(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Gy-nek, s. r. o.- gynekologická a rehabilitační péče. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Mazurská 484

18100 , Praha , hl. město Praha

Hrušovanské náměstí 2

18400 , Praha , hl. město Praha

Hnězdenská 2/767

18100 , Praha , hl. město Praha

Gy-nek, s. r. o.- gynekologická a rehabilitační péče.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petra Sluková Jiný

Paní doktorku mohu jen doporučit. Pomohla mi z vleklých obtíží, které jiní lékaři nedokazali vyřešit. Je komunikativní, příjemná a vše vysvětlí. Mám k ní plnou důvěru.

Lékař: MUDr. Nekolová Myslena

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je příjemná, vše vysvětlí a opravdu se zajímá o pacienta. Chodím k ní už dlouho a neměnila bych. Při vyšetření je velmi šetrná, na rozdíl od špatných zkušeností s mojí předchozí lékařkou. Případné problémy aktivně řeší, je vidět, že jí pacienti nejsou lhostejní. V těhotenství jsem chodila na prohlídky poměrně často a nestalo se mi, že bych v čekárně dlouze čekala, vždy jsem šla na řadu včas. Sestřičky jsou také moc milé a přívětivé. Prostředí včetně čekárny je čisté a příjemné. Celkově mohu opravdu velmi doporučit.

Lékař: MUDr. Lucie Musilová

Paní doktorka je velmi milá, našla mi cystu, kterou po měsíci opět zkontrolovala, vždy vše vysvětlila. Sestřičky mi ve všem vyšly vstříc. Čekací doby jsou kratší, není problém si i v pozdějších hodinách zajít pro recept. Nikdy jsem se nesetkala s negativním přístupem, i když mají hodně pacientek.