Fyzioterapeut Neratovice

• „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...) Výborný fyzioterapeut!! Více

Kladenská 41, Praha Mapa

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• „Nejen odborník, ale především velmi milý a ochotný člověk. Dcera k panu fyzioterepeutovi docházela na rehabilitace. Velmi trpělivě vždy vše vysvětlil, ukázal, zkontroloval. Dcera se na každou návštěvu těšila a pod jeho vedením u ní docházelo k rychlému vylepšení. Vřele doporučujeme. Více

Nad Šutkou, Praha Mapa

• „velmi milá slečna, ochotná objednat dle vaší potřeby co nejrychleji, souhlasím s předchozí recenzí- je vidět, že slečnu práce baví a vždy se tam moc těším :) přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů Více

Na Výsluní 1348, Neratovice Mapa

Fyzio Magnolie

Klasická masáž

500 Kč

• „To Whom It May Concern, Patrik was kind and gentle whilst working on my multiple injuries. His analytical style combined with his natural curiosity makes Patrik a problem focused individual which my trust was easily earned. Additionally, his bed side manner is the exceptional kind. Patrik is knowledgeable, focused and caring. Více

Kolbenova, Praha Mapa

Poliklinika Kolbenova

• „Pan Máca má skvělý a profesionální přístup. Opravdu oceňuji jeho odbornost a vstřícnost. Zároveň při rehabilitaci vede i příjemnou konverzaci. Více

Kolbenova, Praha Mapa

Poliklinika Kolbenova - +420 774 166 218

• „Spokojenost po všech stránkách. Fyzioterapie mi pomohla, pěkné prostředí, výborné jednání. Mohu doporučit.

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Mgr. Jana Svobodová

• Fyzioterapeut, Rehabilitační…  lékař Více

O. Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou Mapa

Fyzioterapie Jana Truhlářová

• „Paní fyzioterapeutku nemůžu jinak než doporučit. Docházeli jsme k ní tři měsíce s dvojčátky. Cvičení podle Vojty pro mě bylo hodně náročné psychicky i fyzicky. Ale zvládli jsme to díky ní. Paní Šnederflerová nám cviky ukázala a naučila nás je. Díky tomu, že jsme si natáčeli videozáznam z celé návštěvy, mohla jsem si ještě doma v klidu vše poslechnout znovu a vstřebat, co jsem v dané chvíli již nezvládla. Na další hodině jsem pak naučené cviky dělala já a byla jsem příp. opravována, dokud se nedoladily. Paní fyzioterapeutka je velice pečlivá a důsledná, ale již po dvou návštěvách byly vidět výsledky, chlapečkům se výrazně srovnaly hlavičky. Je velice empatická, prožívala s námi vážnou operaci jednoho z miminek a zajímá se o děti i po skončení terapie. Bylo nám sympatické podávání ruky při pozdravu i loučení. S. Bláhová Více

Litvínovská 300/7, Praha Mapa

Dětská rehabilitace - Střížkov

• Fyzioterapeut, Psychiatr, Os… tatní Více

„Tento doktor moc dobrý. Pomohl mě v těžké chvíle. Doporučuji všem kdo má vopravdů problémy.

J.Wolkera 603, poliklinika, Brandýs nad Labem Mapa

MUDr.Zdeněk Fűzék - Ordinace psychiatrie, psychoterapie a AT

Cvičení

90 Kč

• Fyzioterapeut

„Paní doktorka je velice vstřícná k problémům pacientů,má příkladnou snahu jim pomoci v odstranění jejich problémů.Podle mého přesvědčení aplikuje léčbu podle nejnovějších metod.Vždy,když jsem měl nějaký problém s pohybovým aparátem mě po důkladném vyšetření naordinovala léčbu,která skutečně výrazně pomohla.Mohu jí jen poděkovat a vřele doporučit ostatním.Stejným způsobem hodnotím i její kolektiv rehabilitačních sester. Více

U Uranie 16/1080, Praha Mapa

Fyzioterapeutická praxe

• „3 roky problémů s krční páteří, 4 x rehabilitace, 1x lázně Toušeň.Problémy přetrvávají. 3 návštěvy v ordinaci Phdr Špringrové a přesně vím co mám cvičit, moje bolesti ustupují podle popisu v brožuře.Do dvou měsíců jsem bez problému. Není co dodat.Můžu jen doporučit. Více

v Zátiší 546/18, Čelákovice Mapa

Fyzioterapie

• „K pani doktorce jsem pred nekolika lety chodila s poskozenym meniskem a natrzenymi vazy v koleni. Po 3 mesicich v gypsu, jsem mela nohu dost ochablou. Nohu zrehabilitovala tak, ze dodnes nezlobi. K ni jsem sla zpocatku vzdy o berlich a odchazela bez nich. Postupne jsem je odlozila uplne. Velmi prijemna, profesionalni. Více

Nad Mazankou 15/1174, Praha Mapa

Fyziatrie,léčebná rehabilitace

• „Paní Paigerová (moje žena!) je podle mých zkušeností velmi dobrý odborník na problémy s plotýnkama, a řekl bych že i na bolavé krky a na kolena. Cvičení je hodně efektivní a rychle pomáhá. Důležité jsou i rady, které jsem dostal. Nezbývá než pravidelně potivě cvičit, což se lehko řekne, ale hůř dělá :-) Více

CENTRUM ZDRAVÍ, Místecká 454, Praha - Letňany, 199 00, Praha Mapa

REMIPA, Rehabilitace M. Paigerová

• Fyzioterapeut, Internista

1 názor

„Výborný lékař. Nad věcí, otevřený, se životními zkušenostmi a odbornou přípravou. Jeho klid a vyrovnanost a snaha pomoci je balzám. Moc mi pomohl. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Střelničná 1861/8a, Praha Mapa

MONADA s.r.o. - Klinika komplexní rehabilitace

• Fyzioterapeut, Pediatr

„Jedna z nejlepších dětských lékařek jaké jsem poznal. Stará, dobrá škola. Velmi pěkný vztah k léčeným dětem, je vidět, že paní doktorka vykonává povolání a nejen zaměstnání :o). Více

Pražská 528, Mělník Mapa

Nemocnice s poliklinikou Mělník a.s.

• Střelničná 1861/8a, Praha Mapa

MONADA s.r.o. - Klinika komplexní rehabilitace

• Fyzioterapeut, Pediatr

„Tahle paní doktorka mi zachránila život, když přehodnotila diagnózu jiného lékaře.

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka. Vždy mi velice pomohla. Pokaždé mě dostala z problémů. Ošetřila mě vojenským leserem a mně se kůže výborně zhojila. Nepotřebovala jsem, už nic jiného. Nezůstala žádná jizva. Vždy milá a ochotná poradit co dál. Ušetřila jsem peníze a čas. Více

Mazurská 484, Praha Mapa

Poruchy hybného vývoje,léčebná rehab.