Alergologie , Imunologie

5 názor Příbram, Žežická 226

O nás

NEXTCLINIC (www.nextclinic.cz) je skupina moderních zdravotnických zařízení nabízejících špičkovou ambulantní zdravotní péči. Těžiště našich aktivit představují specializovaná vyšetření v oborech pneumologie, ftizeologie, alergologie, klinické imunologie, reprodukční medicíny a lékařské genetiky.

Při návštěvě zdravotnických zařízení NEXTCLINIC vás ošetří zkušení lékaři, kteří patří mezi špičky ve svém oboru. Všechna pracoviště využívají nejmodernější vybavení, které spolu s aktivním využíváním všech diagnostických možností našich vlastních a spolupracujících laboratoří NEXTLAB umožňují lékařům co nejkvalitnější vyšetření pacienta.

V NEXTCLINIC klademe velký důraz na příjemné prostředí a empatický přístup personálu k pacientům, protože pevně věříme, že zdravotnické zařízení může být místem, na které se lidé v případě potřeby rádi vracejí. Chceme také přispět ke zdravotnímu vzdělávání veřejnosti, aby se lépe starala o své zdraví, nepodceňovala prevenci a lépe porozuměla svému zdravotnímu stavu. Proto v našich stěžejních oborech pořádáme přednášky pro odbornou i laickou veřejnost.

Hlavním cílem NEXTCLINIC je zlepšení kvality života pacientů pomocí včasné a kvalitní diagnostiky. Naše zdravotnická zařízení mají smlouvy s českými zdravotními pojišťovnami, které umožňují ošetření v rámci zdravotního pojištění. Kromě toho nabízíme také samoplátcovská vyšetření a doplňkové služby.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Pavel Štipl Jiný

Chodíme k panu doktorovi několik let (manžel,dcera i já)a nemůžeme než chválit lidský přístup, příjemné vystupování a profesionalitu. Děkujeme. Více takových lékařů.

MUDr. Pavel Štipl Jiný

Vynikající lékař, empatický, vše podrobně vysvětlí, naše rodina se na setkání s ním vyloženě těší, nejen že skvěle odvede svou práci, ale vždy i svým povídáním vykouzlí úsměv na tváři všech přítomných. Jsme za něj opravdu rádi. Je zkrátka úžasný.

MUDr. Pavel Štipl Jiný

Vynikající lékař, špičkový odborník, lidský přístup. Začal jsem chodit do ordinace již za jeho otce Zdeňka koncem první poloviny 90.let a přesto, že jsem se mezitím z Příbrami odstěhoval a odjíždím k němu až že severního okraje Prahy, nikdy bych nemenil

MUDr. Pavel Štipl astma,rýma chronická

Velmi pečlivý léka , pacientům se opravdu věnuje . Mohu jen vřele doporučit. Děkuji panu doktorovi za pečlivé řešení zdravotních problémů.

F.Pour

MUDr. Pavel Štipl

Velice pečlivý lékař. Je to jeden z mála lékařů,kterého nezajímá kdy už konečně odejdete z ordinace,ale vysvětlí vám podrobně jak léčba probíhá a hlavně pana doktora zajímá jak vy sama se k tomu stavíte,jaké máte pocity a podobně. Klaním se...

Kontakt

Žežická 226, Příbram 261 01 Zobrazit v Goole Maps