Lidový léčitel

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Lidový léčitel

„Pan Cvrk je ochotný člověk s dlouholetými zkušenostmi a v praxi je to také znát. Byla jsem u něj kvůli chronické kopřivce kterou jsem si vypěstovala díky dálkovému studiu na vysoké škole. Doktoři jen zjistili že nemám žádné alergie, dostala jsem na potlačování kopřivky Dasseltu. Po dvou návštěvách u pana Cvrka došlo k obrovské změně a kopřivka ustoupila. Třetí návštěva už jen sloužila k ,,doladění". Ještě jednou moc děkuji. Více

Špitálka 16, Brno Mapa

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net

• Lidový léčitel

„Dobrý den. Paní Suchánkovou neznám, ale cítím v ní tu energii. Dobře ví, o čem mluví a co dělá a vím to i já, i když se přímo biotronikou nezabývám.Ale hodně vím a paní Suchánkové bych jako pacientka plně důvěřovala. Přejí paní Suchánkové, ať se jí daří a ta nádherná energie jí nikdy neopustí Více

Dvořákova 1947/41, Nový Jičín Mapa

Biotronika, Energetická celostní medicína +420 733 646 190

• Lidový léčitel, Ostatní, Oše… třovatel Více

„Zatím jsem byl u Dr. Zhenga 3x a moje bércové vředy na obou nohách se o 50% zlepšili. Jiní doktoři v Praze mě léčili nějakema mastičkama a dělal jsem u nich jen pokusného králíka. Tu jejich léčbu jsem už znal nazpaměť : dáme na to tuto mastičku a bez výsledku, potom zase řekli nefunguje to, tak zkusíme jinou mastičku a tak stále jen zkoušeli a zkoušeli. Že ty díry do nohou jsou pekelně bolestivé nikoho nezajímalo. Navíc ty nohy mám otevřené už 20 let v jednom kuse ! Už jsem uvažoval i o amputaci a nebo že bych se podíval z mostu do Nuslí. Pak mě někdo poradil Dr. Zheng a ejhle ono to u něj funguje. Je sice pravda, že to stojí nějakou korunu navíc, ale stojí to za to !!! Mohu jen doporučit všem těm co to chtějí svou nemoc vzdát. Více

Krátká 96, Chotoviny Mapa

Konzultační Centrum Dr. Zheng

• Lidový léčitel, Psychiatr, F… yzioterapeut Více

Slévačská 1105/1e, Praha Mapa

Klinika Cihlář

1 názor

„Musím pochválit za přístup. Bylinky a potraviny které mi doporučil a připravil,mi opravdu pomohly překonat ozařování a dohromady s klasickou léčbou rakovinu zastavily. Navic mi pomohl zvládnou i stres a podpořit psychiku. Více

Hostýnská, Praha Mapa

Poradna pro zdraví(nutno domluvit schůzku)

Konzultace online

od 1 kč

• „Báječnej, milej, pomáhající s dlouhodobím účinkem. Velmi doporučuji.

Vršovická 918, Praha Mapa

Lidové léčitelství

1 názor

„Milý doktor, příjemné prostředí. Klasická diagnóza pomocí tepu , jazyka a tázání otázek. Klasické lety ověřené bylinné směsy tradiční čínské medicíny. Nevýhodou je to že pan doktor pro diagnózu užívá systém od dr. Hofmanna , takže se jí něvěnuje plně tak jak by bylo ideální. Také neposkytuje doporučení ohledně životního stylu(pohyb,meditace..) Také vyšší cena , hlavně při začátku léčby. Více

Váňova 3225, Kladno Mapa

ordinace Tradiční čínské medicíny MUDr. Martin Müller

• Lidový léčitel

„Prostě ty nejlepší služby, jaké si člověk dovede představit.... ;-) ... Nemyslím teda na své zdraví vůbec... ale občas se ozve samo a chce si se mnou popovídat... ;-) ... Jsem ráda, že mám tlumočníka, který mi v konverzaci s tímto elementem pomůže... ;-) ... Sice se ozývám většinou, až je nejhůř... ale pravdou je, že mist Twardek je člověk, kterému to vůbec nevadí... a respektuje můj životní styl a i navzdory tomu podá pomocnou ruku... resp. masáž... ;-) :-) ... Děkuji za to všechno!!! Více

Pod zelenou 121, Český Těšín Mapa

• Lidový léčitel, Praktický lé… kař Více

„Mou manželku zbavil trvalých bolestí hlavy, mé dceři rozehnal žlučníkový kámen a mně zažehnal počínající zelený zákal. To všechno akupunkturou! Skoro se tomu nechce věřit, ale když někdo umí- všechna čest!! Více

Kunratická 1503, Liberec Mapa

Léčba akupunkturou a bylinnými produkty tradiční čínské mediciny.Sonografické vyšetření břišní dutiny,magnetoterapie

Řídícího učitele Havla 17/2, Český Dub Mapa

• „velmi pomohla mému tehdy 6letému synovi, který byl stále nemocný, několikrát v nemocnici se zápalem plic, laryngitidy, reflux, léčený na alergologii pro astma, alergie. Do té doby byl na kortikoidech a dalších lécích. Ze zoufalství jsem se rozhodla vyzkoušet i jinou cestu, protože klasická medicína nám nepomohla, doktoři jen přidávali léky, které stejně nic neléčily a udělala jsem dobře. Syn nebyl od té doby nemocný, jsme v péči asi 3/4 roku, celkem 2 návštěvy. Více

Jáchymovská 385/25, Liberec Mapa

Středisko komplexní terapie

• Lidový léčitel

„Velice příjemný a profesionální přístup. Mohu všem jenom doporučit.

Pod výtopnou 2, Praha Mapa

• Lidový léčitel, Praktický lé… kař Více

1 názor

„Vynikající lékařka. Velmi příjemná, erudovaná dáma s obrovskými zkušenostmi ve svém oboru. Pomohla a pomáhá celé rodině s problémy v oblasti křcní páteře, bolesti ramen, bederní páteře atp. Doporučuji. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Rehabilitace, chiropraxe

• Lidový léčitel, Alergolog

„Velmi profesionální a lidsky přístup, je poznat, ze si průběžně doplňuje vědomosti a stále se vzdělává. Na rozdíl od mého předchozího kardiologie již při prvni kontrole správně stanovil diagnózu, nyní jsem již po operaci srdce a cítím se velice dobře. Pana doktora si velice vážím a mohu vřele doporučit, Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Všeobecná fakultní nemocnice

• Lidový léčitel, Gynekolog, I… nternista, Praktický lékař, Psycholog, Zubař, Pediatr Více

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav Mapa

Poliklinika Modrá Hvězda

• Lidový léčitel

„Anička je skvělý psycholog.Je velmi slušná a zároveň správně rázná.Když je potřeba přimět vystrašenou dušičku k otevření,použije "mateřský" ton a Vy pláčete,křičíte.... Zkrátka dovolíte si vyjádřit emoce,které jste dřív nesměli projevit.Chodím k ní pravidelně už od roku 2013.Moje problémy spočívaly v utlačovaném sebevědomí a zároveň jsem se s její pomocí vyrovnávala s donuceným odchodem od svých dětí.Mám ráda individuálky i konstelace.Díky jejímu učení jsem pochopila spoustu souvislostí v životě,stejně jako to,že nemoci pocházejí z potlačovaných nebo nezpracovaných emocí,že za svůj život jsme zodpovědný každý sám .... Zkrátka všechno to,co se v běžném životě mnohdy nedozvíme.Je pro mne mnohem víc než jen terapeut. Více

Vančurova 83, Klatovy Mapa

Hydro - Colon Therapie

• „Vždy milá, usměvavá a vstřícná jediná zubařka které se nebojím :)

Žerotínovo náměstí 9, Brno Mapa

Stomatologická ordinace MU Brno

• Lidový léčitel

„Paní primářka MUDr Alena Schmoranzová mě již operovala 9 prsty a jsem sni velmi spokojen. Je velmi milá a ochotná a dokáže velmi pomoct. Více

Krkonošská 153, Vrchlabí Mapa

Plastická chirurgie

• Lidový léčitel

„Velmi solidní, zachránila mě před vážnou operací. Léčí celou naši rodinu i přátele. Vřele doporučuji.

Hodějovická 336, Staré Hodějovice Mapa

• Lidový léčitel

„Chodime s dcerou k paní doktorce asi 16 let. Je velice milá, obětavá a vždy ochotna pomocí. Ať jsme se na paní doktorku obrátili s jakým koliv problémem, se kterým si nevěděl rady ani odborník, paní doktorka nám dceru vyléčila. Jednalo se jednou o problém gynekologický, molusky, ale i s problémem psychickým si poradila. Navíc preferuje homeopatickou léčbu, která je, jak jsme se díky paní doktorce přesvědčili, opravdu účinná. Každá návštěva ordinace byla díky milému přístupu paní doktorky i sestřičky pohlazením na duši a je nám líto, že dcera už odrostla a musí se zaregistrovat jinde.Jeji přístup k pacientům, ale i rodičům je, jak říká naše dcera, okouzlující. Více

Krškova 807/21, Praha Mapa