Zobrazit lékaře

34201 , Sušice , plzeňský

• Ivana Vítovcová

Fyzioterapeut, MUDr.

• T

Myslím, že je to člověk na svém místě, doporučuji.Vždy po pár návštěvách mi pomohla mým problémem.

• Nejlepší reehabilitační doktorka kterou znám.
      VELICE všem doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jarmila Vodáková

Praktický Lékař, MUDr.

• Už minimálně jednou mi zachránila život :) I když někdy kouká do papírů poslouchá pacienta velice dobře :) Jde po faktech.

• O

Zkušená.

• Irena Kolářová

Dermatolog, MUDr.

• skvěla pani doktorka hodne nam pomohla lecime se s mou 6mesicni dcerou na atopicky ekzem a moc nam pomohla je to cim dal lepsi vsem doporucuji

• Paní doktorka je profesionálka a skvělá dermatoložka!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jan Humplík

Ortoped, MUDr.

• Skvělý ortoped, neskutečně mně pomohl, oproti jinému (soukromému) klatovskému ortopedovi s iniciály B. H., který do mě pral jen léky na tlumení bolesti a ani mě pořádně neprohlédl.

• C

Opravdu výborný ortoped s komunikativním a vstřícným přístupem k pacientum. Aplikuje progresivní pooperační metody které pomáhají k rychlejšímu návratu do práce a k běžnému životu!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Karel Fišer

Zubař, MUDr.

• Výborný lékař má zkušenost s ním byla na dovolené potřebovala jsem ošetřit syna.Výborný přístup k dětem.Víc takových zubařu.

• pan doktor fišer je výborný doktor.nemusim se bát trhání zubu protože je velice citlivý

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Kateřina Nová

Praktický Lékař,

• J

Paní doktorka Nová je příjemná,komunikuje a člověk nemá problém se svěřit což je u lékaře jistě pozitivní,zatím mě i lidem v mojí rodině ve všem pomohla k dobrému.
      Sestřička má výborný přehled,jednoduše řečeno funguje a to se také dnes moc nevidí.

• Velmi dobrý přístup k pacientům.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Miloslava Marcinkiewiczová

Otorinolaryngolog,

• I

K paní doktorce chodím v Sušici a jsem s ní velmi spokojená. Je vždy milá a ochotná. Ačkoliv má vždy plnou čekárnu, odsýpá to u ní velmi rychle (nevykecává se jako je běžné u jiných doktorů)

• Václav Volf

Zubař, MUDr.

• J

Bere Vás jako partnera a všechno pečlivě vysvětlí. Sympatický a velmi ochotný.

• Ř

výborný,spolehlivý,velmi pečlivý,velká spokojenost celé mé rodiny

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• David Toufar

Oční Lékař, MUDr.

• B

Dnes, opravdu než parodie, na kdysi dobrého lékaře! Pan doktor, by se měl nad sebou pořádně zamyslet. Zajímalo by mě, podle jakého měřítka, bere své pacienty, když se hlavně jedná o dítě. Doufám, že je pan doktor, na sebe hrdý. Nebo, si s toho vzal ponaučení???

• E

Dobrý den,
      v průběhu posledních cca 10let jsem měl třikrát úraz (levého) oka; zásluhou Mudr.Toufara ještě vidím a poměrně dobře, v jiných zdr.zařízení mám obavy si požádat i o recept.
      V čekárně nečekáte hodiny, než se otevřou dveře, zpravidla jsou ráno otevřené pořád, výměna skel na brýlích byla za týden hotova a oznámena smskou, profesionální přístup a příznivé ceny. Nemám co dodat.
      Personál "Oční ambulance" je vstřícný, pozorný a na naše "české poměry" nezvykle rychlý!
      Jen tak dál!
      P.S. : /Dotyčné osobě, která se neumí podepsat pod svůj názor bych doporučil navštívit jiného lékaře../

S přáním více takových odborníků v naší vlasti.

Pavel Jíně
      Volšovy

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Josef Votípka

Ortoped, MUDr.

• Chodím k panu doktorovi a měla jsem více jak 4 roky neustále bolesti pravého ramene,dostávala jsem obstřiky.Nakonec mě pan doktor poslal na operaci.Byla mi provedena složitá operaqční artroskopie a i když občas mívám bolesti,nyní je to snesitelné.Mnohokrát děkuji.

• zachránil mi nohu..v 15 ti letech bych po těžké nehodě o ní přisla..dal mě do kupy a poskytl obrovskou péči..nemohu si na něj stěžovat..

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře