Fyziomona s.r.o.

(18 názorů)

Prosím, pozor! Gynekologickou fyzioterapii poskytuje pouze Mgr. Eva Procházková. Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme ... Více

Fyziomona s.r.o.

Vinohradská 176

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah mezi členy jednoho týmu. Týmu, který se sestavil na základě vzájemné důvěry za jediným účelem. Odstraněním nebo zmírněním potíží pacienta, za účelem vyřešení problémů klienta. Proč hovoříme o týmu a proč klademe důraz na spolupráci? Je to jednoduché. Fyzioterapeut bez aktivní spolupráce klienta zmůže jen velmi málo. Může ukázat cestu a kousek po ní pacienta doprovodit a pak na něj občas dohlédnout. Ale ujít ji musí pacient sám.

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Romana Zamazalová, Bc. fyzioterapeutické konzultace

Skvělý přístup a milé jednání paní fyzioterapeutky. Pohodová atmosféra a názorné předvedení cviků.
    Moc děkuji.

Lékař: Romana Zamazalová, Bc. fyzioterapeutické konzultace

Pani fyzioterapeutka má jediný cíl... Dostat vás do aktivního života. Ovšem pokud budete chtít i vy. Když budete na sobě pracovat, tak jak vám ukáže, tak... zlepšení na sebe nenchá dlouho čekat. Jsem ji vděčný :) .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Prohlídka v těhotenství pro mě byla velmi přínosná. Během hodiny jsem se dozvěděla na co se zaměřit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) Běžný termín

Zatim jsem byla jen na prvni konzultaci, pani doktorka byla velmi mila a dukladna. Nazorne mi vysvetlila podstatu mych problemu a jak s tim budeme pracovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) Běžný termín

Paní Evě musím moc poděkovat za skvělý přístup a pohodovou atmosféru a hlavně za pomoc od bolestí zad.

Pohodova konzultacia, snaha pokryt celu skalu problemov, dosledne vysvetlenie, mily pristup, nemam co vytknut:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Paní magistra je velice milá a profesionální. Naprosto přesně ví, co dělá a na jakou část těla se zaměřit. Odcházela jsem z ordinace s velkou úlevou a velmi mile překvapena. Mé potíže - bolest v křížové oblasti a bolest přenesená do hrudníku. Návštěvu vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Maximální spokojenost. Během hodiny je pohodová atmosféra, člověk se lépe uvolní a ve finále to celé hlavně doopravdy funguje.
    Úleva od bolesti zad se nedá popsat, ale kdo hledá pomoc, musím jen doporučit.
    Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) Běžný termín

Paní Eva je velice příjemná, komunikativní a dle mého názoru ví co má dělat i když se to na první pohled může jevit jinak. Velmi mne překvapila svým přístupem k mému problému, ukázalo se že byl ten nejlepší. Doposud můj problém nikdo takto neřešil a že jsem pár fyzioterapeutů navštívila. Snažím se všechny rady dodržovat a cítím se lépe. Určitě paní Evu ještě navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Paní Eva je nesmírně příjemná a profesionální, vše vysvětlí, ukáže a s pacientem výborně komunikuje. Vyhovuje mi také automatizovaný systém, který připomíná termíny objednání, a také to, že lze platit kartou.