ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

(19 názorů)
Zobrazit lékaře

Vítejte na stránkách zubařů ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o. Máte problém s chrupem? Přijďte dříve než bude pozdě. Prevence je ta nejlepší léčba. Představujeme stomatologické pracoviště kladoucí důra... Více

O nás

Ordinace

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Klatovská tř. 106, V případě bolesti prosím zarezervovat dva termíny

30100 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Masarykovo náměstí 448

33023 , Nýřany , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Vítejte na stránkách zubařů ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Máte problém s chrupem? Přijďte dříve než bude pozdě. Prevence je ta nejlepší léčba. Představujeme stomatologické pracoviště kladoucí důraz na individuální a profesionální přístup ke každému pacientovi. Snažíme se svým klientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je i pomoci pacientům překonat strach ze zubaře, který často vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a zubním lékařům ztěžuje práci.

Názory o lékařích ze zařízení

 • Marcela Kronusová

  Zubař, MUDr.

  • P

   Pravidelně docházím do zubní ordinace v Nýřanech a tímto bych chtěla poděkovat Mudr. Veronice Posekané za prováděnou kvalitní zubní péči a za její laskavý přístup k pacientovi. Stejně tak velký dík patří i sestřičce Zuzaně Rybářové. Jako většina pacientů přicházím s určitým neklidem, ale jakmile usednu do křesla, vše ze mě spadne a to díky klidu a pohodě, která v této ordinaci panuje. U paní doktorky i sestřičky je znát, že profesionální přístup k pacientovi je u nich na prvém místě. Jarmila Polická Bítov

  • E

   Ke všemu bych se vyjadřoval jen superlativy. Navíc jsem rád, že paní doktorka i sestřička dělají svoji práci rády a dokonce s radostí a v přátelském prostředí.
   Díky.

  Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře


 • Petr Havlík

  Zubař, MUDr.

  • Umístění: ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

   Sympatický lékař. Vyhodnotí problém, detailně seznámí pacienta se situací a s následným postupem. Pozitivní přístup, slušné jednání, velká trpělivost i s dětskými pacienty. A že se s našimi zuby co natrápil. Doporučujeme zcela bez výhrad a s poděkováním.

  • L
   Umístění: ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

   Pan doktor je skvělý odborník, který nabízí profesionální péči, ale zároveň je velmi citlivý a lidský. Velmi oceňuji jeho pečlivost, preciznost, ale také šetrnost ošetření. Vždy vše vysvětlí a nastíní možnosti léčby a hlavně bere ohled na přání pacienta a jeho potřeby. Atmosféra je u něj vždy úžasná. Cítím se u něj vždy velmi dobře, občas i zavtipkuje, aby se pacient nebál a lépe se uvolnil. Jsem s ním spokojena po odborné i lidské stránce a hlavně mám k němu naprostou důvěru. Pomohl velmi i mé mamce, za což jsem mu moc vděčná. I když nejsem z Plzně, tak se vyplatí k němu zajet o pár kilometrů navíc.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře