Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Klatovská nemocnice, a.s.

Plzeňská 569

339 38 , Klatovy , plzeňský

Lékař: MUDr. Jiří Kocum Jiný

Pokud nemáte vyloženě akutní problémy a zvládnete si dojet o pár km dál, doporučuji se tomuto lékaři vyhnout obloukem.
    Syn 3,5roku bez teplot, rýma, kašel, začalo ho bolet ucho. Okamžitě jsme vyrazili na pohotovost a bohužel jsme narazili na tohoto člověka. Zeptal se jak léčíme a zda jsme navštívili pediatra. Když jsem odpověděla, že léčíme dostupnými léky z lékárny a k pediatričce jsem s rýmou a kašlem nešla, odpověděl mi, že jsem nezodpovědná matka, která se špatně stará o své děti a že mě udá na sociálku. Prý pokud dostane dítě rýmu a kašel o víkendu, okamžitě na pohotovost a přes týden ihned k lékaři. Po pár výměně názorů jsem se zvedla ze židle, se slovy, že nemám za potřebí se nechat urážet a osočovat, že se o své děti starám dobře a že si raději dojedu do Plzně, než abych se sebou nechala takto jednat. A jak to celé dopadlo? Tento "pan doktor" se rádoby podíval malému do uší a předepsal mu nurofen a bylinkový čaj s medem. Takže vlastně nic, co bych doposud nedělala a odkázal mě na pediatrii.
    Já mám svědomí čisté a OSPODEM se zastrašit nenechám. A jestli si "pan doktor" myslí, že když jsem žena a nemám doktorské vzdělání, že se mnou může takto jednat, tak to je na omylu. Mám 100 chutí na tohoto člověka podat stížnost. Takto se s pacienty nejedná!

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Pan doktor je nejlepší co mě potkalo. Za mě osobně péče na jedničku, chodím docela často s nějakým problémem, vždy vyřešeno. Nechápu stěžování si na rychlost, úplně nevím, jestli je nutné vyšetřovat 10 minut když diagnoza jde stanovit rychle. Pokud se panu doktorovi něco nelíbí, dělá utrazvuk. Já jsem s péčí naprosto spokojena, k panu doktorovi chodím už víc než 10 let.

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Pan primář možná vyšetřuje rychle, ale i tak je velmi ochotný cokoli vysvětlit, zodpovědět dotaz. Na lůžkovém oddělení vyšetří skutečně každou pacientku objednanou na operaci, z čehož je jistě vidět pečlivost a zájem.
    Četla jsem o hrubosti vyšetření, na které si některé pacientky stěžují. Ani náhodou. Byl velmi jemný, ohleduplný.
    Já mohu jen chválit ochotu, zájem, přístup, lidskost.

Lékař: Radka Krejčiříková Jiný

Ahoj všichni, můj názor... Když jsem k ní přišla totálně emočně vykolejená s opravdu velkým sklonem k sebevraždě a brala ji jako velice nutnou pomoc. Nechala mě v čekárně čekat 2,5 hodiny, kdy mě předbíhali lidi podle libosti, jak si je sestra zavolala. Pro mě v mém stavu to bylo nesnesitelné. Měla jsem přijít ráno na čas a kvůli autobusu jsem se v zimě zpozdila o 30min. A když konečně odběhli 2,5 hodiny čekání, přišla za mnou že jde na oběd a pak mě vezme. Její oběd trval hodinu. Přede mnou vzala ještě jednoho pána, který přišel do čekárny v průběhu odpolední pauzy. Díky bohu jsem to nějak přežila. Když jsem ji konečně řekla můj problém a vysvětlila ji, jak je nutná hospitalizace. Přes veškeré mé úsilí mě nenechala hospitalizovat. Řekla, že jí připadám v pohodě, že nejsem depresivní a že hospitalizaci dělají až když nezabírá medikace. Evidentně přeslechla vše co jsme říkala o sebevraždě. O hospitalizaci jsem si nakonec řekla v krizové poradně plus v Plzni po tom, co jsem se pokusila o sebevraždu. Mé problémy se zlepšili po hospitalizaci a pak jsem začala pravidelně chodit k paní doktorce pro léky. K paní doktorce chodím už 4 roky. Hodina čekání v čekárně pouze na recept je úplně normální. Na to si člověk musí zvyknout. Paní doktorka se mi postupem času začala zdát v pohodě, dokud jsme po ni zase něco nechtěla. Když jsme ji vysvětlila, že jsem po lécích strašně unavená a potřebovala bych něco udělat s léky, tak s tím nic neudělala. Nebýt ale této paní doktorky, tak nevím ke komu jinému bych měla jít. Podle mého názoru je to nejlepší doktorka v Klatovech. To že nemá pořádně čas na každého pacienta nejspíš říká každému pacientovy. Opravdu nemá tolik času, když má tolik lidí a ordinuje pouze dva dny v týdnu. To je pochopitelné. Přibližně dává každému pacientovy tak 10- 30min, což bych řekla, že je tak akorát na rychlé vyřešení hlavního problému. Setkala jsem se už s mnohem horšími doktory. Dávám tedy dvě hvězdičky za nejlepší doktorku v Klatovech a hezkou ordinaci plnou kytek.

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Byla jsem poslána na vyšetření do Klatovské nemocnice a zde jsem se setkala s panem doktorem. Přenáším a jeho styl vyšetření mě doslova znechutil. Opravdu to vypadá, že musí splnit nějakou normu a jde to tam jak na běžícím páse, za 10 minut jsem byla z ordinace. Brutálně mě vyšetřil i přesto, že jsem ho upozorňovala na to, že mě to bolí. Měl hloupé poznámky ve smyslu že tou dírou musí projít hlava a že je vidět že mě nikdy asi nikdo pořádně nevyšetřil. Navíc jsem hodně stydlivá a tam nebyla dodržena a respektována žádná moje intimita. Vůbec nechápu proč se stal gynekologem, zda mu dělá dobře ponižovat ženy a nebo ho to už jen nebaví. Nevím s tímto přístupem nechápu jak může dělat primáře. Za mě už nikdy více. Teď budu spíše potřebovat psychologa...

Lékař: MUDr. Jiří Kocum Jiný

Přišel ke mě pan doktor, tak jsem ho pozdravila a ihned otázka... Kolik Vám je??? Říkám... 23. A on na to jen... "Vypadáte na 14."
    Nic, přešla jsem to. Sedla jsem si k němu do křesla a on se zeptal, s čím mám problém. Tak říkám že mě bolí dnes už čtvrtý den ucho. V tom mě zastavil a začal se ptát jestli jsem normální, že lezu na pohotovost s něčím, co mě bolí 4 dny. Že pohotovost je, když mě to bolet začne, a ne že mě něco bolí jakou dobu a až pak si tam přilezu. A začal ke mě mluvit jako k úplné... Tak jsem mu řekla, že nejsem ten typ, co hned kvůli všemu jede na pohotovost, a že to doteďka zas tak nebolelo, tudíž jsem si myslela, že to bude dobrý. A že až teprve dnes to začalo fakt hodně bolet, proto jsem se rozhodla jet. A on že je to divnej přístup, a že bych si měla ujasnit priority. Jasně, takže když mě teďka začne cokoliv bolet a budu třeba v práci, prostě se sbalím, odejdu ze směny a pojedu na pohotovost. To je totiž mnohem lepší přístup Nic, přešla jsem i tohle. Ptal se, jak k tomu došlo, takže mu říkám, že jsem si čistila uši a nejspíš to bude z toho. A on jen drze, ať si je naučím čistit. To už mě docela štvalo, takovéhle řeči.. Nic, pořád jsem byla klidná.. Pak koukl do ucha a že tam nic není. A já že tam cítím bouli, načež mi řekl že tam nic nemám, a že by snad musel bejt blbej, kdybych tam měla bouli a on na ni nepřišel... To už jsem měla chuť říct, že asi opravdu je, ale držela jsem se. Povídal jen, že každý ucho je jiný a ne všechny jsou na 100% symetrický. Že někdo má každý oko jiný, a někdo každý ucho. To už jsem si fakt připadala jako blbá, protože ta boule tam donedávna nebyla a najednou se objevila, takže to asi nebude od narození ‍ Kouknul do krku a povídá, že mám levou mandli vytrženou, a ptal se proč. Tak jsem řekla že nevím.. A ptal se kdy mi ji trhali. Na to jsem mu odpověděla, že nevím kdy přesně, že asi v 5-6 letech, prostě v dětství. A on že jak je možný že to nevím přesně, když je mi 14 let ‍‍‍ a začal se smát. A pak řekl... "Tak se jděte zeptat maminky, když to nevíte.. " No prostě arogance sama. Nakonec z něj vypadlo, že mě ucho bolí proto, že mě nejspíš bolí v krku, že jsem někde musela ofouknout. Jasně, v krku mě nebolí a neofoukla jsem nikde, protože den před tím než mě to začalo bolet, jsem měla volno a byla celej den zavřená doma. a doma asi neofouknu. Takže mi jen řekl, abych týden žrala dvakrát denně prášky na bolest, a to je celé. Do doktorské zprávy napsal jen to, že ucho je klidné a bez nálezu. To, že já tam tu bouli cítím, že mám celé ucho zevnitř nateklé a ani už mi tam nejde dát sluchátko, že to ucho bolí nadotek, je citlivé na rámus a samo od sebe mě v něm kolikrát denně začne bolet, je vlastně naprosto v pořádku ‍‍ Takže X hodin volného času v háji, 90 Kč poplatek, poplatek za parkování, benzín.. A ještě se dozvím jak jsem neschopná, že si neumím vyčistit uši a jak mám ke všemu blbý přístup a nic nevím. Že já jsem tam jela... Jako nemyslím si, že prášky na bolest něčemu pomohou, a hlavně nevím kde vzal že jsem musela ofouknout a že to mám z bolení v krku, když v tom mě nebolí a nebolelo... ‍

Lékař: MUDr. Richard Pikner Jiný

Kromě čekací doby, kdy byl pak doktor v jiné ordinaci nemohu nic vytknout.
    Pan doktor milý, empiricky, celkově dobrý přístup.
    Určitě doporučuji!

Lékař: MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

Pan doktor Sýkora je člověk na svém místě. Je velice pečlivý, navrhovaný postup léčby podrobně vysvětlí a má velice mliý a lidský přístup k pacientům. O člověka se opravdu zajímá. Lepšího lékaře jsem dosud nepoznala.

Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Kontrola po operaci

Nikdy více.Po gyn.operaci mi bylo kladeno na srdce,že v případě jakýchkoliv potíží raději hned přijít.Potize se bohužel dostavily a tak jsem šla na.ambulanci,kde mě operovali (můj lékař měl dovolenou).Přístup pana primáře,že mne ani nevyšetří a podobné řeči.Nakonec vyšetřil,ale servítky si nebral-bolest k nevydržení a ještě s připomínkami,že snad nerodim,že to bolet nemůže.Nic nevysvětlil,čípky předepsal y sestry a se slovy,příště už jděte ke svému lékaři se se mnou rozloučil.Chování,jak kdyby ho pacientky obtěžovaly.Nedoporučuji!!!

Lékař: Adéla Hrnčiříková Nefrologické vyšetření

Maximálně pečlivá a schopná lékařka, při první návštěvě rozpoznala správně můj problém a poslala mě okamžitě na kliniku do Plzně, kde ji velmi chválili. Naprosto příjemné jednání a profesionalita.