Netolice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Jiřina 26.1.2015 Jsme s paní doktorkou Říhovou velmi spokojeni, naše kluky dvojčata vždy léčila a léčí velmi dobře, je vždy milá, ochotná a svědomitá......nic nenechá náhodě. Chodíme k ní už 15 let a nemůžeme na ni říct nic špatného. Sestřička je též moc milá a ochotná.......Spíš bych ještě dodala, že se s nimi budeme neradi loučit a jen v dobrém na ně vzpomínat...........Přejeme vám hodně moc úspěchů v práci a plno spokojených malých pacientů i rodičů. Více

Sídliště Škorna 1223, Vodňany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Vyjímečná paní doktorka, na svém místě. Nic nezanedbává, vaše potíže vyslechne a hlavně je adekvátně řeší! K ní se nám vyplatí jezdit i světa kraj, po tom, co jsme se odstěhovali. Sestřička je taky moc milá a ochotná. Více

Primátorská 1196, Prachatice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S panem Novákem jsem se setkala při řešení mých dlouhotrvajících osobních problémů. Naše spolupráce mě velmi obohatila. Díky jeho otázkám a postřehům se mi podařilo podívat se na mnohé věci z nového úhlu pohledu. Oceňuji především jeho otevřenost, schopnost naslouchat a zaujetí pro práci. Největším přínosem pro mě ale je, že jsem se u pana Nováka naučila postupům, jak samostatně pracovat s problémy. Jedná se o příjemného, důvěryhodného člověka s profesionálním přístupem. Jeho psychologické služby mohu jen doporučit. Více

Lidická 270, Zliv Mapa

Soukromá psychologická praxe

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Pan primář MUDr. Jindřich Florián je provotřídní lékař a člověk se zlatým srdcem. Děkuji mu za záchranu života při infarktu miakardu. Blažková Miluše Více

Náměstí 23, Český Krumlov Mapa

• „tak kde Vás bolí...aha výborně namasírujeme, protáhneme, procvičíme,poradíme ...je to lepší?.., nikde jinde Vás to netahá?. atd. ... bezva přístup a zájem... co více si přát Více

Jiráskova 397, Zliv Mapa

Rehabilitace

• „K paní doktorce jsme začali chodit nedávno a zatím jsem velmi spokojená, je dobré ukázat rodičům, jak správně doma s dítětem pracovat... Více

Zlatá stezka 138, Prachatice Mapa

Logopedická ambulance

• „skvělá skvělá, od doby,co chodím k ní, přestala jsem se bát zubaře.

Prokopovo náměstí 2, Husinec Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pan doktor je perfektní!!! Nejlepší doktor, kterého jsem kdy mohla potkat. Je vstřícný,lidský. Vždy poradí a vyslechne. Udělá si čas na každou pacientku. Sestřička je také velice milá a vstřícná. Kéž by byli všichni takoví..... Děkuji Pane Doktore :) Více

Bavorova 15, Strakonice Mapa

Samost. ordinace PL - gynekologa

• „Pro mne absolutní špička. Odborník na svém místě, chodím k němu už roky. Pravda, čekací doba je dlouhá, ordinuje jen dopoledne, ale vzhledem k jeho věku je to pochopitelné. Je ochotný, vstřícný, pomůže, nechybí mu lidskost, ani humor. Více

Nemocniční 204, Prachatice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Všem doporučuji! Je to výborný, milý gynekolog, který rozumí tomu co dělá a vždy vše s ochotou vysvětlí.

Menšíkova 1155, Prachatice Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

• Internista, Fyzioterapeut

„Pana doktora navštěvuji několik let. Vždy pomůže a velice dobře se s ním popovídá i o běžných věcech. Moc mu děkuji a přeji mu hodně zdraví. Více

Zámecká 42, Protivín Mapa

Ord.lékaře specialisty - rehabilitace

• „Chodím k němu již více než dvacet let,,jsem s ním i se sestřičkou velice,velice spokojená.Dojíždím až z Rábína,,je to daleko,ale stojí mi to zato.Velmi dobrý je slabé slovo,ale lepší nenabízíte.Děkuji za takového lékaře!!!!! Není to jen můj názor,,jezdí od nás více pacientek. Více

Menšíkova 1155, Prachatice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Profesionální přístup. Zubaře se bojím a zde jsem byl o víkendu když měla paní zubařka pohotovost a já bolesti. Kdybych ne bydlel 170 km jinde tak by byla mojí zubařkou :-) moc děkuji Více

Nemocniční 204, Prachatice Mapa

• Praktický lékař

„Chodím k panu doktorovi dost dlouho, abych mohla s jistotou tvrdit, že je to skvělý lékař. Mimo jiné mi odhalil závažné onemocnění, které se po odborném vyšetření potvrdilo. Jsem moc ráda, že mě léčí takový lékař, jako je on. Přeji mu hodně zdraví! Více

Jaderná elektrárna Temelín, Temelín Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „S odstupem času bych rád vyjádřil pděkování panu doktorovi, za fakt že s jeho pomocí mé jinak náročné problémy snížily svoji časovou náročnost, přeze kterou bych bez jeho pomoci nedokázal fungovat v normálním životě a problémy každodenního života bych jen stěží dokázal sám řešit. Jsem rád že ještě existují lidé s individuálním přístupem k pacientům a jsou přístupni naslouchat skutečným problémům s aspekty, které pro někoho můžou znamenat sice třeba dlouhou, ale z mého osobního hlediska jesdinou cestou jak po všech ztrátách ze svého života mít alespoň šanci zpet dát svůj život do pořádku. D.Kuk. Více

Nebahovská 1015, Prachatice Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Nejuzasnejsi doktorka na světě ! Měla jsem zkušenost i s mladší paní doktorkou - také obrovská spokojenost . Děkuji vám ! Jste nej!!! . Více

Dr. Hajného 22, Vodňany Mapa

Praktický zubní lékař

• „Souhlasím, výborná lékařka. Pacientku vyslechne a snaží se vždy pomoci. Pomohla mě i mé dceři po porodu, i když k ní normálně nechodí. Trochu mi vadí ta pracovní doba, ale jinak jen chválím. Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

Ordinace lékaře - gynekologa

• „Dcera k panu doktorovi chodí moc ráda dokonce se zatím i těší nic jí zatím nedělal.Ale přistupem si určitě získal její důvěru což je dost důležité.Jen se chci zeptat tady tak vyplívá že pan doktor nedává injekce.To doufám že jo Více

č.d. 147, Dříteň Mapa

Stomatologická ordinace

• „Velmi vstřícná, ochotná a komunikativní, na první pohled je vidět že ji práce baví. :)

Jiráskova 1167, Vodňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Taková vstřícnost, ochota a profesionalita pana doktora se ve zdravotnictví už jen tak nevidí. Navíc se stále pozitivní sestřičkou v Písku tvoří dokonalý tým. Více takových lékařů a sestřiček a budeme do ordinace chodit s úsměvem :) Více

Jiráskova 116, Vodňany Mapa

Alergologie a klinická imunologie