(2 názory)
Zobrazit lékaře

Vítejte na stránkách zubařů ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o. Máte problém s chrupem? Přijďte dříve než bude pozdě. Prevence je ta nejlepší léčba. Představujeme stomatologické pracoviště kladoucí důra... Více

Klatovská tř. 106, V případě bolesti prosím zarezervovat dva termíny

30100 , Plzeň , plzeňský

Masarykovo náměstí 448

33023 , Nýřany , plzeňský

Vítejte na stránkách zubařů ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Máte problém s chrupem? Přijďte dříve než bude pozdě. Prevence je ta nejlepší léčba. Představujeme stomatologické pracoviště kladoucí důraz na individuální a profesionální přístup ke každému pacientovi. Snažíme se svým klientům zajistit moderní stomatologické technologie, které rozsah zubní péče rozšiřují, zvyšují její komfort a snižují bolestivost výkonů. Naším cílem je i pomoci pacientům překonat strach ze zubaře, který často vede k odkladům potřebných návštěv zubní ordinace a zubním lékařům ztěžuje práci.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Petr Havlík

Sympatický lékař. Vyhodnotí problém, detailně seznámí pacienta se situací a s následným postupem. Pozitivní přístup, slušné jednání, velká trpělivost i s dětskými pacienty. A že se s našimi zuby co natrápil. Doporučujeme zcela bez výhrad a s poděkováním.

• L
    Lékař: MUDr. Petr Havlík

Pan doktor je skvělý odborník, který nabízí profesionální péči, ale zároveň je velmi citlivý a lidský. Velmi oceňuji jeho pečlivost, preciznost, ale také šetrnost ošetření. Vždy vše vysvětlí a nastíní možnosti léčby a hlavně bere ohled na přání pacienta a jeho potřeby. Atmosféra je u něj vždy úžasná. Cítím se u něj vždy velmi dobře, občas i zavtipkuje, aby se pacient nebál a lépe se uvolnil. Jsem s ním spokojena po odborné i lidské stránce a hlavně mám k němu naprostou důvěru. Pomohl velmi i mé mamce, za což jsem mu moc vděčná. I když nejsem z Plzně, tak se vyplatí k němu zajet o pár kilometrů navíc.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu