Neurolog Mariánské Lázně

• „Setkání s panem doktorem,hlavně jeho vysoce odborná lékařská péče a přístup k pacietovi si zasluhuje mimořádné uznání . J.B-ŽATEC- Více

Hlavní 709/70A, Mariánské Lázně Mapa

Neurologická a myoskeletální ordinace

• Neurolog, Alergolog, Chirurg… , Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Neurolog, Anesteziolog, Chir… urg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Sokolov

• Neurolog, Anesteziolog, Chir… urg, Diagnostik, Internista, Fyzioterapeut, Urolog Více

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „Výborně provádí akupunkturu

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Neurolog, Chirurg, Dermatolo… g, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Václavská 1560, Tachov Mapa

Poliklinika Tachov

• „Léta mám problémy, navštívila jsem spoustu lékařů a odborníků. Však nikdo na nic nepřišel a tím se problém neřešil. Tady panu doktorovi stačilo pár minut, aby mi stanovil diagnózu a pomohl mi . Za což jsem mu nesmírně vděčná. Díky samozřejmě patří i sestřičce, která člověka v těžkých chvílích velice podporuje. Patří jim velké dík a obdiv. Více

Nemocnice Sokolov

• „dobry den velke podekovani za profesionalni a llidsky pristup hlavne zduraznuji ze jako jedina lekarka z mnoha lekaru prisla na pricinu me dlouholete nemoci s lekari s kteryma jsem se po dobu setkavala jen vzkazuji misto pridani penez by vam vubec neuskodilo skoleni jak se chovat k nemocnym prestat ordinovat od stolu a chovani nekterych z vas katastrofa Více

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• Neurolog, Fyzioterapeut

„Dobry den, Já si tedy na Paní doktorku Prokopovou stěžovat nemohu,od začátku co jsem ji poznala na pohotovosti v Chebu kde jsem ležela se zády na kapackach mi pomohla,po té jsem byla u paní doktorky v ordinaci a v zhledem k bolestem s vyhřezlými plotynkami mi rychle pomohla,a její přístup byl velmi milý.Za sebe tedy mohu jediné poděkovat -já mam zkušenost velmi dobrou Více

Anglická 242, Mariánské Lázně Mapa

Léčebná rehabilitace