MUDr. Daniela Dyrynková

Zubař · Více o specializacích

Sedlčany 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Daniela Dyrynková
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Tyršova 160, Sedlčany 26401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Chválím paní doktorku MUDr. D. Dyrynkovou s jakou profesionalitou, klidem a empatií se zhostila trhání mé zapeklité 6-tky vpravo dole. Zkušenost se nezapře a jsem ráda, že paní doktorka ještě pracuje. Děkuji Jarmila Ferčáková

     • Ord. prakt. lékaře - stomatologa Jiný  • 

  • Skvělá zubařka!! Nemohu si stěžovat!! Dříve jsem chodila k dr Havlátové ( ordinace vedle) a každá návštěva bolela!! :-( od té doby jsem šla vždy se strachem, ale už přes 3 roky chodím k dr Dyrynkové a strach ze zubaře je pryč!! paní doktorka je MACHR!!!! :-)

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi milá a příjemná,dobrá zubařka a odbornice.Jen ty čekací doby jsou příšerné,bohužel.Objednala jsem se v září,vzali mě v únoru,v únoru pak objednali na srpen.....:-(

     •  • 

  • Moje dcera po návratu z ciziny potřebovala stomatologické služby a paní doktorka jí ochotně vzala,i když nebyla její pacientka.Dostat jí dříve k zubaři byl docela problém,dneska chodí k paní zubařce pravidelně a stala se její pacientkou.Strach ze zubaře už dávno nemá a velký dík za to patří paní doktorce, za její přístup a hlavně její odbornost.

     •  • 

  • Paní doktorka mě byla ochotná ošetřit a věnovala mi svůj drahocenný čas, přestože nejsem její pacient. Její ošetření bylo skvělé - bez chyby. Za to bych jí chtěla velmi poděkovat. Renata Lomozová

     •  • 

  • Vynikající lékařka a zubařka.

     •  • 

  • Paní doktorka je výborná, sestřičku bych vyměnila.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi šikovná, milá k pacientům, odborník takový, že jsem se přestala bát chodit k zubaři. Díky! Chválím i sestřičku!

     •  • 

  • Velice pečlivá, přívětivá a ochotná lékařka. Opravdu doporučuji.

     •  • 

  • J

    Paní doktorka je skvělá,vynikající a pečlivá. Bohužel je tak dobrá, že nepřijímá další pacienty.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu