Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Gy-nek, s. r. o.- gynekologická a rehabilitační péče.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Petra Sluková Jiný

K Paní Doktorke chodím 2 roky. super profesionál ve svém oboru. Upřímná, příjemná, zodpovědná.

MUDr. Petra Sluková Jiný

Paní doktorku mohu jen doporučit. Pomohla mi z vleklých obtíží, které jiní lékaři nedokazali vyřešit. Je komunikativní, příjemná a vše vysvětlí. Mám k ní plnou důvěru.

MUDr. Nekolová Myslena

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je příjemná, vše vysvětlí a opravdu se zajímá o pacienta. Chodím k ní už dlouho a neměnila bych. Při vyšetření je velmi šetrná, na rozdíl od špatných zkušeností s mojí předchozí lékařkou. Případné problémy aktivně řeší, je vidět, že jí pacienti nejsou lhostejní. V těhotenství jsem chodila na prohlídky poměrně často a nestalo se mi, že bych v čekárně dlouze čekala, vždy jsem šla na řadu včas. Sestřičky jsou také moc milé a přívětivé. Prostředí včetně čekárny je čisté a příjemné. Celkově mohu opravdu velmi doporučit.

MUDr. Lucie Musilová

Paní doktorka je velmi milá, našla mi cystu, kterou po měsíci opět zkontrolovala, vždy vše vysvětlila. Sestřičky mi ve všem vyšly vstříc. Čekací doby jsou kratší, není problém si i v pozdějších hodinách zajít pro recept. Nikdy jsem se nesetkala s negativním přístupem, i když mají hodně pacientek.

Kontakt

Mazurská 484, Praha 18100 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Hrušovanské náměstí 2, Praha 18400 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Hnězdenská 2/767, Praha 18100 Zobrazit v Goole Maps