Klatovy

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Pediatr

Pod Svatoborem 219, Sušice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Nejlepší gynekolog široko daleko. Vždy pomůže, všechno vysvětlí, často se po sms zeptá na vývoj situace. Je opravdu skvělý, neměnila bych. Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Ženská ambulance

• „Za mě super odborná a empatická paní doktorka moc mi pomáhá a příjemně se s paní doktorkou povídá. Neměnila bych

Pod tratí 833, Blovice Mapa

psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová

• „Úžasný pan doktor!!! Srdíčko má na správném místě, se vším pomůže a vše vysvětlí. Jsem ráda, že jsem se dostala do jeho péče Více

Franty Šumavského 171/III, Klatovy Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

Plzeňská 569, Klatovy Mapa

Klatovská nemocnice, a.s.

• Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

Nýrská 243, Janovice nad Úhlavou Mapa

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka.díky ní slyším. vlídný přístup k pacientovy,vše vysvětlí a poradí.děkuju že můžu být vaší pacientkou.Jana Egenvaldová Více

Plzeňská 569, Klatovy Mapa

Klatovská nemocnice, a.s.

• „K panu doktorovi docházím několik let.Ze zubaře mám už od dětství panickou hrůzu.Ale nikdy jsem se nesetkala s někým lepším než je on!! Hezké prostředí..milý přístup..a hlavně ..perfektně odvedená práce..Jsem maximálně spokojená a vděčná..že můžu k němu docházet..Je opravdu jeden z mála..který má o své pacienty zájem a dělá pro ně maximum..!!Dík patří i sestřičce za milý přístup. Více

V Konci 96, Měčín Mapa

Praktické zubní lékařství

Vídeňská 12, Klatovy Mapa

Praktický zubní lékař

• „P.doktorka mi vždy pomohla při blokadě SI kloubu. Jeji přistup k pacientum je lidsky. Je to dusledna a vyborna lekařka. "Pomáhá a léčí" Více

Plánická 5/I, blízko hlavního náměstí, Klatovy Mapa

Soukromá praxe neurologická

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Zdravím. Po 8 letech se mohu hýbat. Ať si říká kdo co chce tak to zato stojí. Zatím 4 měsíce bez problému.

Šmilovského 640, Nýrsko Mapa

REHA-PRAKTIK s.r.o., PL a RHC

• Fyzioterapeut

„Po dnešní návštěvě u paní Fizioterapeutky obrovská úleva, doporučuji !!!! Paní má zlaté ruce, krásné prostředí, prostě za mě super a děkuji. Více

Srby 114, Nepomuk Mapa

Rehabilitace, fyzioterapie

• „Velmi empatická a pečlivá lékařka. Svým profesním nasazením, lidským přístupem a ochotou patří k nejkvalitnějším lékařům, s nimiž jsem se kdy setkala. Více

Denisova 93/I, Klatovy Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jedná se o jednoho z nejlepších chirurgů v Klatovech. U nás v rodině chodíme s jakýmkoliv zraněním vždy k němu a víme, že se nám dostane vždy té nejlepší péče. Více

K Letišti 385, Klatovy Mapa

Chirurgická ambulance - MUDr. Stanislav Křišťan

• „Člověk,paní psycholožka,která pomohla mé duši nejvíce. Děkuji jak nejvíce mohu a doporučuji všem pacientům hledajícím pomoc. Více

Tyršova 260/IV, Klatovy Mapa

Psychologická ordinace

• „Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat za lidský a citlivý přístup .Odbornou i lidskou péči MUDr. J. Strakové. Jsem velmi spokojená a takhle si představuji přístup lékaře k pacientovi. Více

Pod Nemocnicí 871/II, Klatovy Mapa

Interní ambulance

• „Paní doktorku Hladíkovou mohu jenom doporučit!!! Trpěla jsem velmi silnou alergickou reakcí, byla jsem 3x na kapačce a navštěvovala jsem alergologii, kde mi nebyli schopni jakýmkoliv způsobem pomoci. Nedostala jsem žádné léky ani mastičku, pouze mi vzali krev a 3 týdny jsem čekala na výsledky. Měla jsem oteklý celý obličej a krk, kde se mi i objevila velice svědivá vyrážka, která se mi neustále vracela a bohužel to bylo tak bolestivé, že už se to nedalo vůbec vydržet. Až paní doktorka byla jediná, která mě z toho dokázala dostat a jediná, která mi pomohla. Za to bych jí chtěla moc poděkovat. Každý mi akorát říkal, co je špatně a co né, ale nikdo mi nedokázal pomoci, až ona!! Více

Dukelská 101/III, Klatovy Mapa

Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

• „Dlouho jsem chodila k jinemu zubaři.Pak jsem přešla sem.Naprostá spokojenost.Jen mě mrzí,že jsem od bývalého zubaře neodešla už dříve.Zachránila bych si tím chrup. Více

nám. Míru 168/I, Klatovy Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pan doktor mi pomohl, když jsem byla v nouzi, ačkoliv nejsem jeho pacientka a i když mám svého zubaře 400 km daleko. Potřebovala jsem jen vyměnit dren, pan doktor neponechal nic náhodě, hned zub zrentgenoval a opravil práci paní doktorky na pohotovostnim. Místo očekávaných pěti minut jsem strávila v křesle asi půl hodiny, kdy mi vysvětlil, co bude se zubem dále a mé možnosti. Pan doktor je zubním chirurgem, proto je schopen nabídnout i jiné možnosti léčby tak, aby se co možná nejvíce vyhnul extrakci zubů. Moc děkuji za ochotu mě přijmout při akutní potřebě. Více

Smetanova 645, Sušice Mapa

Zubní ordinace a laboratoř