Ortoped Klatovy

• „Již 25 let využívám možnosti k léčbě u pana MUDr.HELMA a mohu na 99% napsat pouze VELKÉ DÍKY ... Vždy profesionální přístup,o nejistotě v něčem není sebemenších pochyb!!! Přesně určí problémy a ví jak je řešit.Prodělala jsem i operace na jeho stole a mohu všem po všech komplikacích co jsem měla vzkázat a i tímto ho jen doporučit!!! Do dnes po operaci NEMÁM sebemenší problém,bolesti a ani omezení v pohybu !!! Mám jiné problémy díky mé pracovní pozici kterou jsem vykonávala 40 let,ale ty bohužel u mne už nemohou být operovány.Léčba od pana doktora vždy pomohla a pomáhá.Nedovedu si ani představit jít jinam.Taky si lidičky uvědomte kolika lidem pomohl a pomáhá stále,kolik jich operoval a léčil.Jsou to tisíce lidí a dělat pro ně je sakra i nevděčné!!! 100 lidí =100 názorů a 100 chutí a těch pár nezdarů se stát mohlo každému... Buďte rádi že pro nás někdo takhle dobře funguje !!! Více

Na Vinici 564, Nepomuk Mapa

Ortopedická ambulance

• „Bohumír Prosner Čtu zde hodnocení pana MuDr. Martina Švagra a musím se připojit k té skupině spokojených pacientů, kteří prošli jeho rukama. Mudr.Švagr je doktor, který bere svou práci zodpovědně a je profík na svém místě. Já se k němu dostal po 4 měsících léčení Nemocnicí Příbram a Poliklinikou Dobříš s poúrazovým zraněním páteře ( dva nalomené obratle a vyhředlé ploténky ). Léčeno prášky proti bolesti, rehabilitace a magnety, kdy mi v několika případech bylo hůř než před léčbou. Po příchodu k němu a základním vyšetření mě seznámil s postupem léčby ( rázové vlny a rehab. cvičení ). V současné době bylo léčení ukončeno, došlo ke zlepšení a já se můžu i když již né na sto procent pohybovat. Za to patří i dík sestřičce od pana doktora pí. Novotné o které mohu říci jen "anděl se zlatýma rukama". Nezbývá mi než jménem svým, ale hlavně jménem svého vnoučka, který byl na něco s dědou zvyklý a najednou to nešlo a teď už to zase jde, poděkovat jak panu doktorovi tak i jeho sestřičce - MOC DĚKUJI Více

Klatovská nemocnice, a.s.

• „Pan doktor je velice milý a příjemný odborník a operatér ortopedie v červnu mě operoval výměnu kolene vše proběhlo v pořádku a bez komplikací vždy mě vše vysvětlil a podal potřebné informace mnohokrát mu děkuji za vřelou péči a jednání přeji mu mnoho zdraví , úspěchu a spokojených pacientů . Děkuji Pekárková Jarka Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Ortopedie, traumatologie Blovice

• „Jsem čtrnáct dní po TEP kyčle a pan doktor je bezkonkurenční operatér. Od operace nepotřebuji žádná analgetika, což svědčí o perfektně provedené práci. Skvělý přístup a jeho humor dělá z pana doktora výjimečného člověka, kterému nikdy nedokáži vrátit to, co pro mě udělal. Pane doktore díky, že jste ! Více

Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

Ortopedie, traumatologie Přeštice

• „Ohota,lidský přistup k pacientu,skvely kolektiv.,Proste!!PAN DOKTOR!!!

Nádražní 843/III, Klatovy Mapa

Ortopedická ambulance a rehabilitace

• Ortoped, Dermatolog, Neurolo… g, Oční lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Sušice

• Ortoped, Chirurg, Dermatolog… , Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Na Vinici 476, Nepomuk Mapa

Poliklinika Nepomuk s.r.o.

• „Chodím k panu doktorovi a měla jsem více jak 4 roky neustále bolesti pravého ramene,dostávala jsem obstřiky.Nakonec mě pan doktor poslal na operaci.Byla mi provedena složitá operaqční artroskopie a i když občas mívám bolesti,nyní je to snesitelné.Mnohokrát děkuji. Více

Poliklinika Sušice

• „Lepší lékař snad neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Má úžasný přístup k pacientům a nic neodbývá. Snaží se pokaždé pomoci. Více

Sedláčkova 553, Přeštice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Skvělý ortoped, neskutečně mně pomohl, oproti jinému (soukromému) klatovskému ortopedovi s iniciály B. H., který do mě pral jen léky na tlumení bolesti a ani mě pořádně neprohlédl. Více

Poliklinika Sušice

• Ortoped, Anesteziolog, Chiru… rg, Diagnostik, Gynekolog, Hematolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Plicní lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Klatovská nemocnice, a.s.

• „Dlohodobé zkušenosti, nabyté i během působení v Klatovské nemocnici, jsou prostě znát. Dr. Helm mi několikrát pomohl - účinně a dlouhodobě. Přístup je vstřícný a profesionální. Moje zkušenosti jsou ty nejlepší. Více

Koldinova 231/II, Klatovy Mapa

Ortopedická ambulance

• „Citlivý přístup k pacientúm, vysvětlil mi vše potřebné. Jsem ráda,že jsem se dostala do jeho ošetřující péče!

• Jan Pešek

Ortoped