ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Vítejte na stránkách zubařů ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Máte problém s chrupem? Přijďte dříve než bude pozdě. Prevence je ta nejlepší léčba. Představujeme stomatologické pracoviště kladoucí důraz na individuální a profesionální přístup ke každému pacientovi. Snažíme se svým klientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je i pomoci pacientům překonat strach ze zubaře, který často vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a zubním lékařům ztěžuje práci.
Přečtěte si více

Adresy (2)

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.
Klatovská tř. 106, V případě bolesti prosím zarezervovat dva termíny, Plzeň 30100
ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.
Masarykovo náměstí 448, Nýřany 33023
ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Marcela Kronusová Jiný

  Mohu paní doktoru vřele doporučit! Velmi profesionální, milý, uklidňující a pečlivý přístup a spojíte-li to ještě s úžasnou sestřičkou, tak máte recept na zlato! Opravdu si nepřipadáte jako u zubaře. Dnes jsem byl u ní na prvním zákroku a jako člověk co má (nyní už spíše měl) panickou hrůzu ze zubaře, tak mohu poprvé v životě říct, že se skutečně na další návštěvu těším.

  Ověřený profil
  MUDr. Petr Havlík

  Sympatický lékař. Vyhodnotí problém, detailně seznámí pacienta se situací a s následným postupem. Pozitivní přístup, slušné jednání, velká trpělivost i s dětskými pacienty. A že se s našimi zuby co natrápil. Doporučujeme zcela bez výhrad a s poděkováním.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Havlík

  Pan doktor je skvělý odborník, který nabízí profesionální péči, ale zároveň je velmi citlivý a lidský. Velmi oceňuji jeho pečlivost, preciznost, ale také šetrnost ošetření. Vždy vše vysvětlí a nastíní možnosti léčby a hlavně bere ohled na přání pacienta a jeho potřeby. Atmosféra je u něj vždy úžasná. Cítím se u něj vždy velmi dobře, občas i zavtipkuje, aby se pacient nebál a lépe se uvolnil. Jsem s ním spokojena po odborné i lidské stránce a hlavně mám k němu naprostou důvěru. Pomohl velmi i mé mamce, za což jsem mu moc vděčná. I když nejsem z Plzně, tak se vyplatí k němu zajet o pár kilometrů navíc.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu