Brandýs nad Labem

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

Online konzultace k dispozici

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

1 000 Kč

• „Výborný profesionál, mohu jen vřele doporučit. Jediné co mi vadí je, že i při objednání na čas, čekám cca 30 minut.

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• Psychoterapeut, Psycholog

„Moje první zkušenost s psychologem. Příjemné prostředí, klidně vedená diskuze. Velmi pozitivní zkušenost.

Jungmannova 736/ 14, Praha Mapa

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Psychologické poradenství

od 1 000 kč

• „Paní Lischkeova byla velice milá a profesionální! Všechno velmi dobře vysvětlila a mluvila pomalu abych jsem všechno dobře rozuměl protože viděla ze jsem cizinec. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Psychoterapeut

Online konzultace k dispozici

„Jsem velmi vděčná, že jsem byla v péči právě Jakuba Tenčla. Nejen, že mě dostal z deprese bez léků, ale dnes již můžu říct, že s dlouhotrvajícím účinkem. Změnil se mi radikálně život a začala jsem vidět zase barevně. Ještě jednou díky. Více

Hálkova 8, Praha Mapa

Hypnoterapie - Jakub Tenčl, Ph.D. MHS Accred (volné termíny od 8.12.2021)

Hypnóza

1 200 Kč

1 200 Kč

• „Velice příjemné setkání, profesionální přístup, vlídné prostředí. Bolest sice zcela nezmizela, ale povolila a věřím, že postupně bude slábnout. Spokojenost. Více

28. pluku 575/21, Praha Mapa

Fyzioterapie U Císařského pluku

Fyzioterapeutická konzultace

450 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Na návštěvě dentální hygieny jsem byla poprvé a myslím, že jsem si nemohla vybrat lépe. S celým procesem a výsledkem jsem nadmíru spokojená. Pořád se na sebe zubim do zrcadla Více

Pod Krejcárkem 975/2, Praha Mapa

DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

• „Dr. Martyn was very nice, professional, gentle and explained everything very clearly. She promised to send a report on every tooth that she had examined and she did. I was not home for 5 minutes before her report was in my In Box. It was all a very pleasant experience, and I will continue to see Dr. Martyn. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

Vstupní vyšetření

Cena nebyla přidána

• „Dr Koporova was very attentive and nice with me, explained everything in detail about why and which treatment is needed and even during the process she was telling me what she was doing. Would definitely recommend her! Více

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

Běžný termín

Hrazeno pojišťovnou

• „Анна - один из лучших стоматологов, которых я когда либо встречал. На сегодняшний день я побывал уже на двух приёмах по различным вопросам и у меня остались только положительные впечатления. Více

Lupáčova 864/18, Praha Mapa

MODESTO, moderní stomatologie

• „Moc oceňuji empatický chápavý přístup. Ráda se k paní psycholožce vracím, vždy mě vyslechne a pomůže.

Blanická 25, třetí patro, Praha Mapa

Psychologie lidsky

Psychologická konzultace ONLINE

• Psychoterapeut, Psycholog

Online konzultace k dispozici

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

Palác Ymca, Na Poříčí 12, 2. patro, dveře 218, linka 12. Zrušení je bez náhrady možné dva pracovní dny předem., Praha Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická ordinace

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Martina je prostě skvělá. Chodím k ní už pár let a neměnil bych. Velmi příjemná, vždy dobře naladěná a profesionální. Více

Pod Krejcárkem 975/2, Praha Mapa

• „Pan doktor je moc milý člověk a skvělý odborník. Můj problém s moudrákem vyřešil i ve večerních hodinách velice rychle a bezbolestně, Jsem ráda,že k němu můžu chodit. Více

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Vstupní vyšetření

Cena nebyla přidána

• Online konzultace k dispozici

„Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Coaching - Praha 1

Coaching

1 300 Kč

1 300 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Equita Therapy, z.s.

Konzultace 50 min

1 500 Kč

• „Naprostá spokojenost. Empatie a veliká snaha pomoci. Paní doktorka i sestřička jsou super. Přicházel jsem zoufalý, odcházel plný naděje. Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha Mapa

Chirurgie Zahradní Město

• Jana Pye

Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Pye je velmi pečlivá a milá zubní hygiestka. Zvládá svou profesi nejen po odborné stránce - neustále se vzdělává, ale také skvěle komunikuje. Jejích služeb už dlouhá léta celá rodina využíváme. Je to profesionál každým coulem, ráda doporučuji. Více

Soběslavská 44/2062, Praha 3 Mapa

Jana Pye - Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena 75 min.

od 2 125 kč

• Terapeut, Psychoterapeut

1 názor

„Práce se slečnou Šimkovou mi moc pomohla. Díky ní jsem dokázala pochopit souvislosti mých potíží, umí dobře naslouchat a je velmi profesionální. Už po několika sezeních vidím výsledky naší práce v každodenním životě, srovnaly se mi psychosomatické potíže a mám mnohem jasnější výhled do budoucna i jak se sebou pracovat. Za sebe mohu říci, že ke klientům přistupuje poctivě, s veškerou péči a plnou pozorností, cítila jsem, že se veškerý čas byla 100% soustředěná na to mi porozumět a pomoci. Více

7 Sládkova, Praha Mapa

Mgr. Lenka Šimková

Konzultace 50 min

od 800 kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Oceňuji výborný přistup, profesionalitu, velice šikovná dentální hygienistka, byla jsem nadmíru spokojená

Hálkova 1, Praha Mapa

NE kazům