Nepomuk

Jakého specialistu hledáte?
  • „Nejlepší gynekolog široko daleko. Vždy pomůže, všechno vysvětlí, často se po sms zeptá na vývoj situace. Je opravdu skvělý, neměnila bych. Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Ženská ambulance

• „Za mě super odborná a empatická paní doktorka moc mi pomáhá a příjemně se s paní doktorkou povídá. Neměnila bych

Pod tratí 833, Blovice Mapa

psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová

• „K panu doktorovi docházím několik let.Ze zubaře mám už od dětství panickou hrůzu.Ale nikdy jsem se nesetkala s někým lepším než je on!! Hezké prostředí..milý přístup..a hlavně ..perfektně odvedená práce..Jsem maximálně spokojená a vděčná..že můžu k němu docházet..Je opravdu jeden z mála..který má o své pacienty zájem a dělá pro ně maximum..!!Dík patří i sestřičce za milý přístup. Více

V Konci 96, Měčín Mapa

Praktické zubní lékařství

• „P.doktorka mi vždy pomohla při blokadě SI kloubu. Jeji přistup k pacientum je lidsky. Je to dusledna a vyborna lekařka. "Pomáhá a léčí" Více

Plánická 5/I, blízko hlavního náměstí, Klatovy Mapa

Soukromá praxe neurologická

• Fyzioterapeut

„Po dnešní návštěvě u paní Fizioterapeutky obrovská úleva, doporučuji !!!! Paní má zlaté ruce, krásné prostředí, prostě za mě super a děkuji. Více

Srby 114, Nepomuk Mapa

Rehabilitace, fyzioterapie

• „Konečně Zubař, který neslibuje, ale koná. Já i moje žena jsme nadšeni a konečně se zubaře nebojíme. Profesionální a přitom kamarádský přístup. Je skvělý. Místo injekce používám jakousi pistolku která jen malinko štípe, nic nebolí. Samotný zákrok OK a co jde hrne na pojišťovnu. Doporučuji všem Více

Americká 55, Blovice Mapa

MDDr. Jiří Zábran, zubní lékař

• Praktický lékař

1 názor

Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

• „Již 25 let využívám možnosti k léčbě u pana MUDr.HELMA a mohu na 99% napsat pouze VELKÉ DÍKY ... Vždy profesionální přístup,o nejistotě v něčem není sebemenších pochyb!!! Přesně určí problémy a ví jak je řešit.Prodělala jsem i operace na jeho stole a mohu všem po všech komplikacích co jsem měla vzkázat a i tímto ho jen doporučit!!! Do dnes po operaci NEMÁM sebemenší problém,bolesti a ani omezení v pohybu !!! Mám jiné problémy díky mé pracovní pozici kterou jsem vykonávala 40 let,ale ty bohužel u mne už nemohou být operovány.Léčba od pana doktora vždy pomohla a pomáhá.Nedovedu si ani představit jít jinam.Taky si lidičky uvědomte kolika lidem pomohl a pomáhá stále,kolik jich operoval a léčil.Jsou to tisíce lidí a dělat pro ně je sakra i nevděčné!!! 100 lidí =100 názorů a 100 chutí a těch pár nezdarů se stát mohlo každému... Buďte rádi že pro nás někdo takhle dobře funguje !!! Více

Ortopedická ambulance

• „paní doktorka je velmi vstřícná, sečtělaá, zkušená a erudovaná. Mohu jenom doporučit. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Lékařská praxe - kardiologie, interna

• Sedláčkova 553, Přeštice Mapa

Chirurgicko- traumatologic. ambulance

• „Paní doktorka je skvělá není co vytknout, kéž by bylo víc takových lékařů a hlavně jí věřím, má pravdu v tom co píše o covid vakcine. Více

Masarykovo náměstí 104, Přeštice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorce Zoubkové se daří zbavit mě stomatofobie, která se mě jako klíště držela skoro 40 let. Díky :-)

Masarykovo náměstí 1, Přeštice Mapa

Praktické zubní lékařství

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je velice svědomitá, vstřícná, milá a pečlivá. Na pacienta pohlíží celkově jako na bytost v různých souvislostech. Vždy se snaží pomoci pacientovi nejen medikamenty, ale i radou. Umí pacientovi naslouchat a je výborný diagnostik. Více

Na Vinici 564, Nepomuk Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „K paní doktorce už chodím spoustu let,vždy mě dobře poradila,všechno trpělivě vysvětlí a je moc příjemná a ochotná.Stejně tak sestřička je milá a příjemná. Více

Husova 1205, Přeštice Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pan doktor je velice milý a příjemný odborník a operatér ortopedie v červnu mě operoval výměnu kolene vše proběhlo v pořádku a bez komplikací vždy mě vše vysvětlil a podal potřebné informace mnohokrát mu děkuji za vřelou péči a jednání přeji mu mnoho zdraví , úspěchu a spokojených pacientů . Děkuji Pekárková Jarka Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Ortopedie, traumatologie Blovice

• „Výborný inzernista, léčí mne i mého manžela. Přišel mi na to, na co nikdo nepřišel, jsem po operaci, děkuji mu za to a je velice příjemný i jeho manželka. Ilona a Vlasta Císařovi. Více

Husova 1205, Přeštice Mapa

Interní ordinace

• „Díky panu doktorovi Kučerovi jsem se přestala bát zubaře,protože lepšího jsem nikdy nepoznala!Jemný,příjemný,ochotný,opravdu ten nej!!jen je velká škoda že už neordinuje,protože odešel do důchodu.Velká škoda!!!!! Více

Masarykovo náměstí 104, Přeštice Mapa

Stomatologická ordinace

• Praktický lékař

„Příjemné a profesionální jednání, již mnoho krát mi pomohl a to nejen vhodnou medikací, ale právě i svým lidským přístupem. Doporučuji.  Více

Husova 760, Přeštice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Jel jsem skoro 200 km k panu doktorovi, jelikož jinde čekací doby příšerný. Pan doktor mě vzal fakt velmi brzy, zákrok hned v prvním sezení .-) Sice to trvalo delší dobu - ale odešel jsem ještě skoro s úsměvem a pocitem, že se snad ani nic nedělo. Opravdu všem mohu doporučit. Jednání na nejvyšší úrovni a celý kolektiv je opravdu moc fajn. Radek Hruboň Více

Zámecká 384, Spálené Poříčí Mapa

• „Naší rodině se pan doktor stará o psy již asi 20 let a vždy měl perfektní profesionální a zároveň přátelský přístup. Dobře se s ním jedná, vše vysvětlí a dá se s ním dobře domluvit. Škoda, že toto neplatí o jeho pohotovostním zástupu v případě jeho nepřítomnosti, tedy panu doktorovi Janovci. Ten nebere telefony a když už ano, tak není zrovna příjemný. Více

Pod tratí 836, Blovice Mapa