Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Klatovská nemocnice, a.s.

Plzeňská 569

339 38 , Klatovy , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

3.5

Obecné skóre
8 názorů

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Radka Krejčiříková Jiný

  Ahoj všichni, můj názor... Když jsem k ní přišla totálně emočně vykolejená s opravdu velkým sklonem k sebevraždě a brala ji jako velice nutnou pomoc. Nechala mě v čekárně čekat 2,5 hodiny, kdy mě předbíhali lidi podle libosti, jak si je sestra zavolala. Pro mě v mém stavu to bylo nesnesitelné. Měla jsem přijít ráno na čas a kvůli autobusu jsem se v zimě zpozdila o 30min. A když konečně odběhli 2,5 hodiny čekání, přišla za mnou že jde na oběd a pak mě vezme. Její oběd trval hodinu. Přede mnou vzala ještě jednoho pána, který přišel do čekárny v průběhu odpolední pauzy. Díky bohu jsem to nějak přežila. Když jsem ji konečně řekla můj problém a vysvětlila ji, jak je nutná hospitalizace. Přes veškeré mé úsilí mě nenechala hospitalizovat. Řekla, že jí připadám v pohodě, že nejsem depresivní a že hospitalizaci dělají až když nezabírá medikace. Evidentně přeslechla vše co jsme říkala o sebevraždě. O hospitalizaci jsem si nakonec řekla v krizové poradně plus v Plzni po tom, co jsem se pokusila o sebevraždu. Mé problémy se zlepšili po hospitalizaci a pak jsem začala pravidelně chodit k paní doktorce pro léky. K paní doktorce chodím už 4 roky. Hodina čekání v čekárně pouze na recept je úplně normální. Na to si člověk musí zvyknout. Paní doktorka se mi postupem času začala zdát v pohodě, dokud jsme po ni zase něco nechtěla. Když jsme ji vysvětlila, že jsem po lécích strašně unavená a potřebovala bych něco udělat s léky, tak s tím nic neudělala. Nebýt ale této paní doktorky, tak nevím ke komu jinému bych měla jít. Podle mého názoru je to nejlepší doktorka v Klatovech. To že nemá pořádně čas na každého pacienta nejspíš říká každému pacientovy. Opravdu nemá tolik času, když má tolik lidí a ordinuje pouze dva dny v týdnu. To je pochopitelné. Přibližně dává každému pacientovy tak 10- 30min, což bych řekla, že je tak akorát na rychlé vyřešení hlavního problému. Setkala jsem se už s mnohem horšími doktory. Dávám tedy dvě hvězdičky za nejlepší doktorku v Klatovech a hezkou ordinaci plnou kytek.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

  Byla jsem poslána na vyšetření do Klatovské nemocnice a zde jsem se setkala s panem doktorem. Přenáším a jeho styl vyšetření mě doslova znechutil. Opravdu to vypadá, že musí splnit nějakou normu a jde to tam jak na běžícím páse, za 10 minut jsem byla z ordinace. Brutálně mě vyšetřil i přesto, že jsem ho upozorňovala na to, že mě to bolí. Měl hloupé poznámky ve smyslu že tou dírou musí projít hlava a že je vidět že mě nikdy asi nikdo pořádně nevyšetřil. Navíc jsem hodně stydlivá a tam nebyla dodržena a respektována žádná moje intimita. Vůbec nechápu proč se stal gynekologem, zda mu dělá dobře ponižovat ženy a nebo ho to už jen nebaví. Nevím s tímto přístupem nechápu jak může dělat primáře. Za mě už nikdy více. Teď budu spíše potřebovat psychologa...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  T
  Lékař: MUDr. Jiří Kocum Jiný

  Přišel ke mě pan doktor, tak jsem ho pozdravila a ihned otázka... Kolik Vám je??? Říkám... 23. A on na to jen... "Vypadáte na 14."
  Nic, přešla jsem to. Sedla jsem si k němu do křesla a on se zeptal, s čím mám problém. Tak říkám že mě bolí dnes už čtvrtý den ucho. V tom mě zastavil a začal se ptát jestli jsem normální, že lezu na pohotovost s něčím, co mě bolí 4 dny. Že pohotovost je, když mě to bolet začne, a ne že mě něco bolí jakou dobu a až pak si tam přilezu. A začal ke mě mluvit jako k úplné... Tak jsem mu řekla, že nejsem ten typ, co hned kvůli všemu jede na pohotovost, a že to doteďka zas tak nebolelo, tudíž jsem si myslela, že to bude dobrý. A že až teprve dnes to začalo fakt hodně bolet, proto jsem se rozhodla jet. A on že je to divnej přístup, a že bych si měla ujasnit priority. Jasně, takže když mě teďka začne cokoliv bolet a budu třeba v práci, prostě se sbalím, odejdu ze směny a pojedu na pohotovost. To je totiž mnohem lepší přístup Nic, přešla jsem i tohle. Ptal se, jak k tomu došlo, takže mu říkám, že jsem si čistila uši a nejspíš to bude z toho. A on jen drze, ať si je naučím čistit. To už mě docela štvalo, takovéhle řeči.. Nic, pořád jsem byla klidná.. Pak koukl do ucha a že tam nic není. A já že tam cítím bouli, načež mi řekl že tam nic nemám, a že by snad musel bejt blbej, kdybych tam měla bouli a on na ni nepřišel... To už jsem měla chuť říct, že asi opravdu je, ale držela jsem se. Povídal jen, že každý ucho je jiný a ne všechny jsou na 100% symetrický. Že někdo má každý oko jiný, a někdo každý ucho. To už jsem si fakt připadala jako blbá, protože ta boule tam donedávna nebyla a najednou se objevila, takže to asi nebude od narození ‍ Kouknul do krku a povídá, že mám levou mandli vytrženou, a ptal se proč. Tak jsem řekla že nevím.. A ptal se kdy mi ji trhali. Na to jsem mu odpověděla, že nevím kdy přesně, že asi v 5-6 letech, prostě v dětství. A on že jak je možný že to nevím přesně, když je mi 14 let ‍‍‍ a začal se smát. A pak řekl... "Tak se jděte zeptat maminky, když to nevíte.. " No prostě arogance sama. Nakonec z něj vypadlo, že mě ucho bolí proto, že mě nejspíš bolí v krku, že jsem někde musela ofouknout. Jasně, v krku mě nebolí a neofoukla jsem nikde, protože den před tím než mě to začalo bolet, jsem měla volno a byla celej den zavřená doma. a doma asi neofouknu. Takže mi jen řekl, abych týden žrala dvakrát denně prášky na bolest, a to je celé. Do doktorské zprávy napsal jen to, že ucho je klidné a bez nálezu. To, že já tam tu bouli cítím, že mám celé ucho zevnitř nateklé a ani už mi tam nejde dát sluchátko, že to ucho bolí nadotek, je citlivé na rámus a samo od sebe mě v něm kolikrát denně začne bolet, je vlastně naprosto v pořádku ‍‍ Takže X hodin volného času v háji, 90 Kč poplatek, poplatek za parkování, benzín.. A ještě se dozvím jak jsem neschopná, že si neumím vyčistit uši a jak mám ke všemu blbý přístup a nic nevím. Že já jsem tam jela... Jako nemyslím si, že prášky na bolest něčemu pomohou, a hlavně nevím kde vzal že jsem musela ofouknout a že to mám z bolení v krku, když v tom mě nebolí a nebolelo... ‍

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Richard Pikner Jiný

  Kromě čekací doby, kdy byl pak doktor v jiné ordinaci nemohu nic vytknout.
  Pan doktor milý, empiricky, celkově dobrý přístup.
  Určitě doporučuji!


  M
  Lékař: MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

  Pan doktor Sýkora je člověk na svém místě. Je velice pečlivý, navrhovaný postup léčby podrobně vysvětlí a má velice mliý a lidský přístup k pacientům. O člověka se opravdu zajímá. Lepšího lékaře jsem dosud nepoznala.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Kontrola po operaci

  Nikdy více.Po gyn.operaci mi bylo kladeno na srdce,že v případě jakýchkoliv potíží raději hned přijít.Potize se bohužel dostavily a tak jsem šla na.ambulanci,kde mě operovali (můj lékař měl dovolenou).Přístup pana primáře,že mne ani nevyšetří a podobné řeči.Nakonec vyšetřil,ale servítky si nebral-bolest k nevydržení a ještě s připomínkami,že snad nerodim,že to bolet nemůže.Nic nevysvětlil,čípky předepsal y sestry a se slovy,příště už jděte ke svému lékaři se se mnou rozloučil.Chování,jak kdyby ho pacientky obtěžovaly.Nedoporučuji!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Adéla Hrnčiříková Nefrologické vyšetření

  Maximálně pečlivá a schopná lékařka, při první návštěvě rozpoznala správně můj problém a poslala mě okamžitě na kliniku do Plzně, kde ji velmi chválili. Naprosto příjemné jednání a profesionalita.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Bytel

  Pro mě nejlepší lékař, který lidem nikdy nelže a vždy své pacienty dostatečně informuje. Takové informace mám z toho ze jsem byl studentem zdravotní školy a k Panu prim. Bytelovi jsem chodil na praxi a dle mého názoru je to nejlepší lékař kterého jsem kdy zažil. Znám Pana prim. i z osobnějšího života a slovama kterýma bych to řekl: "Je to proste frajer a velice ho obdivuji!"


  Došlo k chybě, zkuste to znovu