Služby

O nás

Jsme nově otevřenou urologickou ambulancí v Příbrami.
Nabízíme nejen komplexní urologickou péči a onkologickou prevenci, ale také možnost provádět menší chirurgické zákroky (obřízka, zkrácení uzdičky penisu, vasektomie – metoda mužské antikoncepce) v místním znecitlivění v kombinaci s inhalační analgezií.
V našem přátelském a moderním nově zrekonstruovaném prostředí se snažíme vytvořit atmosféru, ve které se pacient cítit pohodlně a bezpečně. Náš přístup k léčbě spočívá současně v lidském přístupu MUDr. Ondreje Kaplána, s bohatými zkušenostmi z pražských nemocnic (Ústřední vojenská nemocnice v Praze, Všeobecná fakutlní nemocnice v Praze).
Naší snahou je poskytnou maximálně individuální přístup. Vždy hledáme efektivní řešení, které odpovídá potřebám pacieta a zlepší každodenní život.
Abychom poskytli co nejkomplexnější péči, zaměřujeme se i na andrologii, což je odvětví medicíny, které se zabývá mužským reprodukčním zdravím a sexuálními dysfunkcemi. Dále na funkční urologii, která zahrnuje širokou škálu stavů, jako jsou poruchy močení, inkontinence (pomočování), dysfunkce pánevního dna a další problémy spojené s funkčností močového traktu.
Pro dotazy, konzultace nebo vyšetření nás neváhejte kontaktovat.
Tešíme se na Vás
Přečtěte si více