Fyzioterapeut Kladno

• „Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...) Výborný fyzioterapeut!! Více

Kladenská 41, Praha Mapa

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• Fyzioterapeut, Kardiolog, Or… toped, Ostatní, Rehabilitační lékař Více

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• Fyzioterapeut, Pediatr

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Kladenská 241/41, Praha Mapa

FYZIO SPARRING PARTNERS

• Fyzioterapeut, Dermatolog, G… ynekolog, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Fyzioterapeut, Internista

„Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :) Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

Ambulance rehabilitační medicíny

• Sportovců 2457, Kladno Mapa

Fyzioterapeutická klinika s.r.o.

• Fyzioterapeut, Ortoped

„Dlouhodobě mám problémy s páteří, proto čas od času zajdu k panu doktorovi - už léta. Celkově vnímám pana doktora jako jednoho z nejlepších - ať už co do odbornosti, příjemného jednání i empatie. Více

K nemocnici 2814/4, Kladno Mapa

Rehabilitační ambulance

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Pan Michal Kadlec je prostě nejlepší! Ohledně napravování "skřípnutých" zad mám mnoho zkušeností, ale jediný kdo opravdu pomůže je on. Tímto mu děkuji! Více

Evropská 90, Praha Mapa

Studio K fyzioterapeut

• „Paní Keroušová mne zbavila bolestí hlavy a po její terapii se cítím celkově tak, jak jsem se cítíval dříve, než jsem začal mít problémy se zády. Více

Na Stráni 2588, Kladno Mapa

Rovnováha - Ordinace léčebné rehabilitace

• „Opravdu veliký odborník na svém místě , skvělý člověk, skvělý terapeut a o stovky procent lepší odborník než stovky diplomovaných doktorů v našich nemocnicích. Děkuji Vám Petře , že jste tak skvělý a ochotný pomáhat ostatním od bolesti . Více

Víta Nejedlého 1552, Kladno Mapa

Rehabilitace Bitnar

• „Děkuji paní Šmídkové za dlouhodobou a obětavou odbornou péči.Jsem velmi spokojena. Díky kvalitní péči a lidskému přístupu bych fyzioterapeuta nezměnila. Mirka :-) Více

Pelzova 1700, Hostivice Mapa

Rehabilitace

• Fyzioterapeut, Rehabilitační…  lékař Více

O. Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou Mapa

Fyzioterapie Jana Truhlářová

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Fyzioterapeut

„Paní Pokorná velmi milá a příjemná, přísně dodržuje čas objednání. Vstřícné jednání je u ní samozřejmostí.

Vepřkova 1013, Slaný Mapa

Rehabilitace Hana Pokorná s.r.o., Slaný

• „Vřele doporučuji. Vysokou odborností, celkovým přístupem se podařilo odstranit chronické následky úrazu ramenního kloubu.Před tím jsem absolvovala řadu vyšetření a ošetření bez výsledku.Jistě k tomu přispělo i její vstřícné a milé jednání. Děkuji. Jirina Novak, Chicago Více

Buková 422, Velká Dobrá Mapa

Ord. léč. rehab. a fyzikální medicíny

• „příjemná věcná komunikace, lidský přístup, profesinální úroveň. Ká

Evropská 35, Praha Mapa