Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Jan Humplík Jiný

Děkuji za kladný a profesionální přístup Mudr .Humplika.a jeho sestřičky.
    F.Šutý.

MUDr. David Toufar Jiný

Trávím týden u známých,při hledání hub v lese mě větev dost poranila oko.
    Vzhledem k tomu,že jsem z Prahy,tak jsem se obávala vyhledat lékaře,protože po zkušenostech vím, že by mě jako cizí nemuseli ani ošetřit a pokud ano, tak bych si hodně dlouho počkala.
    Bolest byla tak silná,že jsem musela lékaře vyhledat a děda mě odvezl právě do Sušice k tomuto panu doktorovi.
    I přesto,že v čekárně bylo mnoho dalších pacientů,šla jsem na řadu jako druhá a nikdy nezapomenu na tak milý a vstřícný přístup.
    Tímto moc děkuji.

MUDr. Ivana Vítovcová Jiný

Paní doktorka mi ukázala cvičení pro mé hypertonické miminko. Měla jsem problémy ho nakojit a díky rehabilitaci se vše upravilo.

MUDr. Jana Lamborová Jiný

Paní doktorka mi na pohotovosti vůbec nepomohla. Vyvrtala kousek zubu a řekla ať si to dodělá druhý den můj ošetřující lékař. Bolest mám ještě větší, než když jsem tam šla.

MUDr. Michal Pokorný bolest zubu

V létě jsem musela navštívit pohotovost v Sušici, měla jsem štěstí, zrovna sloužil pan doktor Pokorný. Nejenom, že mě ošetřil zub, měla jsem pod zubem u můstku váček, tak vrtat můstek, čistit zub, a vzhledem k tomu, že jsem byla na chalupě, nabídl mě, že pokud nejedu domů, aby mě doošetřil můj zubař, tak se toho ujme sám.
    Moc bych tímto chtěla poděkovat, jak pan doktor, tak sestra, jsou na svém místě, výborně se doplňují, i tak nepříjemný zákrok jsem zvládla v pohodě.

MUDr. Naděžda Ildžová Obyčejná rutinní výměna drenu

Neurvalá nepříjemná zubařka, která nebere ohledy ani na těhotenství. Pouhá výměna drenu se stala celodenním utrpení. Bez čištění, dezinfekce či trochy opatrnosti. Stejný zákrok ji prováděli 2 různí zubaři během předchozích dnů a byly téměř bezbolestné.

Kontakt

náměstí Svobody 2, Sušice 34201 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna