Hrušovany nad Jevišovkou

Jakého specialistu hledáte?
  • „S návštěvou paní doktorky jsem byl velmi spokojen. Příjemné vystupování a pečlivý přístup, mohu jen doporučit :)

• Praktický lékař

„Skvělý přístup, specialista, odborník - velká spokojenost. Jsem ráda, že mám tak skvělého pana doktora. I sestřička pohodová, profesionální. Mohu vřele doporučit. Více

Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou Mapa

Praktický lékař

• „Na pana doktora nedam dopustit- příjemný,ochotný a se vším rád poradi. Děkuji za to, že mám možnost chodit práve k němu :-) Více

Brněnská 1, Pohořelice Mapa

Soukromý gynekolog a porodník

• „Vřele doporučuji, opravdu naprostá spokojenost. Z paní doktorky vyzařuje nebývalý klid, pohoda a jistota, je velmi příjemná, vyslechne vás, vše sama srozumitelně vysvětlí a poradí. Myslím, že si zde všechna pozitivní hodnocení právem zaslouží. Více

Svobody 2, Mikulov Mapa

Ambulance lékaře oftalmologa

• „z rozvahou si vyslechne problemy pacienta, overi si na nem par veci a leci/pomaha

Dyjákovice 339, Dyjákovice Mapa

Praktický lékař

• „Skvělý zubař, šikovný, příjemný, stejně jako sestřička. Škoda jen, že vloni zmizel z ordinace neznámo kam a nikomu z pacientů nedal vědět, že odchází. P. Minjaríková Více

Zubní ordinace Mikulov

• „Jsem plně spokojen ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

č.d. 222, Novosedly Mapa

Ambulance pro děti a dorost

• „Paní doktorka Běhůnková je velmi sympatická, profesně zdatná, příjemná a inteligentní žena, které si velice vážím. Dokáže naslouchat a pomoci. Takových lékařů by mohlo být podstatně více. Více

Neurologická ambulance

• „Je úžasná, má obrovskou zásluhu na moji bezkonkurenční artikulaci. Také samozřejmě na rozvoj mé mentální stránky, více bych už se k tomu nechtěl vyjadřovat. Více

Komenského 1, Mikulov Mapa

Klinická logopedie Konešová s.r.o.

• „Pozitivní zkušenost. Přístup a práce paní doktorky byla profesionální a rychlá. Řádně mi vše vysvětlila, radu přidala, další schůzku domluvila. Čekání na vyšetření nebylo zdlouhavé. Oproti jiným lékařům odbavuje pacienty přiměřeně rychle. Těším se na další návštěvu Více

Svobody 220/2, Mikulov Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Nezlobte se milé dámy,slečny,nikdo nejsme neomylní.Já mám s paní doktorkou dobré zkušenosti.Vždy se mi snažila pomoci a poomohla a vytáhla mě z bryndy.Je pravda že vybavení není nejmodernější ale vystačující.Jestli máte problémy nebo dotazy mluvte s ní,je vstřícná a když to bude v její moci poradí a pomůže.Já jsem jí za mnohé vděčná,mám dvě děti a plánuji třetí,a neměnila bych.Mrzí mě,že někdo takové štěstí jako já nemá.Promiňte je to jen můj osobní názor a zkušennosti. Více

Svobody 2, Mikulov Mapa

Odborný gynekolog

• „Dělal mi plastiku předního křízového vazů kolene. A koleno funguje výborně.V Úrazové nemocnici mě půl roku léčili a tvrdili po artroskopii, že koleno je v pořádku a pan Dr. Vališ to poznal jen po hmatu. Více

Brněnská 120, Pohořelice Mapa

Ortopedická ambulance

• „K paní doktorce jsem chodila už od malička a má dcerka k ní chodí taky. Jsem s ní velice spokojena a v žádném případě bych neměnila. A s dětmi to fakt umí. Více

Brněnská 1, Pohořelice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor má velmi citlivý přístup a on i sestřička jsou velmi ochotní. Když mi antikoncepce trochu neseděla, dal mi jinou která byla super. Když mi obvoďák odmítl udělat jaterní testy a testy na chudokrevnost (kvůli výskytu v rodině), tady mi je ochotně udělali. Pan doktor dělá při každé návštěvě stěry a ultrazvuk i když nemám žádné potíže. Velmi doporučuji. Více

Pavlovská 51, Mikulov Mapa

Soukromý gynekolog a porodník

• „Pani doktorka mi vzdy pomuze od bolesti kdyz potrebuji, doporuci vzdy co mam delat (ikdyz to nedelam), nicmene mi na ni vadi jejich chladnejsi pristup a necitim se u ni vzdy nejlepe, nicmene bych ji nemenil. Více

Nádražní 438, Hrušovany nad Jevišovkou Mapa

Neurologická ambulance

• „PAN DOKTOR!VZDY OCHOTNY POMOCI,VYSLECHNOUT,PORADIT!JSEM U NEJ 20 LET A JESTE JSEM NIKDY NEMELA POCIT,ZE BY ZANEDBAL ME ZDRAVI!NA POMLUVY SE VYKASLETE,DELEJTE DAL SVOJI PRACI,DELATE JI SKVELE A PATRI VAM MUJ DIK Více

Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor i sestřička jsou uzasni! Oba jsou extrémě milí lidé a člověk úplně cítí tu jejich pozitivní léčivou energii. Více

Piaristů 23, Mikulov Mapa

Interní a všeobecná ambulance

• „..milá,vstřícná,empatická,citlivá...zkušená lékařka..kvalitní péče... vřele DOPORUČUJI....

Kostelní 1, Miroslav Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Pana doktora můžu všem doporučit. milý přístup, lidsky a jak tady bylo řečeno již - i něco tak nepříjemného jako hadička, je u pana doktora bezne vysetreni. diky za pana doktora ! Více

Republikánské obrany 1, Mikulov Mapa

Chirurgie a choroby GIT

• „Jsem velmi spokojená, vždy příjemné jednání jak sestry tak doktora, Dokonce i mimo ordinační hodiny po telefonu dokáže poradit velmi dobře a ochotně ! A co se týče očkování taky super , chtěla jsem očkovat později až od 6 měsíců a tak taky očkuji , sice byla debata , ale už jsme si vše vyjasnili ! Jinak dcerka nebývá nemocná ! Více

Republikánské obrany 1, Mikulov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost