Fyzioterapeut Čelákovice

• „Velmi empatická lékařka s lidským přístupem ke klientovi, vysoká odbornost, snaha pomoci a vyřešit problém. Byla jsem maximálně spokojená. Jednoznačně doporučuji! Více

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha Mapa

Poliklinika Litochleby

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

od 800 kč

• „Jitku Kobrovou doporučuji všem. Po obcházení ortopedů, přičemž mi jeden chtěl napíchat rameno kortikoidy a druhý mi ho chtěl rovnou operovat, mi rameno zachránila právě Jitka Kobrová. Je skvělá, profesionální, příjemná a vstřícná. Více

Květnového povstání 21, Praha Mapa

Rehabilitace Rehasport

od 300 kč

• „Dovoluji si přes svůj FB profil zaslat hodnocení paní Zdeny, která mne mailem požádala o vložení, protože nemá profil na FB a registrovat se nechce. Cituji: "Po výhřezu ploténky mi hrozila operace, potýkala jsem se s velkými bolestmi. Díky paní Martině, která mne konečně naučila správně a cíleně cvičit, se můj stav výrazně zlepšil. Od té doby cvičím denně. Moc děkuji, Zdena" konec citace Více

K Milíčovu 734/1, Praha 4 Háje, Praha Mapa

Fyzioterapie Mgr. Martina Lopotová, Ph. D.

• Fyzioterapeut, Psychiatr, Li… dový léčitel Více

Slévačská 1105/1e, Praha Mapa

Klinika Cihlář

• „Velmi profesionální, zodpovědný a příjemný přístup. Kvalitně poskytnutá péče i průběžné cvičení. Vřele doporučuji!

Tererova 1358, Praha Mapa

Fyzioterapie Levitas s. r. o.

• „mohu jen doporucit! byla jsem u nekolika odborniku a vsude jsem jen slysela to same- operace. Tady jsem po 5 navstevach zcela bez bolesti:) Více

Generála Janouška 17, Poliklinika Parník, Praha Mapa

Terapie- Chiropraxe

Diagnostické vyšetření

850 Kč

• „Vynikající přístup, během léčby maximálně komunikuje, poradí, je všímavý, zajímá se o pacienta. Po hodinové terapii je člověk jako znovuzrozený, doporučuji všem co mají problémy s pohybovým aparátem. Více

Berlínská 1488/7, Praha Mapa

VERTEBRAL CENTER

• Fyzioterapeut, Psychiatr, Os… tatní Více

„Tento doktor moc dobrý. Pomohl mě v těžké chvíle. Doporučuji všem kdo má vopravdů problémy.

J.Wolkera 603, poliklinika, Brandýs nad Labem Mapa

MUDr.Zdeněk Fűzék - Ordinace psychiatrie, psychoterapie a AT

90 Kč

• „Spokojenost. Pani doktorka je prijemna a maximalne se mi venovala. Urcite pujdu znovu pokud budu mit problem

Tenisová 10/981, Praha Mapa

Ordinace rehabilitačního lékaře

• „K panu Mácovi jsem šel na rehabilitaci po operačním zákroku vykloubení AC, velmi citlivě a ohleduplně (s čímž jsem se nesetkal u všech fyzioterapeutů) mi rozcvičil rameno do původního stavu a ještě se mi v něm zlepšila mobilita. Pan Máca má lidský přístup a je to odborník na svém místě, doporučuji. Více

Kolbenova, Praha Mapa

Dextra rehabilitace

• „3 roky problémů s krční páteří, 4 x rehabilitace, 1x lázně Toušeň.Problémy přetrvávají. 3 návštěvy v ordinaci Phdr Špringrové a přesně vím co mám cvičit, moje bolesti ustupují podle popisu v brožuře.Do dvou měsíců jsem bez problému. Není co dodat.Můžu jen doporučit. Více

v Zátiší 546/18, Čelákovice Mapa

Fyzioterapie

• „Paní Klicperová je neskutečně šikovná, chodím k ní vždy když mám bolesti zad a odcházím jako v ráji.... opravdu je machr ! Více

Na Korunce 286, Praha Mapa

Rehabilitace

• Fyzioterapeut, Neurolog, Ort… oped, Praktický lékař, Psychiatr Více

Axmanova 131, Praha Mapa

Medical Pateo Center

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Ohmova 271, Praha Mapa

Poliklinika Petrovice

• Fyzioterapeut, Diabetolog, E… ndokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Urolog Více

Michnova 1622/4, Praha Mapa

Poliklinika Michnova

• „Paní doktorko, chtěla bych vám poděkovat za váš skvělý článek o eutanazii na stránkách Naše zdravotnictví. Překvapuje mne, kolik je souhlasných komentářů k této problematice. Kristina Pečlová Více

Hviezdoslavova 12/520, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace