Kaplice

• Praktický lékař, Pediatr

Benešov nad Černou 125, Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „mohla jsem na tom byt zdravotne o mnoho lepe,kdybych se dostala drir k p dr.Novackove,nadherny lidsky prispup-proste-Clovicek!!! A k tomu se obklopila skvelym tymem sestricek--dekuj jim vsem!!!! Nevim,proc jsme tak konzervativni a i kdyz nejsme spokojeni se svym lekarem,bojime se vyhledat jineho,,lidicky nebojte se ,jen sami s tim ztracite-to nejcenejsi,co mate je to smutne. Více

Tovární 165, Český Krumlov Mapa

Neurologická ambulance

• „Člověk na správném místě. Profesionální přístup, vynikající a bezbolestný provedení zákroků. Měl jsem velký strach ze zubařů a díky panu Lukanovi a sestřičce zcela zmizel. Velký dík celému týmu. Více

Plešivecká 130, Český Krumlov Mapa

DENTAL SMILE s.r.o.

• „Děkujeme paní doktorce i sestřičce za milý a vstřícný přístup, lidskost, úsměv a pochopení....chodíme k ní se všemi dětmi a jsme velice spokojení. Sestřička je velmi ochotná a milá, paní doktorka vždy poradí a pomůže. Zajímá se i samotného člověka , nejen o jeho nemoci a problémy a objednávkový systém na internetu je super, takže nikdy člověk s dětmi nečeká. Moc děkujeme... Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Pečlivá lékařka, ochotná vysvětlit diagnózu a postup léčby.

Budějovická 148, Velešín Mapa

MUDr. Jana Novotná

Dolní Třebonín, Dolní Třebonín Mapa

MUDr. Jana Novotná

Zdravotní středisko 6, Dolní Třebonín Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Nikdy jsem se nesetkala s tak sympatickou a kvalitní lékařkou. Po příchodu se představila a podala ruku. Zdravotní problém vyřešila a dobře a odborně vysvětlila. Navíc je hrozně milá a je vidět, že má zájem o pacienty. Můžu jen vřele doporučit. Více

Horní Stropnice 280, Horní Stropnice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Pan doktor Botka je výborný gynekolog. Vždy milý, lidský a má velmi ochotný personál. V těhotenství nic nepodcenuje :-), za to velké dík. Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Gynekologie

• Zubař, Parodontolog

„Výborný zubař,precizní-jen trochu méně citlivý.Ale zuby od něj opravené,nebo udělané jsou krásné a vše drží na svém místě. Více

Šumavská 500, Český Krumlov Mapa

Soukromá stomatologická praxe s labor.

• „Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová Více

Nemocniční 429, Český Krumlov Mapa

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

• „Pan primář MUDr. Jindřich Florián je provotřídní lékař a člověk se zlatým srdcem. Děkuji mu za záchranu života při infarktu miakardu. Blažková Miluše Více

Nemocniční 429, Český Krumlov Mapa

Nemocnice Český Krumlov, a.s.

Náměstí 23, Český Krumlov Mapa

• „Veľmi snaživá mladá zubárka s príjemným vystupovaním, ochotná vždy pomôcť, jednoducho profesionálny prístup k pacientovi. Více

Budějovická 148, Velešín Mapa

Zubní ordinace

• Praktický lékař

1 názor

„Je to skvělý a výborný lékař, má velmi dobrý přístup k pacientům, ochotný laskavý a umí to se starými lidmi.Když odcházela do důchodu paní doktorka Novotná, měla jsem obavy,kdo po ní nastoupí,jelikož paní doktorka byla vynikající jak po profesní stránce ,tak po lidské stránce.Ale pan doktor ji plně nahradil, o to mě moc mrzí,že musela maminka změnit lékaře,jelikož je nyní v Domově pro seniory.Chtěla bych moc poděkovat za maminku panu doktorovi i supr sestřičce za jejich péči,profesionalitu ,vstřísnost a lidský přístup. Více

Budějovická148, Velešín Mapa

Praktik Velešín .s.r.o.

• „Nejlepší paní doktorka na světě! Děkujeme, že Vás máme, Musíte tu být minimálně do sta let!:-) Děkujeme za vše

Špičák 114, Český Krumlov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka,která se opravdu zaměří na problém pacienta a další možné související příznaky. Pacientům se věnuje s plným nasazením a vždy je jim oporou i po psychické stránce. Je jen velmi málo takovýchto lékařů, jako je MUDr. Dana Doležalová. Více

Praktická lékařka pro dospělé

• „Doslova nejlepší doktorka, co znám. Její znalosti, zdá se mi, sahají daleko za její specializaci, takže jakmile jsem se jen zmínil o vznikajícím paraniciu na palci, okamžitě se na to podívala a předepsala léčbu. Počítal jsem, že s tím budu muset na chirurgii, když mě tam i můj praktický lékař poslal, ale léčba od paní doktorky mi během měsíce zabrala, palec se zhojil a já se vyhnul chirurgickému zákroku! Více

Náměstí Svornosti 16, Český Krumlov Mapa

Ordinace pro alerg. imulol., PL děti

• „Paní doktorka je hodná,milá a vždy dokáže s úsměvem na tváři pomoci a poradit. Jsem naprosto spokojená!

Třída Míru 201, Český Krumlov Mapa

Ord.praktick.lékaře pro děti a dorost