Doporučení ortopedové s Oborová zdravotní pojišťovna Klatovy

• „Bohumír Prosner Čtu zde hodnocení pana MuDr. Martina Švagra a musím se připojit k té skupině spokojených pacientů, kteří prošli jeho rukama. Mudr.Švagr je doktor, který bere svou práci zodpovědně a je profík na svém místě. Já se k němu dostal po 4 měsících léčení Nemocnicí Příbram a Poliklinikou Dobříš s poúrazovým zraněním páteře ( dva nalomené obratle a vyhředlé ploténky ). Léčeno prášky proti bolesti, rehabilitace a magnety, kdy mi v několika případech bylo hůř než před léčbou. Po příchodu k němu a základním vyšetření mě seznámil s postupem léčby ( rázové vlny a rehab. cvičení ). V současné době bylo léčení ukončeno, došlo ke zlepšení a já se můžu i když již né na sto procent pohybovat. Za to patří i dík sestřičce od pana doktora pí. Novotné o které mohu říci jen "anděl se zlatýma rukama". Nezbývá mi než jménem svým, ale hlavně jménem svého vnoučka, který byl na něco s dědou zvyklý a najednou to nešlo a teď už to zase jde, poděkovat jak panu doktorovi tak i jeho sestřičce - MOC DĚKUJI Více

Klatovská nemocnice, a.s.

• „Pan doktor je velice milý a příjemný odborník a operatér ortopedie v červnu mě operoval výměnu kolene vše proběhlo v pořádku a bez komplikací vždy mě vše vysvětlil a podal potřebné informace mnohokrát mu děkuji za vřelou péči a jednání přeji mu mnoho zdraví , úspěchu a spokojených pacientů . Děkuji Pekárková Jarka Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Ortopedie, traumatologie Blovice

• „Chodím k panu doktorovi a měla jsem více jak 4 roky neustále bolesti pravého ramene,dostávala jsem obstřiky.Nakonec mě pan doktor poslal na operaci.Byla mi provedena složitá operaqční artroskopie a i když občas mívám bolesti,nyní je to snesitelné.Mnohokrát děkuji. Více

Klatovská nemocnice, a.s.

• „Lepší lékař snad neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Má úžasný přístup k pacientům a nic neodbývá. Snaží se pokaždé pomoci. Více

Sedláčkova 553, Přeštice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Skvělý ortoped, neskutečně mně pomohl, oproti jinému (soukromému) klatovskému ortopedovi s iniciály B. H., který do mě pral jen léky na tlumení bolesti a ani mě pořádně neprohlédl. Více

náměstí Svobody 2, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• „Citlivý přístup k pacientúm, vysvětlil mi vše potřebné. Jsem ráda,že jsem se dostala do jeho ošetřující péče!

• Jan Pešek

Ortoped