Fyzioterapeut Karlovy Vary

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• „Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu magistrovi za vše, co pro naší rodinu udělal. Ať už to byla péče o vnuka před mnoha lety, jemuž dal šanci na normální život, o naše nedonošené vnučky dvojčata, které po absolvování cvičení zdárně dohnaly svůj hendikep, či za dceru, která měla velké bolesti v oblasti pánevní a pan magistr jako jediný dokázal diagnostikovat a odstranit problém. Také za mě, hlavu rodiny a odstranění bolesti zad a v neposlední řadě za manželku, která měla ochrnutí lícního nervu a znetvořenou tvář, což se cvičením velice rychle znormalizovalo. Nyní je v péči tohoto výborného odborníka naše vnučka po nešťastné zlomenině a její stav se mílovými kroky lepší. Panu Mgr. Kruckému velice důvěřujeme a děkujeme mu ještě jednou, za jeho lidský a všímavý přístup, za jeho odborné znalosti a péči, kterou nám věnuje. Více

U Imperiálu 14, vila Orplid přízemí, Karlovy Vary Mapa

Rehabilitace a fyzioterapie

1 názor

„Paní doktorce, vděčím nejen za neuvěřitelné pokroky v sebeobsluze, ale díky dokonalé ergoterapeutce Bc. Radce Kolingerové, která pracuje na jejím oddělení jsem se dostal k výjimečné lékařce Ludmile Fialové, která mi úspěšně operovala pravý biceps... Díky, díky, díky Paní primářka je nejen výborný odborník, který je nadmíru lidský, ale je skvělá i jako vedoucí. MUDr. Michal Polák, Bc. Radka Kolingerová a skvělí fytioterapeuti (Adéla Švabčíková...) jsou toho nezvratným důkazem! Více

I.P. Pavlova 11, Karlovy Vary Mapa

agentura RAFAEL s.r.o.

• „v tomto rehabilitačním středisku jsem velice spokojená všichni sestřičky jsou velice milé a obětavé s jejich službama jsem velice spokojená to samé platí o pani doktorce která je velice milá děkuji jim vše a těším se na příště na jejich službyvera rein vera reinischová mattoniho 86 karlovy Vary Více

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Rehabilitační oddělení

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Dermatolog, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

Poliklinika Ostrov

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Pediatr Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Sadová 19, Karlovy Vary Mapa

ASKLEPION

• Fyzioterapeut

„Do Kalbi centra chodím pravidelně. Paní Kalbáčová má profesionální personál v pěkném prostředí, rozumné ceny.

Lidická 12, Karlovy Vary Mapa

Soukromá rehabilitace

• Fyzioterapeut, Internista, G… astroenterolog Více

„U paní doktorky Růžičkové jsem byla v březnu 2013 na gatroendoskopii a následně po měsíci i na kolonoskopii. Doktorka mi vše srozumitelně vysvětlila. Vyšetření žaludku pro mě bylo hodně nepříjemné, krk mi umrtvily, ale zvedal se mi žaludek kvůli pohybům sondy. Doktorka i sestřičky (byly vždy u zákroku 2) mě uklidňovaly, zákrok prováděly opravdu velmi šetrně. Jejich přístup k pacientovi byl výborný. Perfektní přístup doktorky i sester se opakoval i u následné kolonoskopie. Žádná premedikace se nekonala, před vyšetřením jsem byla klidná. Byla jsem ovšem ujištěna, že v případě bolesti mi hned něco píchnou. Nakonec nebylo potřeba žádných léků, vyšetření bylo téměř bezbolestné až na pár krátkých nepříjemných píchnutí v břiše. Paní doktorku i sestřičky mohu jedině doporučit. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• „Malá, ale hezká, dobře vybavená rehabilitace, šikovná fyzioterapeutka, ochodná.

Zahradní 659, Horní Slavkov Mapa

• Fyzioterapeut

1 názor

„Na rehabilitaci jsem se cítila moc dobře a opravdu mi zde pomohli.Ráda se sem budu se svými problémy vracet.Personál je vstřícný,ochotný. Více

Malé náměstí 611, Toužim Mapa

Rehabilitace

• „Profesionální přístup, vše mi podrobně vysvětlila, věnovala se mi, ukázala na modelu. Žádný povýšený přístup, brala mě jako rovnocenného partnera. Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

1 názor

„Velmi dobrá odbornice, skvělá manažerka pod jejímž vedení Alžbětiny Lázně V. jen vzkvétají!! Paní doktorka je skvělá i lidsky. Děkuji Jakub Radechovský Více

Smetanovy Sady, Karlovy Vary Mapa

• Fyzioterapeut, Internista, N… eurolog, Plastický chirurg Více

Mariánskolázeňská 17, Karlovy Vary Mapa

Carlsbad Clinic

• „Velmi ochotná lékařka,na vysoké odborné úrovni.Všem ji vřele doporučuji.

Mariánská 2, Ostrov Mapa

Ordinace pro FBLR

• „ano ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

Mírové náměstí 2, Karlovy Vary Mapa

HARFA - ordinace lázeňského lékaře

• „tato lékařka ví,co dělá,sice občas svérázná,ale ve svém oboru je jednička,ktará je obklopená skvělým týmem rehab.sester Více

1. máje 630, Chodov Mapa

„Příjemný člověk, odborník.