Fyzioterapeut Brandýs nad Labem

• „Velice příjemné setkání, profesionální přístup, vlídné prostředí. Bolest sice zcela nezmizela, ale povolila a věřím, že postupně bude slábnout. Spokojenost. Více

28. pluku 575/21, Praha Mapa

450 Kč

• „Moje první návštěva fyzioterapie a předčila očekávání. Určitě budu chodit pravidelně. Vyhovuje mi i dostupnost Sportcentra YMCA v centru Prahy. Více

Ctiradova 4/807, Praha Mapa

CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Sportcentrum YMCA

• „Velice empatický a ochotný pán Ljubčenko, opravdu člověk na pravém místě a je vidět že práci má rád. Po 3. měsících jsem opět viděl a cítil jak moje prsty mají snahu fungovat. Nádherný pocit i metoda zcela odlišná od běžných RHB. Doktoři my doporučily operaci ale ještě jsem vyzkoušel tuhle metodu, kde my vše jasně a zřetelně pán Ljubčenko všechno krásně vysvětlil. Teď už jen být trpělivý a pevně věřím že vše bude zase v pořádku a jak má být. Jedná se o zánět pod pravou lopatkou s následkem ochrnutí malíčků. Děkuji velice tomu to šikovnému pánovi Ljubčenkovi a přeji mu pevné zdraví a hodně úspěchu jak v osobním tak i v pracovním životě. Více

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha Mapa

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Chytrá masáž (viz. web) - 50 min.

900 Kč

• „Tak po x měsících se i já přidávám se s svou zkušeností. K Ondrovi jsem poprvé přišla začátkem tohoto roku s problémem, který trval přes pět let a lékaři mě akorát hnali po vyšetřeních, na kterých nic nezjistili. Jednalo se o bolest ve spodní části zad, která mi vystřelovala až do nohou, že jsem ani nemohla v nejhorších chvílích pořádně chodit (upozorňuji že mi je 24 let!). Po první návštěvě jsem hned cítila změnu, bolesti už mi nešly do nohou ale zastavily se mi výš. A co víc dokonce mi to uvolnění všech zablokovaných míst úplně rozhodlo hormony - menstruace, akné atd, což je pro mě ještě větší důkaz, že to co Ondra dělá je prostě něco víc a že můj problém šel ještě víc ho hloubky. Po druhé návštěvě zase výrazné zlepšení a po třetí už úplná pohoda. Teď je to přes půl roku a stále jsem v lepším stavu než před první návštěvou… Ale po naší dlouhé rekonstrukci a stěhování se nedivím, že jsem si zase něco přivodila zpět. Už jsem byla několikrát objednaná, ale asi mi není dáno, protože se vždy něco po… a já musím návštěvu zrušit. Vzhledem k tomu, že momentálně bydlím ještě dál než dřív tak se pokusím najít náhradu za Ondru poblíž i když to nebude asi úplně lehké. Všichni můžeme Pražákům závidět :D Ondro moc děkuji za vše a třeba se ještě někdy uvidíme :) respektive pokud tady nebude nikdo aspoň z půlky tak dobrý jako ty, tak se uvidíme určitě. Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Paní magistra je velice milá a profesionální. Naprosto přesně ví, co dělá a na jakou část těla se zaměřit. Odcházela jsem z ordinace s velkou úlevou a velmi mile překvapena. Mé potíže - bolest v křížové oblasti a bolest přenesená do hrudníku. Návštěvu vřele doporučuji. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

Fyziomona s.r.o.

950 Kč

• „Mela jsem obavy z teto navstevy, jelikoz to pro me bylo psychicky narocne, ale absolutne si nemuzu stezovat!!!! Pani doktorka byla velmi mila, ochotna vse dukladne vysvetlila, predvedla, take byla velmi empaticka coz je v teto profesi velmi dulezite pro nas jako pacienty.. Vysetreni, ktere jsem absolovala bylo pres konecnik a bylo bezbolestne, velmi peclive. Nelituju, ze jsem to podstoupila. Pani doktorce patri muj OBROVSKY dik!!! Více

28. pluku 575/21, Praha Mapa

Fyzioterapie U Císařského pluku

• „One of the most professional physiotherapist I have ever met! Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting. Moreover very kind, carrying person with full focus on patients. I highly recommend! Více

Čechova 587/29 Praha 7, Praha Mapa

Fyzio svět s.r.o

od 1 500 kč

• „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

Statenická 240, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Díky Alence a jejímu přístupu mě přestala bolet bederní páteř při dlouhých a pomalých procházkách třeba na výstavách a podobně, přestala bolest pod lopatkou a trapézu. Alenka mě naučila, jak správně stát a i když to ještě nedokážu vždy uhlídat, rozhodně mi i tato banální věc velmi pomohla. Učí mě jak držet tělo při dřepu, jak se protáhnout při práci a ono to opravdu funguje. Jen bych měl víc cvičit :) Děkuji, Alenko! Více

Karlovo náměstí 555/31, Praha Mapa

as fyzio

Vyšetření pohybového aparátu

od 750 kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

Cvičení

od 800 kč

• Fyzioterapeut, Anesteziolog

„Mám vážně nemocnou páteř a trpím neustálými bolestmi. Jsem člověk, který se stále o něco zajímal, vytvářel a pracoval. Najednou jsem nemohla dělat vůbec nic. Byla jsem na tom hodně zle. Děkuji paní doktorce Bretyšové a jejímu přístupu ke mně. Předepsala mi léčbu a povzbudila mě. Díky paní doktorce se nyní snažím žít hodnotným životem a být užitečná. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Petra Krtičkovou mohu všem jen doporučit! Mám již od dětství potíže se zády a mnoho naučených špatných pohybových stereotypů, které ovlivňují to, jak mé tělo funguje. Poslední roky jsem strávila mnoho hodin s fyzioterapeuty, a mohu směle říci, že Petra je z nich nejlepší. Má velice hluboké odborné znalosti, které jsou předpokladem pro správnou diagnostiku, ale zároveň dokáže přemýšlet v souvislostech a odvodit, jak vzniká konkrétní problém, který může mát příčinu třeba v jiné části těla, než by pacient čekal. Zároveň klade velký důraz na pohovor s pacientem, který též mnohokrát odhalí některé z příčin problémů. S takovou mírou preciznosti a poctivosti, se kterou Petra přistupuje k terapii pacienta, jsem se u jiného fyzioterapeuta dosud nesetkala. Zároveň je to velice sympatická mladá žena, ke které se člověk nebojí chodit a rád se s ní i zasměje. Velice si vážím i toho, že si dokázala představit i situaci v mé práci a doporučit mi, jak mám u práce stát, sedět atd., aby moje terapie byla účinnější. Rozhodně už bych Petru za jiného fyzioterapeuta neměnila. Více

Na Dolinách 188/46, Praha Mapa

Re-forma re-start s.r.o.

450 Kč

• Fyzioterapeut

„Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Jakub Hemr Fyzioterapeut

Cvičení

700 Kč

• „Stefana považuji za neskutečně ochotného, energického člověka, který čiší optimismem a upřímným zájmem poskytnout danou obornou péči. Měla jsem dlouhodobé bolesti, které byl schopný velice rychle a bezproblémově odstranit. Určitě doporučuji a ještě jednou mockrát děkuji za profesionalitu a skvěle odvedenou práci! Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

• „Za mě super, poslouchá co klienta trápí a skutečně se snaží zjistit, kde je příčina jeho potíží ikdyž je ve skutečnosti úplně jinde a projevené problémy jsou jen důsledkem. Vstřícný co se cvičení týče - pokud dané cvičení z nějakého důvodu nevyhovuje, je zde snaha jej přizpůsobit nebo zaměnit. Jednoznačně doporučuji. Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Nature Care Clinic