Oční lékař Rychnov nad Kněžnou

• Komenského 44, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Oftex s.r.o.

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

• Oční lékař

1 názor

„Tato paní doktorka je ochotná, příjemná, milá a hodná. Byla jsem vždy spokojená, takže vřele doporučuji.

Oftex s.r.o.

• „Moderně zařízená ordinace, profesionální přístup, při objednání minimální čekací doba. Příjemná a milá lékařka, odborně velmi zdatná,také sestra s příjemným a profesionálním vystupováním. Ordinaci navštěvuji pravidelně, nikdy jsem se nesetkal s nepochopením nebo odmítnutím. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Oční ambulance

• Oční lékař, Alergolog, Derma… tolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „S panem doktorem jsem se setkal při kontrole očního pozadí. Zjištěna katarakta.Pan doktor mě vše pro operaci zařídil. Od té doby k jinému lékaři nejdu. Naprostá spokojenost. Rád si do Žamberku dojedu. Více

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „Tato paní doktorka je velmi milá, a zajímá se o dobro pacientů. Kdyby nebylo jí dostala bych zelený zákal.Ona mně dobrými metodami rychle uzdravila.Doporučuji chodit k ní. Věřím že oblíbenkyní není jenom u mne ale i u více lidí.Kdo by jí neměl rád? Proto chodím jen k ní. Více

Rychnov nad Kněžnou Mapa

• „Velmi dobrá p.doktorka,nemůžu si ji vynachválit!!Doporučuji!!

Mírové náměstí 89, Týniště nad Orlicí Mapa

• Oční lékař

Oftex s.r.o.

• „Tuto doktorku mohu jen vřele doporučit,přístup k pacientům je velmi profesionální a lidský a hlavně její zdravotní sestra je milá,hodná,pracovitá,velmi starostlivá o zdraví pacientů a taky hlavně sexy.Takže doporučuji.Martina Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Oční ambulance

• „Vskutku odborník, s chornickým zánětem v obou očích na dolním i horním víčku mi tvrdil, že on s tím nic..... U jiného lékaře jsem byla za dva dny na operaci a po pár dnech na další, protože už se s tím nedalo nic dělat. Více

Pulická 99, Dobruška Mapa

• Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa