Fyzioterapeut Kralupy nad Vltavou

• „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „One of the most professional physiotherapist I have ever met! Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting. Moreover very kind, carrying person with full focus on patients. I highly recommend! Více

Čechova 587/29 Praha 7, Praha Mapa

Fyzio svět s.r.o

od 1 600 kč

• „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...) Výborný fyzioterapeut!! Více

Kladenská 41, Praha Mapa

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• Fyzioterapeut, Kardiolog, Or… toped, Ostatní, Rehabilitační lékař Více

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

Statenická 240, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

• Fyzioterapeut, Anesteziolog

„Paní doktorka je úžasná, chce pomoct a opravdu pomáhá nezůstává jen u slibů. Je to i skvělý člověk.Sestřičky jsou také úžasné. Člověk je nemocný a vše ho bolí ale tam se těším. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

• „Nejen odborník, ale především velmi milý a ochotný člověk. Dcera k panu fyzioterepeutovi docházela na rehabilitace. Velmi trpělivě vždy vše vysvětlil, ukázal, zkontroloval. Dcera se na každou návštěvu těšila a pod jeho vedením u ní docházelo k rychlému vylepšení. Vřele doporučujeme. Více

Nad Šutkou, Praha Mapa

• „Velmi profesionalni pristup. Barbora mi na zaklade dukladneho vysetreni pripravila program na procviceni a posileni mych bolavych ramen. Vysledky jsou znat uz po par tydnech pravidelneho cviceni. Diky moc. Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Body therapist - fyzioterapie

Konzultace online

od 600 kč

• Fyzioterapeut, Pediatr

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• Fyzioterapeut, Neurolog

„Pan doktor mi hodně pomohl s bolestí zad a hlavy. Přátelský a ochotný přístup. Vše dobře vysvětleno.

Hradčanské náměstí 5, Praha Mapa

Neurologie, ambulance bolesti

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Kladenská 241/41, Praha Mapa

FYZIO SPARRING PARTNERS

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Plastický chirurg, Psycholog, Zubař Více

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• „velmi milá slečna, ochotná objednat dle vaší potřeby co nejrychleji, souhlasím s předchozí recenzí- je vidět, že slečnu práce baví a vždy se tam moc těším :) přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů Více

Na Výsluní 1348, Neratovice Mapa

Fyzio Magnolie

Klasická masáž

500 Kč

• Nekazanka 881/9, Mapa

Prague Physical Therapy

• Fyzioterapeut, Internista

„Pana doktora mohu jen doporučit. Je velmi pečlivý, vše vysvětlí a odcházím z ordinace s pocitem, že vím na čem jsem. Léčím se s vrozenou vadou kyčlí a pan doktor je jediný, který mi byl schopen konkrétně vysvětlit můj stav a také ho řešit, ne pouze předepisovat léky na bolest. Více

Jeseniova 139, Praha Mapa

Ordinace rehabilitace a fyzikální med.

• „Paní Markéta mi pomohla s bolestmi zad a krční páteře, které trvaly skoro rok a nikde jinde mi od nich nepomohli. Už po třech terapiích jsem měla obrovskou úlevu, nyní ještě docházím preventivně. Děkuji! Více

Dělnická 54, Praha Mapa

soukromá praxe

• Fyzioterapeut, Dermatolog, G… ynekolog, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

U Trezorky 921/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.