O nás

Prosím, pozor! Gynekologickou fyzioterapii poskytuje pouze Mgr. Eva Procházková.
Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah mezi členy jednoho týmu. Týmu, který se sestavil na základě vzájemné důvěry za jediným účelem. Odstraněním nebo zmírněním potíží pacienta, za účelem vyřešení problémů klienta. Proč hovoříme o týmu a proč klademe důraz na spolupráci? Je to jednoduché. Fyzioterapeut bez aktivní spolupráce klienta zmůže jen velmi málo. Může ukázat cestu a kousek po ní pacienta doprovodit a pak na něj občas dohlédnout. Ale ujít ji musí pacient sám.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (30)

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Podrobné vysvětlení, účinné cviky, efektivní léčba

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

zatím mám za sebou pár návštěv, ale jsem spokojená :)

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Vše v naprostém pořádku! Mohu všem jen doporučit..

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Neskutecna empatie, uz první návštěva pomohla, jsem nadšena a vděčná.

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) Běžný termín

Mám za sebou zatím dvě návštěvy,ale obě proběhly více než dobře a jsem moc spokojená. Děkuji

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Jsem s pani Prochazkovou spokojena. Je jiste odbornici ve svem oboru, kladla otazky, ktere vam maloktery lekar polozi. Verim, ze mi dokaze pomoci se stavajicimi problemy a poradit do budoucna. Jen skoda, ze ordinuje tak daleko (dojizdim z vysociny) :)

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Milý, příjemný přístup. I po pár návštěvách cítím úlevu od bolestí.

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Profesionální přístup s velkou dávkou empatie. Přišla jsem na ošetření přesně, kdy jsem byla objednaná.

PhDr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Zatím jen první návštěvě, ale vše super. Příjemné jednani, detailní vysvětlení. Doporučuji a těším se na další návštěvu

Romana Zamazalová, Bc. fyzioterapeutické konzultace

Pani fyzioterapeutka ma skvely pristup, vsetko vysvetli, zistuje suvislosti. Velmi mi pomohla od bolesti, odporucam.

Kontakt