Kdyně

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Komenského 4 (prostory autoškoly Hrabík), Domažlice Mapa

Dopravně - psychologická vyšetření

• „Úžasný pan doktor!!! Srdíčko má na správném místě, se vším pomůže a vše vysvětlí. Jsem ráda, že jsem se dostala do jeho péče Více

Franty Šumavského 171/III, Klatovy Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

Plzeňská 569, Klatovy Mapa

Klatovská nemocnice, a.s.

• Nýrská 243, Janovice nad Úhlavou Mapa

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka.díky ní slyším. vlídný přístup k pacientovy,vše vysvětlí a poradí.děkuju že můžu být vaší pacientkou.Jana Egenvaldová Více

Plzeňská 569, Klatovy Mapa

Klatovská nemocnice, a.s.

• „K panu doktorovi docházím několik let.Ze zubaře mám už od dětství panickou hrůzu.Ale nikdy jsem se nesetkala s někým lepším než je on!! Hezké prostředí..milý přístup..a hlavně ..perfektně odvedená práce..Jsem maximálně spokojená a vděčná..že můžu k němu docházet..Je opravdu jeden z mála..který má o své pacienty zájem a dělá pro ně maximum..!!Dík patří i sestřičce za milý přístup. Více

Vídeňská 12, Klatovy Mapa

Praktický zubní lékař

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Zdravím. Po 8 letech se mohu hýbat. Ať si říká kdo co chce tak to zato stojí. Zatím 4 měsíce bez problému.

Šmilovského 640, Nýrsko Mapa

REHA-PRAKTIK s.r.o., PL a RHC

• „Mám hrůzu ze zubaru. Po 4 letech nekonečného hledání toho správného jsem našla toho nejlepšího. Děkuji velice. Celý personál je úžasný. Viera Více

Branská 55, Domažlice Mapa

Kadlec dent, s.r.o.

• „Velmi empatická a pečlivá lékařka. Svým profesním nasazením, lidským přístupem a ochotou patří k nejkvalitnějším lékařům, s nimiž jsem se kdy setkala. Více

Denisova 93/I, Klatovy Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jedná se o jednoho z nejlepších chirurgů v Klatovech. U nás v rodině chodíme s jakýmkoliv zraněním vždy k němu a víme, že se nám dostane vždy té nejlepší péče. Více

K Letišti 385, Klatovy Mapa

Chirurgická ambulance - MUDr. Stanislav Křišťan

• „Člověk,paní psycholožka,která pomohla mé duši nejvíce. Děkuji jak nejvíce mohu a doporučuji všem pacientům hledajícím pomoc. Více

Tyršova 260/IV, Klatovy Mapa

Psychologická ordinace

• „Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat za lidský a citlivý přístup .Odbornou i lidskou péči MUDr. J. Strakové. Jsem velmi spokojená a takhle si představuji přístup lékaře k pacientovi. Více

Pod Nemocnicí 871/II, Klatovy Mapa

Interní ambulance

• „Výborný lekár, špecialista, vedomý si svojich kvalít :-) Pri hľadaní príčin mojej záhadnej choroby ochotný bádať, zisťovať, študovať. Jed to už pár rokov a choroba sa aj napriek nejasnej prognóze nevrátila. Ak by som mala v budúcnosti nejaké ďalšie gastroenterologické problémy, určite sa na MUDr. Hejdu opäť obrátim. Více

Dr. E. Beneše 13, Plzeň Mapa

• „Paní doktorku Hladíkovou mohu jenom doporučit!!! Trpěla jsem velmi silnou alergickou reakcí, byla jsem 3x na kapačce a navštěvovala jsem alergologii, kde mi nebyli schopni jakýmkoliv způsobem pomoci. Nedostala jsem žádné léky ani mastičku, pouze mi vzali krev a 3 týdny jsem čekala na výsledky. Měla jsem oteklý celý obličej a krk, kde se mi i objevila velice svědivá vyrážka, která se mi neustále vracela a bohužel to bylo tak bolestivé, že už se to nedalo vůbec vydržet. Až paní doktorka byla jediná, která mě z toho dokázala dostat a jediná, která mi pomohla. Za to bych jí chtěla moc poděkovat. Každý mi akorát říkal, co je špatně a co né, ale nikdo mi nedokázal pomoci, až ona!! Více

Dukelská 101/III, Klatovy Mapa

Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

• „Dlouho jsem chodila k jinemu zubaři.Pak jsem přešla sem.Naprostá spokojenost.Jen mě mrzí,že jsem od bývalého zubaře neodešla už dříve.Zachránila bych si tím chrup. Více

nám. Míru 168/I, Klatovy Mapa

Stomatologická ordinace

• „Vřele doporučuji, paní doktorka je odbornice nejen na trhání, ale i na udržování chrupu ve výborném stavu. Díky její specializaci na paradentózu mám stále zdravý chrup. Vždyť poradí jak si správně čistit chrup, jaké mezizubní kartáčky by bylo vhodné pravidelně používat, je milá a vstřícná, ordinací má špičkově vybavenou. Jsem velice ráda, že mám to štěstí a mohu k ni chodit. Doporučuji a Děkuji za péči. Více

Pod Nemocnicí 683/II, Klatovy Mapa

Stomatologická ambulance

• „Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová Více

Kozinova 292, Domažlice Mapa

Chirurgie - primář, Domažlická nemocnice

• „Přišla jsem k paní doktorce od jiného lékaře. Velice mi pomohla i mé dceři od exému má ho skoro vyléčen. I moje stále se opakující alergie jsou klidnější. Já mohu jen za sebe a mé děti velice doporučit . Skvělá a hodná doktorka. Více

K Letišti 385, Klatovy Mapa

Kožní ambulance

• „Mudr. Kubiska je super odborník, chodila jsem k němu ještě do Domažlic a teď do Kolovče, moc mne pomohl,na rozdíl od neurologa z Domažlic, který neudělá nic navíc. Od pana doktora jsem dostala doporučení k dalšímu super specialistovi Mudr. Beštovi do Klatov. Pracoviště v Kolovci, sestricka Kohoutová je anděl, moc všem děkuji. Více

Kozinova 292, Domažlice Mapa

Domažlická nemocnice

• „Pana doktora hodnotím ako maximálne na úrovni jak v kvalite vykonanej práce tak v rýchlosti . Hneď na prvej návšteve i keď mal na mňa vymedzený čas len na vstupnú prehliadku opravil tiež akútny predný zub ( 1/4 ulomená ) a to rýchlo, bezbolestne a esteticky super. Sestrička taktiež veľmi milá , pohotová , ktorá taktiež prizpieva k rýchlosti pána doktora. Som veľmi rada, že zrovna som mala také šťastie, že priberal paciantov. Mala som stomatológa v Kroměříži, po presťahovaní sa v Plzni, ale MUDr. František Jelínek je naozaj super, super. Prvý-krát môžem povedať, že som sa tešila k zubárovi. Naozaj vrele a úprimne doporučujem. Mária Štensová. Více

Dragounská 404/IV, Klatovy Mapa

Soukromá stomatologická ordinace