Zobrazit lékaře

Plzeňská 569

339 38 , Klatovy , plzeňský

• Jaromír Vondrů

Chirurg,

• Vynikající odborník,lidský přístup.

• výborný lékař,vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jaroslava Skalová

Plicní Lékař, MUDr.

• J

Skutečně super... /v Klatovech/ jediná kdo dokáže správně pomoci. Moc milá a pečlivá. Díky bohu za ní.

• příjemné vystupování,pečlivá,vždy vše vysvětlí.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Miriam Gredová

Anesteziolog,

• M

!!! NEZAPOMENEME !!! Nikdy nevěřte, že Vám ARO Klatovy, pod vedením MUDr. Gredové, provede doléčení Vašich známých! Nemocnice nemusí být nová, ale musí mít odborníky! Je smutné, že na to musíte přijít, když ztratíte někoho z nejbližších.

• Václav Hladík

Chirurg, MUDr.

• E

Nikdy více k tomuto lékaři nepůjdu.Nepříjemný arogantní

• Josef Kotěšovec

Urolog, MUDr.

• B

Citlivý, pečlivý, ohleduplný, přistupující s porozuměním. Lékař, v němž se kloubí profesionalita s lidskostí. Slova, která stručně charakterizují osobu MUDr. Josefa Kotěšovce tak, jak jsem ji měla možnost poznat nejprve v době hospitalizace a poté v průběhu následné ambulantní péče. Pan doktor má nejen jemné ruce, ale i zlaté srdce.

• I

Úžasný pan doktor. Velice pozorný a pečlivý. Kdyby takových bylo více.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Miloslav Görner

Internista,

• Ú

Velmi nepříjemný a neprofesionální přístup vede k nedostatečné informovanosti pacienta o jeho zdravotním stavu.

• Jaromír Svoboda

Neurolog,

• V

Je mi 82 let a 30 km od Klatov na chalupě mne zastihly příšené bolesti pásového oparu. Během 10 minut přijela sanitka, moc milí dva zdravotníci mne na lůžku dovezli do ordinace a byla jsem překvapena velmi milým a odborným zaujetím pana primáře dr. Svobody, který určil diagnózu a napsal dva účinné léky - samozřejmě, že se díval na monitor a neměl zbytečné řeči - věcně a stručně mně popsal další vývoj choroby a jednal se mnou na úrovni. Je to skutečně krásný člověk, a proto asi má nepřátele. Já jsem mu vděčná za pomoc a děkuji i sestrám, které mně zavedly infuzi a pak ochotně zašla jedna zaplatit místo mne poplatek do pokladny. Všem patří můj dík - JUDr. Vlasta Rohová, Praha 8

• S panem primářem problémy nemám je vždy ochotný a poradí po 5 letech chození po doktorech až on mi naordinoval správnou léčbu na migrénu,která jako zázrakem alespoň trochu zabírá.Teď už můžu alesoň trochu žít.Kdo nezná nepochopí!Stěžujete si na Klatovskou nemocnici,tak to jste asi nebyli v Domažlické!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jana Haasová

Gynekolog,

• A

Nerespektování rodičky, mimo jiné provedení zbytečného nástřihu, který jsem nechtěla. Navíc je zbytečně velký a zřejmě špatně šitý, komplikace i po měsících. Plus naprosto chladné a nadřazené jednání. Doufám, že se s paní už nikdy nesetkám.

• Marta Chroustová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• J

Skvělá paní doktorka.díky ní slyším. vlídný přístup k pacientovy,vše vysvětlí a poradí.děkuju že můžu být vaší pacientkou.Jana Egenvaldová

• K

Dokonale erudovaná a velice schopná lékařka s jemným a vstřícným přístupem k pacientovi

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jan Ludvík

Ortoped, MUDr.

• I

Byla jsem u pana doktora Ludvíka poprvé. Musím říct, že je to velice milý lékař. Vysvětlil mi vše dopodrobna a odpověděl mi na vše co jsem potřebovala k mému problému vědět. Víc takových lékařů.

• M

Absolutně doporučuji. Empatický, ochotný, pracovitý, pečlivý a skromný. Jsme mu velice vděční za jeho práce.