Zobrazit lékaře

MedicalPateoCenter je soukromé zdravotnické zařízení. Více

Medical Pateo Center

Axmanova 131

19014 , Praha , hl. město Praha

MedicalPateoCenter je soukromé zdravotnické zařízení.

Nejbližší zařízení

• Jan Jágr

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Na doktora Jágra jsem měla stejný pozitivní názor jako většina z vás, ale až do doby, kdy jsem skutečně měla problémy. Několikrát jsem ho upozorňovala na necitlivost levé strany těla, ale jeho diagnoza nebyla žádná. Až při poslední návštěvě mi doporučil psychologa, za kterého jsem mu nedokázala ani poděkovat. Po velmi krátké době jsem skončila na dovolené v Tatrách v popradské nemocnici, jelikož jsem se přes bolest nedokázala postavit na nohy. Diagnoza - 2 vyřezlé ploténky. Na to navázal Tinnitus a opravdu se mi nežije " moc dobře". URČITĚ BYCH TOHOTO DOKTORA NIKOMU NEDOPORUČILA. V nejbližší době si jdu pro kartu a věřím, že pana doktora neuvidím, jelikož bych mu nedokázala "poděkovat". Lenka Pelikánová

• M

Pan doktor je opravdu mily, profesionalni a jsem vazne rada, ze jsem na nej nahodne natrefila, rozhodne bych nemenila. A uprimne obdivuju i uzasnou sestricku, ja bych pri takovem naporu protivnych remcajich duchodcu asi usmev na tvari neudrzela.:)

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Jana Walterová

Neurolog, MUDr.

• J
      Umístění: Neurologie, EEGSlužby: Akutní výhřez meziobratlové ploténky v oblasti bederní páteře

V únoru tohoto roku jsem paní MUDr. Walterovou navštívil na doporučení kvůli velice silným bolestem bederní páteře. Byla mi řečeno, že je velice pečlivá a ochotná. V minulosti tomu tak možná bylo ovšem dnes je opak pravdou. Neochotný přístup a chladné jednání bych snad ještě odpustil, ale bohužel mi paní doktorka stanovila chybnou diagnózu a navrhla léčbu, takovou která mi z hlediska potíží, které jsem skutečně měl jen přitížila. Chápu, že i lékař je jen člověk a může se splést, ale aby neurolog nepoznal akutní výhřez meziobratlové ploténky a v klidu prohlásil, že se jedná pouze o zatuhlé svalstvo a neobtěžoval se ani s vypsáním žádanky vyšetření magnetickou rezonancí, mi z mého laického pohledu připadá velice neprofesionální. Tímto bych chtěl varovat ostatní pacienty, aby si daly bedlivý pozor. Musel jsem nakonec podstoupit operaci v Liberci a jsem v jejich odborné péči. Bylo mi sděleno, že pokud bych s tím sám nepřišel a dále pokračoval ve stanovené léčbě paní doktorky Walterové, mohl bych mít doživotní následky z hlediska silného utlačení nervu levé dolní končetiny. Skutečně tedy návštěvu u této paní doktorky z bezpečnostních důvodů nemohu doporučit.

• V

Výborná doktorka, sestra příjemná. Jsem naprosto spokojen s léčbou. Objedné termíny jsou dodržovány. Tuto doktorku doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Robert Frei

Ortoped, MUDr.

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: artroskopická operace menisku

Velmi mily a empaticky lekar s lidskym pristupem.Vse srozumitelne vysvetli.Hojeni po operaci probiha na vybornou.Vrele doporucuji.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: artroskopie kolene

Velice milý, vstřícný, klidný člověk, jako lékař vzbuzuje v pacientovy důvěru. S provedenou operací jsem velmi spokojená a tímto mu za ni děkuji. Markéta Vacková

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Michal Vimmer

Psychiatr, MUDr.

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Skvělý lékař, který ví, co dělá. Poslechne, neskáče do řeči. Jeho otázky jsou cílené a člověk si hodně odnáší včetně mě. Za mne TOP psychiatr.

Umístění: Medical Pateo CenterSlužby: Psychická nemoc

Velmi dobrý doktor. Umí naslouchat, poradit se s pacientem, umí problém vysvětlit. Odcházím většinou s dobrým pocitem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Eva Němejcová

Ortoped, MUDr.

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Jako clovek velmi prijemna a pohodova a jako lekarka ortoped opravdu velmi zkusena s velmi odpovednym pristupem. Koleno mi odoperovala i kontroluje ambulantne. Muzu jen doporucit.

• M

Paní doktorka je velmi empatická, vstřícná a profesionální. Vřele doporučuji. K dětem skvělé a milé chování. Vše vysvětlí.

• Ilja Žukov

Psychiatr, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Dobrý den všem.Pan doktor Žukov je nesporně pravý muž na svém místě.Odborně nesmírně fundovaný s pozoruhodným všeobecným rozhledem.Návštěva v jeho ordinaci byla pro mně pohlazením na duši.Mohu pana Doktora všem doporučit.Málo je takových fajn lidí.

• Byla jsem u Dr.Žukova,měla jsem z jeho jednání absolutně zklamaná, kouří v ordinaci,neupravený,jeho jednání povýšené,absolutně bez epmatie, nic jiného nenavrhne,nežli hospitalizaci, když jsem ji odmítla,řekl, že to nebude řešit a poslal mě ke jiné lékařce na klinice, absolutně bez zájmu! Dosud jsem nepoznala tak nezdvořilého lékaře,mám s ním nejhorší zkušenosti. Dávejte si na něho pozor,raději si vyberte jiného lékaře,nedoporučuji !!! Jana Ofenboecková

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Zdeněk Topinka

Neurolog, MUDr.

• B
      Umístění: Medical Pateo CenterSlužby: Jiný

Tato návštěva byla pro mě velkým rozčarováním. Neochotný, nepříjemný, arogantní doktor, který mi již ve dveřích zmínil, ze má obvodní lékařka by měla
      přeci vědět co mám napsané ve zprávě z vyšetření MR mozku a páteře. Neměl pochopeni, že bych to chtěla konzultovat s odborníkem.
      Na CD se ani nepodíval a opsal do zprávy výsledek ze zprávy MR. Tuto ordinaci nedoporučuji, běžte raději někam kde jsou ochotnější a vstřícnější. Tady se toho nedočkáte.