Velká Bíteš

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zachránila mi život v nejtemnějších chvílích mého života. Skvělá psychoterapeutka, skvělý člověk. Naučila mě pracovat se svou myslí a obohatila tak můj život. Šárce patří velké díky za to co a jak dělá. Více

Jamné 45, Tišnov Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

Psychologické poradenství

600 Kč

• „Bohužel jsem se připojil k řadě lidí, kterým se stal při lyžování úraz kolene. Na doporučení mojí kamarádky, které mamka tam pracuje, jsem zvolil Surgal Clinic a nelituji. Operaci prováděl MUDr. Petr Otiepka a bylo vidět, že s tím má bohaté zkušenosti. Letos už si nezalyžuji, ale věřím, že díky rehabce, na kterou docházím po operaci, zase lyžovat budu. Více

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Otiepka ORTOPED

• „Preciznost, vysoce profesionální přístup, lidskost, řeší vše k maximální spokojenosti pacienta, hledá nejlepší možná řešení.. Ordinace perfektně vybavena...nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy měla.. Více

Tišnovská 80, Lomnice Mapa

• „Rozhodně nesouhlasím s tím, co zde bylo o panu doktorovi napsáno. Například léky jen co si hradí pacient a krátké vyšetření. K panu doktorovi jsem došla po delší době s druhým problémem a to bolavá bedra. Vyšetřil mne v ordinaci a doporučil cviky. Poslal mne na rentgen a následně předepsal fyzioterapii. Maximální spokojenost s panem doktorem. Více

Ortopedická ambulance

• „Výborná paní doktorka Krejzlová ,spokojenost v plné míře jak s přístupem k léčbě tak i s komunikaci. Vyšetření vždy probíhalo bezbolestně.Odrodila jsem při ní ještě tři děti a při posledních dvou jsem měla komplikace a s paní doktorkou jsme je zvládly.Můžu jen doporučit,už i nejstarší dcera k ní chodí. Více

Benešovo náměstí 123, Křižanov Mapa

Gynekologická ambulance

• „I bez registrace (v rámci akutní pomoci) mně pan doktor pomohl od bolestivého zánětu, když zub bezbolestně vytrhl. Škoda, že neregistruje nové pacienty. Více

Praktický zubní lékař

• „Paní Mudr Chroustové a Mudr.Železné velice děkuji za vyřešení mého problému a bezproblémovou operaci v Boskovické nemocnici.Nemohu si na nic stěžovat. Více

Smetanova 757, Tišnov Mapa

Gynekologie a porodnictví

• Zubař, Ortodontista

„Určitě mohu pouze doporučit. Velmi profesionální a lidský přístup. Vše hezky vysvětlí a o všem dá vědět. V čekárně jsem nikdy nečekala déle než 10 minut. (Pouze jednou, kdy jsem došla pozdě já. Takže jsem si za to mohla sama.) Je velmi milá a přátelská, takže velice doporučuji! Více

Masarykovo náměstí 76, Veverská Bítýška Mapa

ORTODONCIE - MUDr. L. Jedličková s.r.o.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá! Nejenže mi (tenkrát ještě jako moje závodní lékařka, nikoli obvodní) na prohlídce, co jsem potřebovala na brigádu objevila velmi vážný zdravotní problém o kterém moje obvodní doktorka 18 let neměla tušení (vrozená vada), je velmi pečlivá i v dalších směrech. Spousta doktorů tyhle "otravné vynucené prohlídky" přeskočí a jen podškrábne. Nikdy pro ní nebyl problém zařídit co jsem potřebovala - byrokracie kvůli cestování, dala mi spoustu rad ohledně léků na cestách mimo Evropu a podobně. A jako bonus k výborné zdravotní péči si neúčtuje nesmyslně vysoké částky za různé papíry a výpisy. Jsem u ní 6 let a přestože už bydlím v Praze, určitě u ní zůstanu i nadále, za kvalitní lékařkou se vyplatí i dojíždět. Více

9. května 9, Zbýšov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní magistra je úžasná k dětem, na dokonce i k rodičům, což sice není podstatné, ale příjemný bonus. Umí děti namotivovat. Za tu dobu se stalo jen jednou, že syn nespolupracoval... Jeden syn už má hotovo, druhý syn snad za pár a pokud bude potřeba logopedie pro syna c. 3 nebo 4, vím že se prve obrátím na Mgr.Fialovou do Rosic Více

Klinická logopedie

• „Poprvé v životě jsem šla na vyšetření EMG. Dle názoru mého známého, který na tomto vyšetření byl , ale na jiném pracovišti, jsem po tom co mi řekl 2 noci ze strachu nespala. Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné empatické, vše mi bylo dokonale vysvětleno. Vyšetření bylo bezbolestné, bez problémů jde vydržet. Více

Dvořákova 408, Tišnov Mapa

Neurologie, klinická neurofyziologie

• „Většinou takto nezveřejňuji svoje názory, ale opravdu mě zaráží kritika na MUDr. Kalužu, se kterou v žádném případě nemůžu souhlasit. V době, kdy jsem byla těhotná, tak od samého začátku, a to myslím od 3. týdne těhotenství, se o mne pan doktor staral každých 14dní, jelikož těhotenství bylo rizikové. Vždy mi všechno vysvětlil, s každým problémem poradil a vyřešil a teď mám zdravého syna. Po porodu kdykoliv zavolám a sestřička-i jako laktační poradkyně, mi poradí, jak na problémy s kojením a se vším, na co se zeptám. Jak pan doktor tak i sestřička mají k pacientkám opravdu vřelý, lidský a otevřený přístup. Za to jim mnohokrát děkuji. Více

Zámecká 49, Rosice Mapa

GYAM centrum gyn. a porodnicé péče

• „Jsem velmi spokojená,přesto,že jsem se přestěhovala,stále za paní doktorkou dojíždíme.Mohu jen doporučit.

Lipová 438, Náměšť nad Oslavou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Sládková je úžasná doktorka, vždycky poradí, vysvětlí Vám věci do podrobna,což v dnešní době doktor nevysvětlí. Je moc hodná a sympatická mohu se jí svěřit s čím kolové, vyslechne si Vás a poradí. Sestřička je možná trošku morous, ale je také hodná chodím na Gynekologii už 6rokem a jsem spokojená Více

Poliklinika Velká Bíteš

• „Mou zkušeností s doktory asi jako většina lidí když nemusíš nejdeš.Ale stalo se poznal jsem p doktorku Švábovou a musím říct že mě velice mile ´překvapila,její trpělivost a ochota naslouchat je opravdu na profesionální úrovni.Je vidět práce odborníka na svém místě která se už dnes tolik nevidí,není problém zavolat napsat sms nestalo se mi že by mě z nějakého důvodu odmítla. Tak že opravdu p doktorce jen díky,opravdu doporuručuji spolupráci na vysoké úrovni,Beneš Více

Velké Meziříčí, Velké Meziříčí Mapa

ADVISE PSYCHOLOGY s.r.o.

• „Paní doktorka je milá, vlídná a příjemná. S Alergologií HORNMED jsem spokojená, většinou je dodržena objednací doba. Jen jedna sestřička je je tam méně příjemná a neochotná. Více

Zastávka U Brna Mapa

• „Musím se přidat. Opravdu po dlouhé době milá a vstřícná paní doktorka. To se v poslední době moc nevidí.

Palackého náměstí 22, Rosice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorku velice doporučuji. Velmi milá, mistr ve svém oboru. Vždy se k ní velmi ráda vracím. A sestřičky které má jsou také velmi super, vtipné, ochotné a usměvavé.. super tým Více

Poříčí 1256/11, Velké Meziříčí Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pan doktor je ten nejlepší ve svém oboru, kterého jsem poznala. Velmi milý a vstřícný. Je vidět zájem a ochota pomoci. Velmi mu děkuji za pomoc. Sestřička ovšem tak milá není, což je v dnešní době dost časté. Více

Poliklinika Velká Bíteš

• „Mam půlročního syna, kterého pediatrička poslala ve třech měsících na rehabilitaci, protože podle tabulek už měl přece pást koníky. Museli jsme cvičit vojtovku.Dostal tři cviky a to jak u toho plakal mi rvalo srdce. Chodili jsme do dětské nemocnice v Brně. Od fyzioterapeutky jsem pokaždé odcházela s pocitem, že mu opravdu něco je a začala jsem pomali věřit tomu, že je nemocný, protože při každé návštěvě bylo všechno špatně. Nějak moc poctivě jsem s ním necvičila, protože jsem u něj pozorovala, že je šikovný, sám se začal přetáčet, krčit kolena, atd. Rehabilitaci jsem po konzultaci s pediatričkou ukončila. Na šestiměsíční kontrole dělal malý letadlo a kvůli tomu nás pediatrička znovu poslala na RHB. Jela jsem k paní Vallové, aby se na malého podívala a řekla mi, zda je potřeba cvičit. U ní jsem se dozvěděla, že letadlo je v šesti měsících normální stupeň vývoje a že malý je naprosto zdravý a šikovný kluk a že rozhodně není třeba cvičit. Paní Vallová na mě udělala dojem hned v první vteřině, kdy jsem ji uviděla, je to úžasná žena plná energie. Když jsme se loučili, řekla mi, že můžu s malým kdykoliv přijet, když budu něco potřebovat, že mi kdykoliv ráda poradí a vše vysvětlí. Prostě je to žena, která svou práci opravdu miluje a je tu pro děti a jejich rodiče ???? Více

Králova 1742, Tišnov Mapa

Fyzioterapie