ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Vítejte na stránkách zubařů ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o. Máte problém s chrupem? Přijďte dříve než bude pozdě. Prevence je ta nejlepší léčba. Představujeme stomatologické pracoviště kladoucí důra... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Klatovská tř. 106, V případě bolesti prosím zarezervovat dva termíny

30100 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Masarykovo náměstí 448

33023 , Nýřany , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Vítejte na stránkách zubařů ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Máte problém s chrupem? Přijďte dříve než bude pozdě. Prevence je ta nejlepší léčba. Představujeme stomatologické pracoviště kladoucí důraz na individuální a profesionální přístup ke každému pacientovi. Snažíme se svým klientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je i pomoci pacientům překonat strach ze zubaře, který často vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a zubním lékařům ztěžuje práci.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Kronusová Jiný

  Mohu paní doktoru vřele doporučit! Velmi profesionální, milý, uklidňující a pečlivý přístup a spojíte-li to ještě s úžasnou sestřičkou, tak máte recept na zlato! Opravdu si nepřipadáte jako u zubaře. Dnes jsem byl u ní na prvním zákroku a jako člověk co má (nyní už spíše měl) panickou hrůzu ze zubaře, tak mohu poprvé v životě říct, že se skutečně na další návštěvu těším.

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Havlík

  Sympatický lékař. Vyhodnotí problém, detailně seznámí pacienta se situací a s následným postupem. Pozitivní přístup, slušné jednání, velká trpělivost i s dětskými pacienty. A že se s našimi zuby co natrápil. Doporučujeme zcela bez výhrad a s poděkováním.

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Havlík

  Pan doktor je skvělý odborník, který nabízí profesionální péči, ale zároveň je velmi citlivý a lidský. Velmi oceňuji jeho pečlivost, preciznost, ale také šetrnost ošetření. Vždy vše vysvětlí a nastíní možnosti léčby a hlavně bere ohled na přání pacienta a jeho potřeby. Atmosféra je u něj vždy úžasná. Cítím se u něj vždy velmi dobře, občas i zavtipkuje, aby se pacient nebál a lépe se uvolnil. Jsem s ním spokojena po odborné i lidské stránce a hlavně mám k němu naprostou důvěru. Pomohl velmi i mé mamce, za což jsem mu moc vděčná. I když nejsem z Plzně, tak se vyplatí k němu zajet o pár kilometrů navíc.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu