Fyzioterapeut Jesenice

• „Nadstandartní a moc príjemná masáž. Výborná komunikace a moc příjemne prostředí ordinace. Urcitě se sem vrátím.

28. pluku 575/21, Praha Mapa

Fyzioterapie U Císařského pluku

• „Mela jsem obavy z teto navstevy, jelikoz to pro me bylo psychicky narocne, ale absolutne si nemuzu stezovat!!!! Pani doktorka byla velmi mila, ochotna vse dukladne vysvetlila, predvedla, take byla velmi empaticka coz je v teto profesi velmi dulezite pro nas jako pacienty.. Vysetreni, ktere jsem absolovala bylo pres konecnik a bylo bezbolestne, velmi peclive. Nelituju, ze jsem to podstoupila. Pani doktorce patri muj OBROVSKY dik!!! Více

28. pluku 575/21, Praha Mapa

Fyzioterapie U Císařského pluku

• „Z navstevy mam super pocit, uzasny lidsky pristup a snadno pochopitelne ucinne cviky :) dekuji a tesim se na priste :) Více

Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha Mapa

Poliklinika Litochleby

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Velice empatický a ochotný pán Ljubčenko, opravdu člověk na pravém místě a je vidět že práci má rád. Po 3. měsících jsem opět viděl a cítil jak moje prsty mají snahu fungovat. Nádherný pocit i metoda zcela odlišná od běžných RHB. Doktoři my doporučily operaci ale ještě jsem vyzkoušel tuhle metodu, kde my vše jasně a zřetelně pán Ljubčenko všechno krásně vysvětlil. Teď už jen být trpělivý a pevně věřím že vše bude zase v pořádku a jak má být. Jedná se o zánět pod pravou lopatkou s následkem ochrnutí malíčků. Děkuji velice tomu to šikovnému pánovi Ljubčenkovi a přeji mu pevné zdraví a hodně úspěchu jak v osobním tak i v pracovním životě. Více

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha Mapa

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

800 Kč

• „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „S návštěvou u paní magistry Kalašové jsem byla nadmíru spokojená, velmi profesionální přístup, znalosti a ochota pomoci. Mockrát děkuji. Více

Ctiradova 4/807, Praha Mapa

CIRRACENTRUM, fyzioterapie

• „Paní magistra je velice milá a profesionální. Naprosto přesně ví, co dělá a na jakou část těla se zaměřit. Odcházela jsem z ordinace s velkou úlevou a velmi mile překvapena. Mé potíže - bolest v křížové oblasti a bolest přenesená do hrudníku. Návštěvu vřele doporučuji. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

Fyziomona s.r.o.

950 Kč

• „One of the most professional physiotherapist I have ever met! Jan always makes sure if patient understands process of the therapy. He focus not only on symptoms but also the cause, that is why the treatment is very successful and long lasting. Moreover very kind, carrying person with full focus on patients. I highly recommend! Více

Čechova 587/29 Praha 7, Praha Mapa

Fyzio svět s.r.o

od 1 600 kč

• „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

• 28. pluku 575/21, Praha Mapa

• Fyzioterapeut

U Malvazinky 7, Praha Mapa

Fyzioterapie

• Fyzioterapeut, Dermatolog, O… statní, Plastický chirurg, Otorinolaryngolog Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

ABCLINIC ART & BEAUTY

• „"Krizove bolesti k tehotenstvi proste patri", tak tento mytus mi Lucie naprosto vyvratila! Zada srovnala, doporucila vyborne (nenarocne, ne nudne, ani zdlouhave) cviky a ja se i pri druhem tehotenstvi mohu v 9.mesici na posteli sama pretocit :-D Vazy v panvy nadale povoluji, ale po jedine navsteve to skoro necitim a pokud se ozvou, uz vim, jak na ne! Tehulkam z vlastni zkusenosti vrele doporucuji (i kdyz Vam ostatni budou tvrdit, ze to k tomu patri a nejlze s tim nic delat ;-) ) Více

Žitavského 497, 2.patro, Praha Mapa

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

Statenická 240, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Díky Alence a jejímu přístupu mě přestala bolet bederní páteř při dlouhých a pomalých procházkách třeba na výstavách a podobně, přestala bolest pod lopatkou a trapézu. Alenka mě naučila, jak správně stát a i když to ještě nedokážu vždy uhlídat, rozhodně mi i tato banální věc velmi pomohla. Učí mě jak držet tělo při dřepu, jak se protáhnout při práci a ono to opravdu funguje. Jen bych měl víc cvičit :) Děkuji, Alenko! Více

Karlovo náměstí 555/31, Praha Mapa

as fyzio

Vyšetření pohybového aparátu

od 750 kč

• „Aktivně sportuji celý život a nevyhýbají se mi různá zranění a problémy.Prošla jsem péčí několika fyzioterapeutů,zvláště v poslední době. U Matěje jsem našla nadšený profesionální přístup a pečlivou všestrannou péči. Takže si konečně začínám zase užívat sportování s radostí a bez bolesti. Není to sice úplně bez námahy, odcházím vždy s "domácím úkolem-cvičením", který dá leckdy dost zabrat, ale výsledky stojí za to. Matěji, díky! Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Nature Care Clinic

Diagnostické vyšetření

900 Kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym