více

Poliklinika Ravak

• „Tento zubař patří k těm nejlepším, které dnes můžete potkat.. velmi profesionální práce,preciznost,individuální přístup a komunikace.. příznivé ceny za zákroky nehrazené pojišťovnou..práce skvěle odvedená.. Více

TarasDental s.r.o

• „Nejmilejší a nejprofesionálnější paní doktorka, s jakou jsem se za život setkala. Míra její empatie je nepopsatelná. Udělá vše, aby ulevila od strachu a při samotném zákroku se postará o to, aby její pacient/ka pociťovala co nejméně bolesti. Vše vysvětlí, se vším seznámí. Je velmi příjemná, milá a snaživá. Kdyby byli všichni lidé tak laskaví, na světě by bylo lépe :). A nemohu opomenout její zdravotní sestřičku, která je vskutku skvělá, milá, přívětivá a ochotná (a vtipná! :)). Zkrátka, dokonalá lékařská dvojice, člověk se nediví přeplněné čekárně ve dny, kdy je v ordinaci přítomna. Více

Poliklinika Ravak

• „Rád bych zde pochválil profesionální a lidský přístup pana doktora Holmana. Ošetření je naprosto bezbolestné a mohu jen potvrdit, že pan doktor dělá svou práci pečlivě . Velmi se mi líbí, když pan doktor dopředu informuje o zákroku, který bude provádět, tedy pacient očekává přesně to, co bude následovat. Zákrok bezbolestný , přátelské prostředí, milá sestřička. Velmi lidský přístup. Pan doktor je pro mě velká osobnost, které naprosto duveruji a vždy odchazim z ordinace s velmi dobrým pocitem. O.Sudík, Hořovice Více

Komenského 49, Hořovice Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Možná píšu referenci po druhé, protože jsem vždy velmi potěšená po každé návštěvě pana doktora. Je empatický, lidsky věci vysvětlí, člověk se s ním může bavit o citlivých záležitostech. Nejlepší lékař co jsem kdy zažila napříč celým zdravotnictvím. Z Gyncentra jsem p. doktora následovala do Santé. Díky moc za Váš přístup pane doktore ! Více

Podbrdská 269, Příbram Mapa

ONP Příbram a.s.

• „Dnes jsem byla na menším zákroku u pana doktora Mouchy a ráda bych vyjádřila svůj dík, trochu jsem se bála, ale zbytecne????, jak milá a usměvavá sestřička, tak pan doktor jsou bezvadni????, ani jsem pomalu nevnímala, že je zákrok za mnou..., pan doktor je profík a člověk na správném místě. Věřím, že výsledky budou v pořádku a prozatím díky moc????‍♀️. L. Štefany. Více

9.května 232, Hořovice Mapa

chirurgická a mammologická ordinace

• Psychiatr, Psycholog, Sexuol… og, Psychoterapeut, Kouč Více

Online konzultace, Mapa

Cesta relaxace

• „Pan doktor je lékař na svém místě. Je pečlivý, milý, slušný a velmi ochotný. Vždy vše hezky vysvětlí. Kéž by bylo více takových lékařů jako je on. Děkuji mu za vše. Sestřička v ordinaci je vždy milá a s dobrou náladou. Jsou skvělá dvojka. Více

U nemocnice 84, Příbram Mapa

Poliklinika Ravak

• „patrím do ,,problémovej,,skupiny pacientov,tzv. závislých .Po počiatočnom pochopitelnom odstupe a nedovere mi ozaj pomohol .Znížil hladinu mojho denného stresu o viac ako 50 percent. Dakujem pán doktor aj pani sestrička. Dušan Více

Hradební 159, Příbram Mapa

Soukromá psychiatrická ambulance

• „Chodím k panu doktorovi určitě už 20 let. Při poslední návštěvě jsem se zmínila, že moje nechodící 90ti letá maminka o kterou pečuji, má špatnou zubní náhradu. Rekce pana doktora mě překvapila - řekl, že za maminkou přijede a zuby jí udělá. Opravdu za maminkou několikrát zajel (bydlíme v Bělčicích cca 30 km od Příbrami), zuby jí během měsíce udělal nové, mamka je nasadila a jsou jako když jí narostly, bez upravování. Chtěla bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi Hauserovi poděkovat, nikdy jsem od nikoho neslyšela že by se jiný zubař takto zachoval. Velice si cením jeho empatie a přístupu k pacientovi. Více

Poliklinika RAVAK, Čechovská 57, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa