Jemnice

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Pediatr

Masarykova 330, Telč Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Skvělá lékařka, zodpovědná, svědomitá, hodná, milá, vždy se snaží vyjít vstříc, pro zdraví pacientů by obětovala i své zdraví. Více

Hradební 132, Telč Mapa

Ordinace PL

• „Pan doktor je úplně fantastický, chodím k němu už tak 12 let, je milí, příjemný, velice ochotný a vždy vše vysvětlí, aniž by se na Vás díval, jak na exota, jak to někteří doktoři mají v oblibě, když něčemu nerozumíte a zeptáte se. Během této doby jsem odrodila dvě děti. Nedávno jsem za ním chodila, když mi bylo špatně, myslela jsem si, že je to kvůli cystě na vaječníku, ale pan doktor se snažil a nikdy mě neodbyl, ať dobře věděl, že to nemůže být od té cysty. Udělal pro mě víc než je v jeho kompetenci, věci, které měl zařídit můj obvodní lékař. Je moc hodný a ochotný, moc moc děkuji. Radka Více

9. května V./161, Dačice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Je ochotní, v poklidu beze spěchu vyslechne Vaše problémy. Někdy se zdá,že to s péčí o Vás přehání, ale zjistíte, že chce mít jistotu o Vašem zdraví. Takových lékařů více Více

Pražská 115, Moravské Budějovice Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Za paní psycholožkou Katkou jsem začal docházet před 6 měsíci. Díky ní si konečně začínám dávat do pořádku svůj život a vidět v něm nějaký smysl. Má k člověku velmi vřelý přístup a jde vidět, že ji skutečně záleží na tom, aby druhému pomohla vyřešit životní obtíže. Více

Havlíčkova 877, Moravské Budějovice Mapa

Psychologické poradenství a psychoterapie

• Praktický lékař

„Pana doktora Kellnera mohu doporučit, vždy mě ochotně vyslechl a s rozvahou poradil, co se dá dělat. Ochotně vždy vyhověl pokud to jen trochu bylo možné. Více

Ordinace praktického lékaře

• Ošetřovatel

1 názor

„Výborně se nám starají o matku, má první, poslední, ze vším jí pomohou a sestřičky jsou velice přátelské, pacientovy vychází vstříc. Více

Svobodova 106, Dačice Mapa

RESIDENT 2000 o.p.s. - domácí péče

• Ošetřovatel

1 názor

„O mého otce se starají skvěle. Díky nim může být doma.

Mutná 14, Cizkrajov Mapa

Domácí ošetřovatelská péče

• „Dobrý den. K dr.Štumarové jsem chodila od r.1995 do r.2000,kdy jsem se odstěhovala na druhý konec republiky a docela jí postrádám.Nejen,že mi udělala kvalitní porcelánové náhrady předních zubů(horní jedničky,............přišla jsem o ně při nehodě na kole),které měly vydržet 6 let a drží bez problémů o 6let déle.:-) Spokojená jsem byla i s výplněmi vrtaných zubů,...........drží také dodnes.Co se týče trhání zubů moudrosti(mám kořeny do kotviček),tak tam byla taky bezchybná. Více

Telč Mapa

• „Je to hodně moc výborný neurolog. Jsem s panem Hřebenem spokojený, můžu Vám ho doporučit. Je to profesionální lékař.

Neurologická ambulance

• „Chválím pana doktora, je zodpovědný a pečlivý. Jsem u něj naprosto spokojená.

Brněnská 214, Slavonice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jsem zdravotník,tudíž můžu odbornost posoudit profesionálně . Tento lékař jako jediný zjistil důvody mé sterility a díky němuž mám druhé dítě,skvělý odborník co se týče veškerých diagnóz . To,že se někdy nevybavuje je prostě v povaze ,každý jsme nějaký . A k některým zde uvedeným hodnocením bych řekla pouze toto : dobře vím ,co si dovolí mnozí pacienti ,takže někdy nelze jinak :"na hrubý pytel, hrubá záplata". Já osobně jsem se nikdy nesetkala se sebemenší arogancí . Více

Masarykova 330, Telč Mapa

Odborný ženský lékař

• „s péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Je ochotná příjemná a s každým zdravotním problémem se za ní dá zajít. Podle mého názoru se snaží každému pomoci.L. N. Více

Praktická lékařka pro dospělé

• „Naprostá spokojenost, vynikající vybavení, lidský přístup a hlavně puntíčkářská fortelná práce. Před lety jsem změnil zubaře a jsem za to rozhodnutí rád. Dobrou práci a péči si rád zaplatím. Více

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší zubař na světě! Pečlivý, šikovný, svědomitý. Nedám na něj dopustit. K takovému zubaři se člověk nemůže netěšit. :-) Více

Zubní ordinace

• „Dobrá lékařka. Sice se hodně řídí tabulkami, ale myslím, že to není na škodu. Svojí práci umí.

Masarykova 444, Telč Mapa

• Praktický lékař

„výborný diagnostik, lidský přístup. nemůžu si vynachválit :-)

č.d. 37, Police Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Chválím její přístup k pacientům.Mě osobně si myslím zachránila život,když sem k ní přišla s kompikacemi po operaci.Ihned mě odeslala na vyšetření a já skončila na Jipce kde jsem byla skoro měsíc,moc si toho nepamatuji ale žiju a to je to hlavní.Když mám problém je ochotná,vyslechne co mě trápí a tak všeobecně je lidská!! Více

V Ráji 1049, Jemnice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je příjemná, umí naslouchat a vše se snaží vyvětlit. Tato paní doktorka je jediná ke které chodíme opravdu rádi. Velký podíl na tom má i sestřička. Je na ní vidět, že práce s dětmi ji opravdu baví. Více

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Pan doktor Tomandl je úžasný lékař a člověk chodím k němu už 28let a lepšího lékaře jsem nezažil vždycky mi pomohl jeho rychlost žádná hodinová čekací doba prostě pan doktor z velkým D. Moc vám děkuji za dlouhou dobu kterou jste mě i mě rodině věnoval budete nám chybět a moc Vám za všechno děkuji užívej tě si důchodu ve zdraví ještě jednou děkuji J. V. Více

Bratrská 174, Dačice Mapa

Ordinace praktického lékaře