Fyzioterapeut Mariánské Lázně

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• Fyzioterapeut

1 názor

„Kvalitní péče, milé sestřičky, běžné zdravotnické prostředí a navíc perfektní technické zázemí.Nechápu, jak někdo může naši rehabilitaci pomlouvat. Více

Plzeňská 293, Planá Mapa

Samostatná fyzioterapeutka

• „Dobrý den,musim pana doktorka Samka hodnotit jedině nadmíru mé spokojenosti,nejen,že má velice milý přístup ke svým pacientům,ale jako uznal,že mám opravdu problém s mými zády a zahájil okamžitou léčbu.Navštívila jsem více ordinací,ale bohužel nejen negativní přístup,ale i žádné uznání,že může taky obyčejného člověka něco bolet.Jsem ráda,že jsem tohoto úžasného člověka našla a všem vřele doporučuji navštívit jeho ordinaci věřte,že nebudete litovat.Samozřejmě ordinace je dokonalá díky milému přístupu paní Medalové,která vám sjedná schůzku s panem doktorem jen tak dál s pozdravem Drsková Více

Parkhotel Golf a.s., Zádub 580, Mariánské Lázně Mapa

Fyziatrie a léčebná rehabilitace

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „K paní Bláhové docházím se svým malým synem už rok a půl od jeho 8 týdnů. Je moc hodná, trpělivá a ochotná. Mému synovi hrozně pomohla. Všichni jsou tam příjemní a milí, člověk se tam cítí prostě dobře :-) Více

Tyršova 648, Mariánské Lázně Mapa

Léčebná rehabilitace

• „Paní doktorce ze srdce děkuju za záchranu, kdy se po čtyrech letech můžu konečně zase hýbat bez bolesti zad. Prošla jsem nespočet doktorů a pohotovostí kam jsem přijela s pláčem se zablokovanýma zádama od krční páteře až dolů. Jediné co jsem slyšela, bylo že jsem na bolesti zad mladá, jsem ročník 1989. Bez vyšetření od stolu určená léčba prášky, po kterých mi bylo jednak zle a také jsem po nich byla úplně mimo, bolesti přetrvávali nadále. Paní doktorka Krátká mě kompletně vyšetřila, ihned přesně věděla kde je problém, stanovila léčbu rehabilitací a cvičením. Takovým doktorům kteří jsou ochotní opravdu pomoct a ne jen předepsat prášky jsem neskutečně vděčná. Paní doktorko, vážím si Vaší práce a děkuji Vám za návrat do normálního života. Více

Plzeňská 293, Planá Mapa

Privátní rehabilitační lékař

• „jsem spokojen doporucuji

Poliklinika, Václavská 1560, Tachov Mapa

Poliklinika Tachov

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Diagnostik, Internista, Neurolog, Urolog Více

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Znam Romana od 1985. roku, empaticnejsiho cloveka jsem ve svem zivote potkal jenom parkrat. Podle mne je to jeste stara dobra skola lekare.Do roku 2004 (kdy jsem odesel do zahranici). mne mnohokrat pomohl ne jenom s myma zadama, ale take mentalne. Romane moc diky za vse ! Byl jsi a verim ze jeste jsi skvely clovek.S velkou uctou Vld. Více

Hotel Richard, Ruská 28, Mariánské Lázně Mapa

RICHARD STAR s.r.o. - FBLR

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Mírové náměstí 104, Mariánské Lázně Mapa

ASKLEPION

Goethovo nám. 16/1, Mariánské Lázně Mapa

ASKLEPION

• „Devět let jsem se nemohla vyspat ani ohnout, rehabilitace nepomáhala. Až paní doktorka mi svou manipulační léčbou pomohla. Díky. Více

Pod Panoramou 3/158, Mariánské Lázně Mapa

Fyziatrie a léčebná rehabilitace

• Fyzioterapeut, Internista, G… astroenterolog Více

„U paní doktorky Růžičkové jsem byla v březnu 2013 na gatroendoskopii a následně po měsíci i na kolonoskopii. Doktorka mi vše srozumitelně vysvětlila. Vyšetření žaludku pro mě bylo hodně nepříjemné, krk mi umrtvily, ale zvedal se mi žaludek kvůli pohybům sondy. Doktorka i sestřičky (byly vždy u zákroku 2) mě uklidňovaly, zákrok prováděly opravdu velmi šetrně. Jejich přístup k pacientovi byl výborný. Perfektní přístup doktorky i sester se opakoval i u následné kolonoskopie. Žádná premedikace se nekonala, před vyšetřením jsem byla klidná. Byla jsem ovšem ujištěna, že v případě bolesti mi hned něco píchnou. Nakonec nebylo potřeba žádných léků, vyšetření bylo téměř bezbolestné až na pár krátkých nepříjemných píchnutí v břiše. Paní doktorku i sestřičky mohu jedině doporučit. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Fyzioterapeut

„příjemné prostředí, milé fyzioterapeutky, které jsou ochotné vyjít vstříc ... Moc mi pomohly :)

Příčná 647, Mariánské Lázně Mapa

Rehabilitace

• „Malá, ale hezká, dobře vybavená rehabilitace, šikovná fyzioterapeutka, ochodná.

Zahradní 659, Horní Slavkov Mapa

Rehabilitační oddělení

• „Jedná se o špičkovou lékařku s velmi citlivým přístupem k pacientovi.navíc má dlouhodobé zkušenosti,jež dokáže v praxi velmi dobře aplikovat. Více

Hotel WESTEND, Třebízského 342, Mariánské Lázně Mapa

OGREA s.r.o., ordinace FBLR