Vimperk

Jakého specialistu hledáte?
  • „Mudr.Marek Matoušek je prostě supr zubař a i supr chlap,sympatický.Udělal mi moc krásný zuby,on je tím prvním zubařem co mě zbavil fóbie ze zubařů.Je šikovný a s ním zároven musím pochválit i paní laborantku,sestřičky,paní recepční.Je tam supr parta správných lidí,kam se budu ráda vracet na Dentální hygienu.Kdybych měla jet světa kraj,tak vždy jenom tam i když jedu jen z Kavrlíku od Kašperek.Moc Vám děkuji :) Více

1. máje 116 Vimperk, Vimperk Mapa

Stomatologické centrum u Svaté Anny

• Praktický lékař

„Vyjímečná paní doktorka, na svém místě. Nic nezanedbává, vaše potíže vyslechne a hlavně je adekvátně řeší! K ní se nám vyplatí jezdit i světa kraj, po tom, co jsme se odstěhovali. Sestřička je taky moc milá a ochotná. Více

Primátorská 1196, Prachatice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka mi pomohla s dítětem s vysokými teplotami. Byla jsem moc mile překvapena takovým přístupem a přístupem sestřičky. Velká spokojenost. Více

Krátká 125/18, Vimperk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím již přes 20 let a nemuhu nic jiného než vřele doporučit.Málo který lékař přidá k odbornosti i lidský přístup jako ona.Rovnou napíši ,že nepatřím k těm pacientkám které nemají žádné problémy a proto chválí,ba naopak.Od první chvíle se na ni spoléhám.Pouze ve zkratce: nejprve vyřešila můj problém s otěhotněním,po té v 5.měsíci odhalila problém ,který si vyžádal operaci.Když jsem ji ráno v 5.hodin zavolala,že začínám rodit,byla milá i v tuhle hodinu a přijela mne odrodit.Když byl dceři rok,našla další problém a opět operace.Do roka další porod a od té doby 15 let jen pravidelné prohlídky až do mého třetího otěhotnění.Samozřejmě v mých letech neplánovaného :-) Po porodu jsem byla týden doma a už jsem ji musela navštívit.Samozřejmě že má žena týden po porodu strach,ale vyšetřila mne s takovou opatrností,že jsem to ani nepocítila.Se vším poradila,problém vyřešila.Jelikož jsem malou doposud kojila a nic od ni nepotřebovala,tak jsem vynechala i pravidelnou kontrolu.Po dvou letech jsem si šla pro antikoncepci a ona že mne musí udělat nejprve preventivní prohlídku.Opět se potvrdila jeji odbornost,když hned při prvním pohledu odhalila problém.Ihned ultrazvuk a objednání na operaci.Rozhodně proto doporučuji .Odborná,milá,ochotná a LIDSKÁ Více

Nám. Svobody 36, Volyně Mapa

Soukr. praxe gynekologie a porodnictví

• „Nejlepší pan doktor na světě. Je mi líto, že od něj budu muset nyní v 19ti odejít. Neznám trpělivějšího doktora. Pan doktor vždycky zavtipkuje a nezapomene pozdravovat osazenstvo doma, které si pamatuje. Kdybych mohla, zůstanu u něj i jako dospělá :). Více

Nad stadionem 484, Vimperk Mapa

• „Skvělý odborník,profesionální a odpovědný a přitom lidský přístup, a zvířecí máma - a takový je celý personál-už všech mých pět koček a nespočet zvířat mých přátel mělo jen tu nejlepší zkušenost.Všude doporučuji.Kéž by takových lidí na svém místě bylo více- a nejen ve veterinárních oborech.Palec nahoru- ať se daří a velké díky. Ivana Ošťádalová Více

Nad Stadiónem 485, Vimperk Mapa

• „K paní doktorce jsme začali chodit nedávno a zatím jsem velmi spokojená, je dobré ukázat rodičům, jak správně doma s dítětem pracovat... Více

Zlatá stezka 138, Prachatice Mapa

Logopedická ambulance

• „skvělá skvělá, od doby,co chodím k ní, přestala jsem se bát zubaře.

Prokopovo náměstí 2, Husinec Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pro mne absolutní špička. Odborník na svém místě, chodím k němu už roky. Pravda, čekací doba je dlouhá, ordinuje jen dopoledne, ale vzhledem k jeho věku je to pochopitelné. Je ochotný, vstřícný, pomůže, nechybí mu lidskost, ani humor. Více

Nemocniční 204, Prachatice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Pan doktor je úžasný. Můj problém řešil od sebemenšího detailu a díky jeho pečlivosti se dnes mohu těšit ze své dcera. Pane doktore, moc za vše děkuji. Více

Náměstí Svobody 15, Vimperk Mapa

Gynekologická ambulance

• „Všem doporučuji! Je to výborný, milý gynekolog, který rozumí tomu co dělá a vždy vše s ochotou vysvětlí.

Menšíkova 1155, Prachatice Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• „Chodím k němu již více než dvacet let,,jsem s ním i se sestřičkou velice,velice spokojená.Dojíždím až z Rábína,,je to daleko,ale stojí mi to zato.Velmi dobrý je slabé slovo,ale lepší nenabízíte.Děkuji za takového lékaře!!!!! Není to jen můj názor,,jezdí od nás více pacientek. Více

Menšíkova 1155, Prachatice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Profesionální přístup. Zubaře se bojím a zde jsem byl o víkendu když měla paní zubařka pohotovost a já bolesti. Kdybych ne bydlel 170 km jinde tak by byla mojí zubařkou :-) moc děkuji Více

Nemocniční 204, Prachatice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Dnes jsme ji navšívili neplánovaně s malým synem, kterého chytl zub a MUDr. Buriánková měla na Strakonicku sloužit pohotovost. Vzala nás přednostně, na syna byla velmi milá, vše mu vysvětlila. Sestra také velmi milá. Díky takovým doktorům pak nemají děti panický strach se zubařů i přesto, že zákrok dost bolí. Více

Nám. Svobody 36, Volyně Mapa

Stomatologická ordinace

• „S odstupem času bych rád vyjádřil pděkování panu doktorovi, za fakt že s jeho pomocí mé jinak náročné problémy snížily svoji časovou náročnost, přeze kterou bych bez jeho pomoci nedokázal fungovat v normálním životě a problémy každodenního života bych jen stěží dokázal sám řešit. Jsem rád že ještě existují lidé s individuálním přístupem k pacientům a jsou přístupni naslouchat skutečným problémům s aspekty, které pro někoho můžou znamenat sice třeba dlouhou, ale z mého osobního hlediska jesdinou cestou jak po všech ztrátách ze svého života mít alespoň šanci zpet dát svůj život do pořádku. D.Kuk. Více

Nebahovská 1015, Prachatice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan MUDr. Jírový Jaroslav patří mezi špičky svého oboru. Jsem u něho já i manželka řadu let, dříve jsme bydleli 25 roků ve Volarech, kde má ordinaci. Nyní k němu dojíždíme zhruba 30 km a mohu říci, že k takovému profesionálovi bych dojížděl i 200 km. Je to fajn člověk se skvělým a lidským přístupem k pacientům, vše předem objasní a vysvětlí, toto vše lze říci i o jeho ochotných a sympatických sestrách. Nikdy se mi nestalo, že bych čekal déle jak 5 minut po čase, na který jsem byl objednán, což svědčí o velmi dobré organizaci práce, včetně přesných odhadů prováděných úkonů. Jsem plně spokojen, neměnil bych a mohu zcela jistě tohoto velkého profesionála doporučit, ikdyž tuším, že kapacita kmenu jeho pacientů bude velmi pravděpodobně naplněna. VELKÝ DÍK panu MUDr. Jírovému i jeho sestrám ! Více

Tovární 35, Volary Mapa

Stomatologická ordinace

• „Profesionalita, ochota, lidskost, smysl pro humor i schopnost uklidnit. Platí pro pana doktora i sestřičku. Chodím sem velmi ráda už téměř 20 let. Více

Krátká 18, Vimperk Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan doktor je skutečně PAN doktor. Je to osobnost, přes kterou se propojuje osobní nasazení a přístup se snahou skutečně léčit pomocí nejnovějších poznatků. V naší rodině včas zachytil vážné onemocnění a jenom díky němu jsme všichni spolu a zdrávi. Více

Nemocniční 378, Prachatice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pana doktora mohu jen pochválit. Chodila jsem k němu celé těhotenství, nic nezanedbal a vždy mi na přímo řekl, jak to se mnou je a co mě čeká. Také má moc milou a příjemnou sestřičku. Více

Krátká 18, Vimperk Mapa

• Praktický lékař

„Jsem moc ráda že můžu k panu doktoru chodit, moc mě překvapil profesionální přístup jak pana Koptíka tak i sestřičky, škoda že tak milé jednání není v každé ordinaci. Moc vám děkuji že jsem se mohla u vás zaregistrovat Více

Neumannova 143, Prachatice Mapa