Brno-Starý Lískovec Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Online konzultace k dispozici

„Velice milá a vstřícná paní psycholožka, dcera byla viditelně spokojenější hned po první návštěvě:-)

Vlhká 25, Brno Mapa

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Psychologická konzultace ONLINE

• Online konzultace k dispozici

„K panu Koutnému, jsem došel přes doporučení od kamaráda, ikdyž jsem od toho nic neočekával, tak hned po prvním sezení jsem dokázal zklidnit hlavu od neustálého koloběhu negativní myšlenek, které mě nedali klidu už dlouhou dobu. Po několika sezeních, cítím, že mám šťastnější a klidnější mysl. Mohu jenom doporučit. Více

Peroutková 2, Brno Mapa

Jan Koutný - EFT Terapeut

1 000 Kč

• Psycholog, Dětský psycholog

Online konzultace k dispozici

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

Online konzultace k dispozici

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

od 800 kč

Psychoterapie

Online konzultace k dispozici

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Psychoterapie-Marcek.cz

Individuální sezení

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pani magistra byla od první chvíle plne koncentrovaná na novou klientku. Dobrý pocit a milé prostředi.

Jezuitská 13, 1p., Brno Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

od 800 kč

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Paní magistra je vždy velice usměvavá, pohodová a trpělivá. Na skupinovém cvičení Zdravá záda dokáže vytvořit velice příjemnou atmosféru. S Fyzio Balance mám jen ty nejlepší zkušenosti, doporučuji! :) Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

850 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Jiřího pomoc jsem vyhledala po dlouhém odhodlávání a ve chvíli, kdy jsem byla psychicky na dně. Prvních pár sezení jsem celá probrečela a pouštěla ven vše, co se za roky nahromadilo. Mí rodiče se rozvedli když mi bylo 11 let, nebyl to jednoduchý rozvod a jejich vztahy byly vždy velmi bouřlivé a některé situace z dětství ve mne rezonují doteď. Ve škole jsem byla šikanována. Táta se několikrát za život pokusil o sebevraždu a před třemi lety zemřel tragicky při autonehodě. S partnerem po 8mi letech přišly velké problémy, snažila jsem se tu ztrátu otce i problémy doma "léčit" jiným mužem a udržovat oba vztahy. Ten jiný muž se ukázal být těžce závislým na pervitinu, denně mi chodilo 600 zpráv s nadávkami, urážkami, výhružkami zabitím apod. a to po dobu dvou let. Ztratila jsem smyls proč ráno vstát a přežít další den. Neměla jsem důvod. Otevřela jsem se díky Jiřímu profesionálnímu ale zároveň lidskému a empatickém přístupu. Pomohl mi najít sebe sama, nalézt sebedůvěru, východisko z celého mého trápení. Pomohl mi vyznat se v emocích, které se mnou zmítaly, v zoufalství že nevidím směr a cestu. Odkud pramení mé reakce na různé situace, jak moc některé situace v dětství ovlivňují můj současný život. Dnes už sama sobě rozumím mnohem více, pryč je to mé rozbité a urmoucené já. Stojím mnohem pevněji na svých nohách, jsem sebevědomější, nebojím se co bude zítra. S partnerem jsme krizi ustáli a máme se rádi více než kdykoliv jindy, jsme šťastní. Druhý muž je pro mne minulost a velké poučení a připomínka toho, kdo a co nejsem a jak jsem se nechala ovládat a nechtěla to vidět. Za toto vše vděčím Jiřímu, za to, že mi pomohl najít sebe sama a žít, ne přežívat a trápit se něčím, co nemá smysl. Obrovské díky Jiří a děkuji za Vaši empatii, trpělivost a snahu vysvětlovat, odkud pramení různé vzorce chování a popíchnutí k přemýšlení nad věcmi trochu jinak :) Více

Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

1 200 Kč

• „Paní doktorka Dittrich je výborná lékařka. Byla jsem velmi spokojená. Moc jí děkuji za profesionální přístup.

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno Mapa

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jedním slovem SUPER!Velka spokojenost!Synovi pomohla!Prvni navsteva a myslim ze se radi budeme vrscet na kontroly!Velice prijemna hygienistka! Více

Školní 2,Střelice, Brno Mapa

Zdravotní středisko

Cena nebyla přidána

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Cena nebyla přidána

• Online konzultace k dispozici

„Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Muchova 33, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

Online konzultace k dispozici

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Terapie mi pomohla, změnila mi způsob myšlení a doufám, že techniky, které mě naučila paní psycholožka mi budou pomáhat. Velice doporučuji. Paní psycholožka je příjemná, sympatická a hlavně se snaží opravdu pomoct! :) Více

Jezuitská 13, Brno Mapa

Psychologická poradna Brno

Online konzultace k dispozici

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

700 Kč

• „Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!! Více

Merhautova 224, Brno Mapa

ALTADENT - stomatologické centrum

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pani Vaľková je príjemný človek a o to lepší psychológ. Vďaka nej sa dokážem nad svojím vnútorným prežívaním viac zamyslieť a posúvať sa vpred. Vždy sa snaží dôsledne vypočuť a porozumieť. Určite odporúčam aj ľuďom, ktorí sa boja urobiť prvý krok a objednať sa na terapiu. Neoľutujete. :)) Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Na návštěvu jsem šla se synem - ani ne 2,5 roku. Paní Kamila k synovi přistupovala velmi trpělivě, hravě. Celkově velmi flexibilně. Vysvětlila příčiny, současný stav a dala praktická doporučení - znovu formou hry :) Děkujeme Vám. Alena Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

Fyzio Centrum Brno

Fyzioterapeutická konzultace

• Lidový léčitel

„Pan Cvrk je ochotný člověk s dlouholetými zkušenostmi a v praxi je to také znát. Byla jsem u něj kvůli chronické kopřivce kterou jsem si vypěstovala díky dálkovému studiu na vysoké škole. Doktoři jen zjistili že nemám žádné alergie, dostala jsem na potlačování kopřivky Dasseltu. Po dvou návštěvách u pana Cvrka došlo k obrovské změně a kopřivka ustoupila. Třetí návštěva už jen sloužila k ,,doladění". Ještě jednou moc děkuji. Více

Špitálka 16, Brno Mapa

Relaxační a léčitelské centrum Pyramida.net