Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance

(3 názory)

NEXTCLINIC (www.nextclinic.cz) je skupina moderních zdravotnických zařízení nabízejících špičkovou ambulantní zdravotní péči. Těžiště našich aktivit představují specializovaná vyšetření v oborech pneu... Více

O nás

Ordinace

Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance

Žežická 226

261 01 , Příbram , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

NEXTCLINIC (www.nextclinic.cz) je skupina moderních zdravotnických zařízení nabízejících špičkovou ambulantní zdravotní péči. Těžiště našich aktivit představují specializovaná vyšetření v oborech pneumologie, ftizeologie, alergologie, klinické imunologie, reprodukční medicíny a lékařské genetiky.

Při návštěvě zdravotnických zařízení NEXTCLINIC vás ošetří zkušení lékaři, kteří patří mezi špičky ve svém oboru. Všechna pracoviště využívají nejmodernější vybavení, které spolu s aktivním využíváním všech diagnostických možností našich vlastních a spolupracujících laboratoří NEXTLAB umožňují lékařům co nejkvalitnější vyšetření pacienta.

V NEXTCLINIC klademe velký důraz na příjemné prostředí a empatický přístup personálu k pacientům, protože pevně věříme, že zdravotnické zařízení může být místem, na které se lidé v případě potřeby rádi vracejí. Chceme také přispět ke zdravotnímu vzdělávání veřejnosti, aby se lépe starala o své zdraví, nepodceňovala prevenci a lépe porozuměla svému zdravotnímu stavu. Proto v našich stěžejních oborech pořádáme přednášky pro odbornou i laickou veřejnost.

Hlavním cílem NEXTCLINIC je zlepšení kvality života pacientů pomocí včasné a kvalitní diagnostiky. Naše zdravotnická zařízení mají smlouvy s českými zdravotními pojišťovnami, které umožňují ošetření v rámci zdravotního pojištění. Kromě toho nabízíme také samoplátcovská vyšetření a doplňkové služby.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
3 názory

  V
  Lékař: MUDr. Pavel Štipl Jiný

  Vynikající lékař, špičkový odborník, lidský přístup. Začal jsem chodit do ordinace již za jeho otce Zdeňka koncem první poloviny 90.let a přesto, že jsem se mezitím z Příbrami odstěhoval a odjíždím k němu až že severního okraje Prahy, nikdy bych nemenil


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Štipl astma,rýma chronická

  Velmi pečlivý léka , pacientům se opravdu věnuje . Mohu jen vřele doporučit. Děkuji panu doktorovi za pečlivé řešení zdravotních problémů.

  F.Pour


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Štipl

  Velice pečlivý lékař. Je to jeden z mála lékařů,kterého nezajímá kdy už konečně odejdete z ordinace,ale vysvětlí vám podrobně jak léčba probíhá a hlavně pana doktora zajímá jak vy sama se k tomu stavíte,jaké máte pocity a podobně. Klaním se...


  Došlo k chybě, zkuste to znovu