Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Klatovská nemocnice, a.s.

Plzeňská 569

339 38 , Klatovy , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  J
  Ověřený profil
  Lékař: Jaromír Svoboda Jiný

  Pan primář Jaromír Svoboda je odborník na svém místě, jeho oddělení je nejlepší jaké jsem viděla. Pan primář je úžasný člověk, ochotný pomoci v každé situaci. Já, i moje rodina jsme jeho pacienti, ke kterým se vždy choval velmi hezky a vstřícně. Veliké díky panu primáři Svobodovi. Pane primáři, přeji Vám zdraví, štěstí a pohodu. Díky za všechno. Šlehoferová Julie

  J
  Ověřený profil
  Lékař: Petr Rajal Jiný

  Dobrý den, jsem ráda, že jsem první kdo může napsat. pan doktor Petr Rajal je lékař -odborník a úžasný člověk, který mi zachránil život. Zařídil mi veškerá vyšetření, která byla nutná k operaci, doporučil mě dalším odborníkům a nakonec vše dopadlo tak nejlépe, jak to jen šlo. Já se cítím o 25 let mladší- je mi padesát, a to vše hlavně díky panu doktorovi." Pane doktore přeji Vám zdravíčko, štěstíčko a pohodu. Děkuji, děkuji, děkuji. Veliké díky také jeho zdravotní sestřičce .Šlehoferová Julie

  D
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jaroslava Skalová Jiný

  Je to odborník na svém místě. Dokáže pomoci, vyslechne trpělivě, i když je čekárna plná pacientů, nic nezanedbá a hlavně je milá a empatická. Více takových sivělých lékařů. Léčím se již spoustu let a jsem šťastná, že jsem se dostala k této lékařce.

  A
  Lékař: MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

  Pan doktor je nejlepsi gynekolog jakeho jsem kdy navstivila, chodim k nemu do tehotenske poradny. Peclive vysetreni, vse vysvetli.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

  P.Primář je to nejlepší co nás potkalo.
  Vždy ráda vzpomínám na každý moment v porodnici.
  Velmi ochotný a skvělý odborník.!!!
  Jelikož jsem zdravotník a viděla jsem ve spoustu nemocnicích jak to chodí, tak tady tento přístup se pro mě nedá srovnat s žádným jiným...
  Od začátku hospitalizace vždy všude přítomen, u porodu, o víkendech na vizitě...
  Strašně se mi ulevilo když mě byl oznámen plánovaný císařský řez!!!
  Ve spoustu nemocnicích by mě trápili a po x hodinách možná dnech by skončil porod stejně cís. Řezem ale akutním což jsem nechtěla.
  Takhle vše p. Prim. Naplánoval vše skvělé dle plánu.
  Mohu jen doporučit.
  Můj syn i já jsme zdravý a moc spokojený s Vaším přístupem. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

  K
  Lékař: Adéla Hrnčiříková Jiný

  Maximálně ochotná a profesionální doktorka, zachránila mi život včasnou diagnózou. Praktická lékařka mě posílala od čerta k ďáblu a až paní doktorka mi pomohla.

  M
  Lékař: MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

  Pan doktor je velmi empatický a vstřícný,vzhledem k rozházeným hormonům před a po porodu se ke mě choval úplně úžasně a díky němu jsem neodcházela z porodnice s pocitem,že jsem jen další kus masa.Ze všech doktorů, kteří tam byli,je pan Sýkora nejlepší a nejlidštější PAN doktor.

  D
  Lékař: MUDr. Jiří Kocum Jiný

  Pokud nemáte vyloženě akutní problémy a zvládnete si dojet o pár km dál, doporučuji se tomuto lékaři vyhnout obloukem.
  Syn 3,5roku bez teplot, rýma, kašel, začalo ho bolet ucho. Okamžitě jsme vyrazili na pohotovost a bohužel jsme narazili na tohoto člověka. Zeptal se jak léčíme a zda jsme navštívili pediatra. Když jsem odpověděla, že léčíme dostupnými léky z lékárny a k pediatričce jsem s rýmou a kašlem nešla, odpověděl mi, že jsem nezodpovědná matka, která se špatně stará o své děti a že mě udá na sociálku. Prý pokud dostane dítě rýmu a kašel o víkendu, okamžitě na pohotovost a přes týden ihned k lékaři. Po pár výměně názorů jsem se zvedla ze židle, se slovy, že nemám za potřebí se nechat urážet a osočovat, že se o své děti starám dobře a že si raději dojedu do Plzně, než abych se sebou nechala takto jednat. A jak to celé dopadlo? Tento "pan doktor" se rádoby podíval malému do uší a předepsal mu nurofen a bylinkový čaj s medem. Takže vlastně nic, co bych doposud nedělala a odkázal mě na pediatrii.
  Já mám svědomí čisté a OSPODEM se zastrašit nenechám. A jestli si "pan doktor" myslí, že když jsem žena a nemám doktorské vzdělání, že se mnou může takto jednat, tak to je na omylu. Mám 100 chutí na tohoto člověka podat stížnost. Takto se s pacienty nejedná!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

  Pan doktor je nejlepší co mě potkalo. Za mě osobně péče na jedničku, chodím docela často s nějakým problémem, vždy vyřešeno. Nechápu stěžování si na rychlost, úplně nevím, jestli je nutné vyšetřovat 10 minut když diagnoza jde stanovit rychle. Pokud se panu doktorovi něco nelíbí, dělá utrazvuk. Já jsem s péčí naprosto spokojena, k panu doktorovi chodím už víc než 10 let.

  V
  Lékař: MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

  Pan primář možná vyšetřuje rychle, ale i tak je velmi ochotný cokoli vysvětlit, zodpovědět dotaz. Na lůžkovém oddělení vyšetří skutečně každou pacientku objednanou na operaci, z čehož je jistě vidět pečlivost a zájem.
  Četla jsem o hrubosti vyšetření, na které si některé pacientky stěžují. Ani náhodou. Byl velmi jemný, ohleduplný.
  Já mohu jen chválit ochotu, zájem, přístup, lidskost.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu