Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Klatovská nemocnice, a.s.

Plzeňská 569

339 38 , Klatovy , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

3.5

Obecné skóre
6 názorů

 • T
  Lékař: MUDr. Jiří Kocum Jiný

  Přišel ke mě pan doktor, tak jsem ho pozdravila a ihned otázka... Kolik Vám je??? Říkám... 23. A on na to jen... "Vypadáte na 14."
  Nic, přešla jsem to. Sedla jsem si k němu do křesla a on se zeptal, s čím mám problém. Tak říkám že mě bolí dnes už čtvrtý den ucho. V tom mě zastavil a začal se ptát jestli jsem normální, že lezu na pohotovost s něčím, co mě bolí 4 dny. Že pohotovost je, když mě to bolet začne, a ne že mě něco bolí jakou dobu a až pak si tam přilezu. A začal ke mě mluvit jako k úplné... Tak jsem mu řekla, že nejsem ten typ, co hned kvůli všemu jede na pohotovost, a že to doteďka zas tak nebolelo, tudíž jsem si myslela, že to bude dobrý. A že až teprve dnes to začalo fakt hodně bolet, proto jsem se rozhodla jet. A on že je to divnej přístup, a že bych si měla ujasnit priority. Jasně, takže když mě teďka začne cokoliv bolet a budu třeba v práci, prostě se sbalím, odejdu ze směny a pojedu na pohotovost. To je totiž mnohem lepší přístup Nic, přešla jsem i tohle. Ptal se, jak k tomu došlo, takže mu říkám, že jsem si čistila uši a nejspíš to bude z toho. A on jen drze, ať si je naučím čistit. To už mě docela štvalo, takovéhle řeči.. Nic, pořád jsem byla klidná.. Pak koukl do ucha a že tam nic není. A já že tam cítím bouli, načež mi řekl že tam nic nemám, a že by snad musel bejt blbej, kdybych tam měla bouli a on na ni nepřišel... To už jsem měla chuť říct, že asi opravdu je, ale držela jsem se. Povídal jen, že každý ucho je jiný a ne všechny jsou na 100% symetrický. Že někdo má každý oko jiný, a někdo každý ucho. To už jsem si fakt připadala jako blbá, protože ta boule tam donedávna nebyla a najednou se objevila, takže to asi nebude od narození ‍ Kouknul do krku a povídá, že mám levou mandli vytrženou, a ptal se proč. Tak jsem řekla že nevím.. A ptal se kdy mi ji trhali. Na to jsem mu odpověděla, že nevím kdy přesně, že asi v 5-6 letech, prostě v dětství. A on že jak je možný že to nevím přesně, když je mi 14 let ‍‍‍ a začal se smát. A pak řekl... "Tak se jděte zeptat maminky, když to nevíte.. " No prostě arogance sama. Nakonec z něj vypadlo, že mě ucho bolí proto, že mě nejspíš bolí v krku, že jsem někde musela ofouknout. Jasně, v krku mě nebolí a neofoukla jsem nikde, protože den před tím než mě to začalo bolet, jsem měla volno a byla celej den zavřená doma. a doma asi neofouknu. Takže mi jen řekl, abych týden žrala dvakrát denně prášky na bolest, a to je celé. Do doktorské zprávy napsal jen to, že ucho je klidné a bez nálezu. To, že já tam tu bouli cítím, že mám celé ucho zevnitř nateklé a ani už mi tam nejde dát sluchátko, že to ucho bolí nadotek, je citlivé na rámus a samo od sebe mě v něm kolikrát denně začne bolet, je vlastně naprosto v pořádku ‍‍ Takže X hodin volného času v háji, 90 Kč poplatek, poplatek za parkování, benzín.. A ještě se dozvím jak jsem neschopná, že si neumím vyčistit uši a jak mám ke všemu blbý přístup a nic nevím. Že já jsem tam jela... Jako nemyslím si, že prášky na bolest něčemu pomohou, a hlavně nevím kde vzal že jsem musela ofouknout a že to mám z bolení v krku, když v tom mě nebolí a nebolelo... ‍

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • A
  Lékař: MUDr. Richard Pikner Jiný

  Kromě čekací doby, kdy byl pak doktor v jiné ordinaci nemohu nic vytknout.
  Pan doktor milý, empiricky, celkově dobrý přístup.
  Určitě doporučuji!

 • M
  Lékař: MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

  Pan doktor Sýkora je člověk na svém místě. Je velice pečlivý, navrhovaný postup léčby podrobně vysvětlí a má velice mliý a lidský přístup k pacientům. O člověka se opravdu zajímá. Lepšího lékaře jsem dosud nepoznala.

 • P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Kontrola po operaci

  Nikdy více.Po gyn.operaci mi bylo kladeno na srdce,že v případě jakýchkoliv potíží raději hned přijít.Potize se bohužel dostavily a tak jsem šla na.ambulanci,kde mě operovali (můj lékař měl dovolenou).Přístup pana primáře,že mne ani nevyšetří a podobné řeči.Nakonec vyšetřil,ale servítky si nebral-bolest k nevydržení a ještě s připomínkami,že snad nerodim,že to bolet nemůže.Nic nevysvětlil,čípky předepsal y sestry a se slovy,příště už jděte ke svému lékaři se se mnou rozloučil.Chování,jak kdyby ho pacientky obtěžovaly.Nedoporučuji!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Adéla Hrnčiříková Nefrologické vyšetření

  Maximálně pečlivá a schopná lékařka, při první návštěvě rozpoznala správně můj problém a poslala mě okamžitě na kliniku do Plzně, kde ji velmi chválili. Naprosto příjemné jednání a profesionalita.

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Bytel

  Pro mě nejlepší lékař, který lidem nikdy nelže a vždy své pacienty dostatečně informuje. Takové informace mám z toho ze jsem byl studentem zdravotní školy a k Panu prim. Bytelovi jsem chodil na praxi a dle mého názoru je to nejlepší lékař kterého jsem kdy zažil. Znám Pana prim. i z osobnějšího života a slovama kterýma bych to řekl: "Je to proste frajer a velice ho obdivuji!"

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu