Nový Bydžov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji Více

Činěves 250, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

1. máje 99, Dymokury, Nymburk Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „U paní doktorky jsme již více jak rok a s potěšením musím zkonstatovat, že jsme si opravdu vybrali skvělého lékaře. Jak už tu někdo psal - udělá si čas na vysvětlení a opravdu dokáže věci podat laskavě s humorem sobě vlastním. V případě diskuze nad nemocí probere všechny možné aspekty, což je nesmírně laskavé a hlavně poučné. Nenabízí spoustu léků, aby z toho měla profit. Naopak řekla bych, že k lékům přistupuje s respektem, což je v dnešní době velice pozitivní jev. K dětem se chová velice laskavě a s takovým " partnerským" přístupem. Dítě se tedy cítí postavené na roveň a díky tomu je i důvěřivejší a otevřenější, což v ordinaci lékaře je jen ku prospěchu věci. Takže za nás 100 % doporučujeme. Více

Riegrova 901, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost v Hořicích

Buvova 1, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost ve Vysokém Veselí

Zimmermanova 214, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Vynikající pediatrička spolu se šikovnou sestřičkou,Doporučuji............

Jana Maláta 488, Nový Bydžov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velice si vazim toho co pro nas udelala, mnohdy i nad rámec povinnosti, deti tam chodi rády a vysledky jsou rychlé , dekujeme a doporučujeme Více

Otakarova 621, Hořice Mapa

Klinická logopedie

• „i když nejsem její pacient ochotně mě s bolestí přijmula a pomohla mi. Velice děkuji za ochotu a pomoc

U Střediska 100, Smidary Mapa

Stomatologická ordinace

• „Doktorka i sestra jsou milé, vlídné, ochotné, komunikativní. Líbí se mi, že dbá na vyloučení kontaktu zdravých dětí s nemocnými. Překvapila mě i když i volala, aby zkontrolovala zdravotní stav dcery nad rámec kontrol. Nic nezanedba a radeji i vícekrát vyšetří. Jsem moc spokojená. Více

Malátova 488, Nový Bydžov Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Dobrý diagnostika a operatér, navíc velmi lidský.

Barákova 1501, Hořice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „CHARAKTERNI ČLOVĚK A MA LIDSKÝ PŘÍSPUP K PACIENTUM.

Ordinace, Městec Králové Mapa

ordinace

• „K paní doktorce chodíme celá rodina již několik let a jsme moc spokojeni!!

Jungmannova 114/I, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• Otorinolaryngolog

„Také se připojuji, i když jsem z Jičína, rád za panem doktorem zajedu. Nejvíc u mě boduje tím, že Vám řekne hned narovinu pravdu a nebude Vás chlácholit... je rázný, nic nezlehčuje a to je potřeba Více

Klicperova 6, Hořice Mapa

Ordinace ORL JNONY s.r.o.

• „Dobrý den, to co tady čtu je docela zajímavé ale myslím že každý pacient má svůj názor na svého ošetřujícího lékaře tak jako na vše ostatní. Kupříkladu já osobně jsem vždy spokojena-neřeším ted léky ale lékaře samotného-když do ordinace přijdu kolikrát vynervovaná a odchází naprosto klidně. To že někdo má k této doktorce špatný vztah musí nejdříve hledat chyby u sebe zda SÁM nebo SAMA je dochvilný/á a pak může kritizovat doktory. K této doktorce až můj čas dokoná přihlásím i svého syna, jelikož vím že na tuto ženu je spolehnutí a dá vždy správnou a pravdivou odpověd at je jakákoli. Hegerová Růžena Více

nám. Přemysla Otakara II, Městec Králové Mapa

• Praktický lékař

1 názor

„Pan doktor je prijemny, umi naslouchat, je peclivy, nemá narvanou cekarnu - pekne to "odsejpa"... Ordinace je sice zastarala, avsak Dr. i sestricka jsou super. Více

Milíčeves 26, Slatiny Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Kardiolog, Internista

1 názor

„záchrana života navzdor jiným lékařům !

Prezidenta Beneše 343, Městec Králové Mapa

Vnitřní lékařství a kardiologie

• „Pana doktora Charváta znám už asi 35 let. Úžasný přístup klidem. Nezažila jsem v tomto směru lepšího doktora a i díky tomu jak se umí úžasně chovat k dětem (a i k rodičům) si myslím, že jsem ty nekonečné operace a hospitalizace (a to ještě za komunismu s návštěvou rodičů 1x za měsíc) přežila. Vstřícnějšího, milejšího a ochotnějšího doktora neznám a že jsem jich v životě potkala opravdu hodně Více

Jana Maláta 488, Nový Bydžov Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

• „Nejlepší lékař ,jakého jsem si jako dítě mohla přát.<3 Velmi přátelský, usměvavý, ochotný vždy poradit. P.S. A má moc hodnou sestřičku :) Více

Perštýnská 127, Chlumec nad Cidlinou Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je opravdu nejlepší ve městě, stará se o celou naši rodinu. Když jsem měla opravdu vážné problémy, byl to on, kdo mě poslal všude, kam bylo třeba. Je na vysoké odborné úrovni a přitom velmi laskavý a vstřícný. A sestřička? ta je prostě super.! (lek) Více

Barákova 2128, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé