Soběslav

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Pediatr

Dolní Bukovsko, Staré Město 453, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Pan doktor je jeďen z nejlepsich lekaru, ktere jsem poznala. Vzdy me vyslechl a vysvetlil co me ceka, zvladla jsem tak operaci cysty, pri ktere mi odstranili jeden vejcovod i obavy z toho ze nebudu moci otehotnet. Nyni jsem ve 37.tydnu tehotenstvi a po celou dobu jsem k panu doktorovi dojizdela na vsechny kontroly i kdyz v Tabore jiz nebydlim. Více

Gynekologicko porodnická ambulance

• Psycholog, Dětský psycholog

„taky mi moc pomohl uz od malinka sem zato moc rada a dekujuju moc je to velmi dobry a hodny clovek moc ho chvalim

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Klinická psychologie

• Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Na ortodoncii jsme se vydali na základě výborných doporučení a můžeme je jedině potvrdit. Příjemní a profesionální lidé, velmi milá atmosféra, vstřícnost, vysvětlení, lidský přístup... Výborné! Více

Budějovická 806, Tábor Mapa

Ortodoncie

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Pan doktor Vodička je erudovaný lékař s příjemným vystupováním a citlivým přístupem k pacientům. Chodím k němu já, i dcera a vnučka a jsme rády,že pana doktora máme. D.Čížková Více

Jirsíkova I/36, Soběslav Mapa

Praktický zubní lékař

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

1 názor

„Profesionální a odborná péče. Výborná dentální hygienistka. Můžu jen doporučit. Navštěvuji pravidelně.

Malšice 131, Tábor Mapa

Bc. Kateřina Volková

• „Paní doktorku také doporučuji. Mám s ní dobrou zkušenost. Především ocenuji/vyzdvyhuji její přístup k pacientům - taktní, empatický, vřelý, otevřený(na rovinu a mile řekne + i -). Umí poradit, má "nastudováno" + praxi a dále se zdokonaluje a rozšiřuje si obzory. Od pacientů očekává/vyžaduje aktivní přístup(byť po kručíčkách) - pracovat na svém problému. Více

U Lípy, Tábor Mapa

U Lípy 247 Tábor

• „pan dr.Šolle....chodím k němu léta,je fakt že z něj mám trochu trauma,jelikož v jeho tváři je taková tvrdost,ale věřím,že je opravdu jeden z nejlepších lékařů ve Veselí nad Lužnicí a tak celkově si myslím,že poradí.Doporučuji tohoto lékaře,doufejme,že brzy nepůjde do důchodu-byla by to škoda. Více

nám. T. G. Masaryka 25, Veselí nad Lužnicí Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je vstřícná, komunikativní a příjemná. Jsem s ní spokojen. Výhodou je, že má ordinaci blízko vlakového a autobusového nádraží. V budově je zároveň i lékárna. Více

Husovo náměstí 530, Záluží Mapa

Interní a diabetologická ordinace

• „Je to borec ! Pomohl mi opakovaně ! V čekárně věčně řvoucí děti, a nebo neslyšící důchodci. Respekt, že to dává na takový úrovni ! Josef Více

Ordinace otorinolaryngologie

• „Dnes jsem byla se svou 7letou dcerou u pana doktora je velice prijemny,pečlivý,a dcera znej byla nadšena vřele doporučuji kdyby takovych doktoru bylo víc. Helena.K Více

Kpt. Jaroše 2876, Tábor Mapa

MUDr. Petr Kolář - ORTODONCIE Zubatka - 2. patro

• Internista, Fyzioterapeut

„velice příjemná, přátelská, dobře vše vysvětlí...

Klokotská 106, Tábor Mapa

Rehabilitační a fyzikální medicína

• „Paní doktorka mi předepsala rehabilitace, když mi je v nemocnici odmítli napsat, myslím, že jí vděčím za to, jak teď chodím, děkuji Více

Budějovická 31/911, Tábor Mapa

Rehabilitační odborný lékař

• Praktický lékař

„Byl vynikající lékař, velmi spolehlivý a odborník ve svém oboru. Zato Jeho nástupkyně MUDr. Veronika Tučková to je nejhorší lékařka, který mohla obvod po tak vynikajícím lékaři vzít. Více

Rašínova 422/II, Soběslav Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka i sestřička mají plnou důvěru celé naší rodiny. Jsou to odbornice na slovo vzaté, pečlivé, zdvořilé, milé. Více

nám. T. G. Masaryka 115, Veselí nad Lužnicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Oční lékař

„Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá a i když nejsem její pacientka bez problémů mi odstranila cizí tělísko z oka, provedla další vyšetření s tím související a vše podrobně vysvětlila. Také sestřička je velmi příjemná a milá. Děkuji a všem mohu jen doporučit!! Více

Oční ambulance

• „Na základě recenzí a vzdálenosti Mudr Zdeněk Kovář mnou vybrán k trhání prasklé sedmičky. Sestra skvělá, milá, i když rázná, pan doktor milý, skvělý, šikovný a rychlý. Vše podrobně vysvětlil před zákrokem i po zákroku,všechny otázky zodpověděl, doporučil dle rentgenu, který si udělal další kroky, které by se měly udělat. Co bych vyzdvihla je to, že je jeden z mála, který zub vytrhl na zdravotní pojišťovnu. Jinde by mě to stálo 1200 Kč za to samé!! Jsem velmi spokojená a tohoto zubního lékaře dále DOPORUČUJI !!!! Více

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• „Vážení, měl jsem to štěstí, že jsem mohl pana doktora Jánošku v životě osobně potkat. Několik let jsem sním spolupracoval u jednoho zaměstnavatele. Je to špička ve svém oboru, a jako člověk nemá chybu. Když mé děti byly malé, tak jsem byl často na služebních cestách a v případě potřeby se stačilo zmínit a pan doktor vždy pomohl, mé děti se nikdy nebály doktora, protože přišel vždy strejda Rosťa a pomohl a to bez ohledu na jeho osobní pohodlí a čas. Využívám této možnosti a chci mu touto cestou co nejsrdečnějj poděkovat a popřát mu mnoho zdraví a osobní spokojenosti. Sup Jaroslav. Více

Ordinace lékaře specialisty-internisty