Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Plzeňská 569

339 38 , Klatovy , plzeňský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jaroslava Skalová Jiný

Je to odborník na svém místě. Dokáže pomoci, vyslechne trpělivě, i když je čekárna plná pacientů, nic nezanedbá a hlavně je milá a empatická. Více takových sivělých lékařů. Léčím se již spoustu let a jsem šťastná, že jsem se dostala k této lékařce.

Lékař: MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

Pan doktor je nejlepsi gynekolog jakeho jsem kdy navstivila, chodim k nemu do tehotenske poradny. Peclive vysetreni, vse vysvetli.

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

P.Primář je to nejlepší co nás potkalo.
    Vždy ráda vzpomínám na každý moment v porodnici.
    Velmi ochotný a skvělý odborník.!!!
    Jelikož jsem zdravotník a viděla jsem ve spoustu nemocnicích jak to chodí, tak tady tento přístup se pro mě nedá srovnat s žádným jiným...
    Od začátku hospitalizace vždy všude přítomen, u porodu, o víkendech na vizitě...
    Strašně se mi ulevilo když mě byl oznámen plánovaný císařský řez!!!
    Ve spoustu nemocnicích by mě trápili a po x hodinách možná dnech by skončil porod stejně cís. Řezem ale akutním což jsem nechtěla.
    Takhle vše p. Prim. Naplánoval vše skvělé dle plánu.
    Mohu jen doporučit.
    Můj syn i já jsme zdravý a moc spokojený s Vaším přístupem. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Lékař: Adéla Hrnčiříková Jiný

Maximálně ochotná a profesionální doktorka, zachránila mi život včasnou diagnózou. Praktická lékařka mě posílala od čerta k ďáblu a až paní doktorka mi pomohla.

Lékař: MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

Pan doktor je velmi empatický a vstřícný,vzhledem k rozházeným hormonům před a po porodu se ke mě choval úplně úžasně a díky němu jsem neodcházela z porodnice s pocitem,že jsem jen další kus masa.Ze všech doktorů, kteří tam byli,je pan Sýkora nejlepší a nejlidštější PAN doktor.

Lékař: MUDr. Jiří Kocum Jiný

Pokud nemáte vyloženě akutní problémy a zvládnete si dojet o pár km dál, doporučuji se tomuto lékaři vyhnout obloukem.
    Syn 3,5roku bez teplot, rýma, kašel, začalo ho bolet ucho. Okamžitě jsme vyrazili na pohotovost a bohužel jsme narazili na tohoto člověka. Zeptal se jak léčíme a zda jsme navštívili pediatra. Když jsem odpověděla, že léčíme dostupnými léky z lékárny a k pediatričce jsem s rýmou a kašlem nešla, odpověděl mi, že jsem nezodpovědná matka, která se špatně stará o své děti a že mě udá na sociálku. Prý pokud dostane dítě rýmu a kašel o víkendu, okamžitě na pohotovost a přes týden ihned k lékaři. Po pár výměně názorů jsem se zvedla ze židle, se slovy, že nemám za potřebí se nechat urážet a osočovat, že se o své děti starám dobře a že si raději dojedu do Plzně, než abych se sebou nechala takto jednat. A jak to celé dopadlo? Tento "pan doktor" se rádoby podíval malému do uší a předepsal mu nurofen a bylinkový čaj s medem. Takže vlastně nic, co bych doposud nedělala a odkázal mě na pediatrii.
    Já mám svědomí čisté a OSPODEM se zastrašit nenechám. A jestli si "pan doktor" myslí, že když jsem žena a nemám doktorské vzdělání, že se mnou může takto jednat, tak to je na omylu. Mám 100 chutí na tohoto člověka podat stížnost. Takto se s pacienty nejedná!

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Pan doktor je nejlepší co mě potkalo. Za mě osobně péče na jedničku, chodím docela často s nějakým problémem, vždy vyřešeno. Nechápu stěžování si na rychlost, úplně nevím, jestli je nutné vyšetřovat 10 minut když diagnoza jde stanovit rychle. Pokud se panu doktorovi něco nelíbí, dělá utrazvuk. Já jsem s péčí naprosto spokojena, k panu doktorovi chodím už víc než 10 let.

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Pan primář možná vyšetřuje rychle, ale i tak je velmi ochotný cokoli vysvětlit, zodpovědět dotaz. Na lůžkovém oddělení vyšetří skutečně každou pacientku objednanou na operaci, z čehož je jistě vidět pečlivost a zájem.
    Četla jsem o hrubosti vyšetření, na které si některé pacientky stěžují. Ani náhodou. Byl velmi jemný, ohleduplný.
    Já mohu jen chválit ochotu, zájem, přístup, lidskost.

Lékař: Radka Krejčiříková Jiný

Ahoj všichni, můj názor... Když jsem k ní přišla totálně emočně vykolejená s opravdu velkým sklonem k sebevraždě a brala ji jako velice nutnou pomoc. Nechala mě v čekárně čekat 2,5 hodiny, kdy mě předbíhali lidi podle libosti, jak si je sestra zavolala. Pro mě v mém stavu to bylo nesnesitelné. Měla jsem přijít ráno na čas a kvůli autobusu jsem se v zimě zpozdila o 30min. A když konečně odběhli 2,5 hodiny čekání, přišla za mnou že jde na oběd a pak mě vezme. Její oběd trval hodinu. Přede mnou vzala ještě jednoho pána, který přišel do čekárny v průběhu odpolední pauzy. Díky bohu jsem to nějak přežila. Když jsem ji konečně řekla můj problém a vysvětlila ji, jak je nutná hospitalizace. Přes veškeré mé úsilí mě nenechala hospitalizovat. Řekla, že jí připadám v pohodě, že nejsem depresivní a že hospitalizaci dělají až když nezabírá medikace. Evidentně přeslechla vše co jsme říkala o sebevraždě. O hospitalizaci jsem si nakonec řekla v krizové poradně plus v Plzni po tom, co jsem se pokusila o sebevraždu. Mé problémy se zlepšili po hospitalizaci a pak jsem začala pravidelně chodit k paní doktorce pro léky. K paní doktorce chodím už 4 roky. Hodina čekání v čekárně pouze na recept je úplně normální. Na to si člověk musí zvyknout. Paní doktorka se mi postupem času začala zdát v pohodě, dokud jsme po ni zase něco nechtěla. Když jsme ji vysvětlila, že jsem po lécích strašně unavená a potřebovala bych něco udělat s léky, tak s tím nic neudělala. Nebýt ale této paní doktorky, tak nevím ke komu jinému bych měla jít. Podle mého názoru je to nejlepší doktorka v Klatovech. To že nemá pořádně čas na každého pacienta nejspíš říká každému pacientovy. Opravdu nemá tolik času, když má tolik lidí a ordinuje pouze dva dny v týdnu. To je pochopitelné. Přibližně dává každému pacientovy tak 10- 30min, což bych řekla, že je tak akorát na rychlé vyřešení hlavního problému. Setkala jsem se už s mnohem horšími doktory. Dávám tedy dvě hvězdičky za nejlepší doktorku v Klatovech a hezkou ordinaci plnou kytek.

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Byla jsem poslána na vyšetření do Klatovské nemocnice a zde jsem se setkala s panem doktorem. Přenáším a jeho styl vyšetření mě doslova znechutil. Opravdu to vypadá, že musí splnit nějakou normu a jde to tam jak na běžícím páse, za 10 minut jsem byla z ordinace. Brutálně mě vyšetřil i přesto, že jsem ho upozorňovala na to, že mě to bolí. Měl hloupé poznámky ve smyslu že tou dírou musí projít hlava a že je vidět že mě nikdy asi nikdo pořádně nevyšetřil. Navíc jsem hodně stydlivá a tam nebyla dodržena a respektována žádná moje intimita. Vůbec nechápu proč se stal gynekologem, zda mu dělá dobře ponižovat ženy a nebo ho to už jen nebaví. Nevím s tímto přístupem nechápu jak může dělat primáře. Za mě už nikdy více. Teď budu spíše potřebovat psychologa...