Zbýšov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka Dittrich je výborná lékařka. Byla jsem velmi spokojená. Moc jí děkuji za profesionální přístup.

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno Mapa

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Ovísek je vynikající odborník a vynikající člověk. Vyšetřen jsem byl vždy s maximální pečlivostí a zdravotní problém mi byl vždy srozumitelně vysvětlen, čehož si velmi vážím, protože takový přístup není vždy samozřejmostí. Celkově jde vidět na přístupu, že jste u opravdového profesionála. Následné léčení vždy dopadlo na výbornou, proto jsou mé zkušenosti jen pozitivní a pana doktora i paní sestřičku můžu s klidným svědomím a úsměvem jen doporučit. Děkuji. Více

Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

• „Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Kurská 2, Starý Lískovec, Brno Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „I started sessions with MA Hana Gistlová after loss of a family member, at a very hard period of my life. She helped me work through that and also solve a lot of other problems. She always listens and tries to help me work through the problems. On the top of that, she thought me techniques that helped me work on myself outside of therapy. From my perspective, I believe I gained valuable like skills that will help me in the future. Also, she speaks very good English, and can do sessions with foreigners. Více

OC Max, Kubíčkova 6, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

Psychologické poradenství a diagnostika - jednotlivec nebo pár - česky nebo anglicky 50 min

800 Kč

• „Na první pokus se nám bohužel nezadařilo, němela jsem už pak ani energii, ale paní doktorka mi řekla, ať to zkusíme ještě jednou. Děkuju za to rozhodnutí. Něchtěla jsem říkat hop předčasně ale teď už máme dva měsíce naši nádhernou holčičku. Vélké díky Více

Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Byli jsme velice spokojeni. V repromede jsem poznala, že pozitivní nálada a přístup jsou to nejdůležitější pokud jde o zdraví. Více

Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Chodím na kontrolu jednou do roka a vždy mám pocit, jakoby si p. doktorka pamatovala, kde jsme před rokem v rozhovoru skončili. A když si člověk prohlídne ty dlouhé čekací termíny, tak snad ani není třeba víc dodat. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

• „Paní doktorka je skvělá, ordinaci doporučuji všem, kteří milují své mazlíčky.Zde jim bude vždy poskytnutá profesionální péče. Více

Mikuláškovo náměstí 16, Brno Mapa

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Sobotovice, Brno Mapa

BRNO a okolí

• Praktický lékař, Pediatr

Lýskova 1031/2, Brno Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Paní doktorka je opravdový profesionál (a z pozice zdravotní sestry to mohu trochu posoudit ) , nic nebere na lehkou váhu a o zdravotní stav pacientů se sama aktivně zajímá . A k tomu je velmi příjemná a vstřícná . Jsem moc ráda ,že jsem se k paní doktorce před pár lety přehlásila a nyní už je u ní i můj syn. Více

Kubíčkova 8, Brno Mapa

MUDr. Kamila Pohanková

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Touto cestou bych chtela pochvalit praci pani hygienistky a velmi rada ji doporucuji. Navstivila jsem jiz nekolik brnenskych pracovist a musim jednoznacne rict, ze jsem konecne nasla svoji dentalni hygienistku. Osetreni bylo poctive, setrne, jako lekarka ocenuji hlavne profesionalitu a navic je hrozne sikovna.Uz jsem objednala i zbytek rodiny. Jiz jsem byla na trech predrazenych pracovistich, kde chteji 1400 kc za bezne pulhodinove osetreni. Zde jsem i za vstupni vysetreni vcetne kartacků, piskovani a fluoridace zaplatila o nekolik stovek mene. Dekuji velmi a opravdu rada budu doporucovat dalsim, kdo hledaji tuto peci. L.Klimesova Více

Libušina třída 580/4, Brno Mapa

Minident s.r.o.

• „Velmi příjemná paní doktorka, zákrok udělala v době, kdy nemusela, pak ještě pochválila za statečnost. Díky

Absolonova 30, Brno Mapa

Kožní ambulance

• Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Super pan zubař. Nikdy tam nic nebolí, je počlivý, trpělivý a je de příjemné prostředí. Chodím i se synem, který má 5 let a vždy se těší k zubaři. Mám od pana doktora zaplombované asi 3 zuby a dělanou operaci ustupující dáně. Vše v pohodě, bezbolestně a bez komplikací (a to jsem vždycky měla hrozný strach ze zubařů. Teď už nemám.) Syn když si rozsekl pusu o stůl (zevnitř pusy), tak mu to pan doktor taky zašil, aby jsme nemuseli na dlouhé čekání do dětské nemocnice. Doporučuji. Více

Pisárecká 269/6, Brno Mapa

Skydent s.r.o.

• „Vše proběhlo v pořádku a vyšetření bylo důkladné. Pan doktor mi vše vysvětlil a společně jsme se dohodli na vhodném postupu. Sice jsem nějakou dobu čekala, ale jinak si nemohu stěžovat, předepsané brýle jsou rovněž dobré. Více

Stromovka 8, Brno Mapa

Oční ambulance

• Psychoterapeut, Psycholog

„Výborná, vlastně jsem u ní byla jen několikrát, ale diky návštěvám u paní Ivy jsem si uvědomila zásadní věci, které mi pomohly poprat se se syndromem vyhoření. Dodnes mám v hlavě pár vět, které mi rekla a pomohly mi a pomáhají. Více

Pernštejnská, Brno - Žabovřesky, Brno Mapa

Psycholog a psychoterapeut Brno

• „Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné... Více

Školní 680/2, Střelice Mapa

Zubní ordinace Střelice