Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Josef Štěpánek
ORL ambulance

Malé náměstí 1700, Benešov 25601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Ochotný,vstřícný a bez debat profesionál ve svém oboru.

     • ORL ambulance Jiný  • 

  • J

    Velice vstřícný a pečlivý lékař, ošetřil mě i další pacienty nad rámec své pracovní doby, kdyby alespoň z poloviny bylo takových lékařů víc

     • ORL ambulance Jiný  • 

  • A

    Nejlepší lékař pod sluncem. Dokonalý přístup, empatie…., skvělý člověk. Jediný kdo mi vždycky pomohl. Moc děkuji.

     • ORL ambulance Jiný  • 

  • Jeden z nejlepších lékařů u jakého jsem kdy byl. Jezdili jsme k němu už jako děti, dnes k němu občas jezdím i se svými dětmi a výjimečně i sám. Pan doktor byl vždy naprosto bezvýhradně milý, pečlivý, citlivý, vše vysvětlil a vždy pomohl. Člověk u takového lékaře opravdu má pocit, že se o něj doktor zajímá a že mu opravdu může důvěřovat.

     • ORL ambulance Jiný  • 

  • Nejlepší lékař :-) je svědomitý a všechno dobře vysvětlí. Velké díky za vstřícný přístup a rychlé rozhodnutí.

     •  • 

  • Byli jsme přijati se synem i bez doporučení obvodní lékařky. U nás v Karlových Varech bohužel takový přístup nemají i s tím, že jsme tam evidovaní nás bez doporučení obvodní lékařky nepřijmou. (Ani po sdělení, že mandle jsou tak nateklé, že syn nemůže polykat a v noci špatně dýchá a chrápe). Velké poděkování za vstřícný přístup a sdělení skutečné diagnozy! ( nosní mandle musí ven)

     •  • 

  • MUDr. Štěpánek je opravdu špičkový lékař. Jsem 5.den po odstranění krčních mandlí a nemohu si na nic stěžovat, vše se skvěle hojí. K jinému doktorovi bych ani nešla. Je prostě nejlepší!! Což dokazuje i spousta velice pozitivních názorů. Ještě, že tu máme tak skvělého lékaře.

     •  • 

  • Včera 9,4 mě operoval oba bubínky a nosní mandle.Vše podrobně vysvětlil a jak řekl tak udělal.Po zákroku mě informoval o průběhu operace.Prostě vynikající přístup.Mám to k němu cca100km A jsem rád že souhra náhod mě k němu dovedla.Jo špičkovej lékař se "bohužel" musí hledat

     •  • 

  • Velmi svědomitý, ochotný, pracuje téměř bez přestávek. Nejlepší v tomto oboru.

     •  • 

  • Velice příjemný a pečlivý doktor. S jeho léčbou jsem naprosto spokojena, zachránil syna před zbytečnou operací.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu