Brno-Žabovřesky Brno

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

Cena nebyla přidána

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Na návštěvu jsem šla se synem - ani ne 2,5 roku. Paní Kamila k synovi přistupovala velmi trpělivě, hravě. Celkově velmi flexibilně. Vysvětlila příčiny, současný stav a dala praktická doporučení - znovu formou hry :) Děkujeme Vám. Alena Více

Fyzio Centrum Brno

Fyzioterapeutická konzultace

800 Kč

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

900 Kč

• „Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila. Více

Jana Babáka, Brno Mapa

Kyselovský stomatologie s.r.o.

Online konzultace k dispozici

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

Červinkova 2472/1, Brno Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Konzultace online

900 Kč

• „Paní magistru bych charakterizovala jako krásnou, mladou, milou a velice schopnou. Přišla jsem za ní kvůli problémům s horními zády a krkem. Prozatím jsem u ní byla jen jednou, ale pomohla od největší bolesti, vysvětlila problém a poradila cviky na doma. Je vidět, že paní magistra je člověk na správném místě, kterého jeho práce baví. Více

RehabSmile

• „Skvělá paní doktorka, vždy mi pomohla jak nejlépe mohla a zajímala se o mě jako o pacienta. Mohu jen doporučit. Momentálně docházíme v těhotenství a všechny vyšetření proběhly velice příjemne, všechno mi vysvětlila a vybrala bych si ji s dalším těhotenstvím znovu. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Gynekologie Rubín

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„K paní Šuráňové chodím již cca 10 let, vždy naprostá spokojenost a precizní práce. Jsem u ní velmi spokojená a doporučuji. Více

Purkyňova 2855 / 97 a, Brno Mapa

Markéta Šuráňová, dentální hygienistka

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař Více

Jana Babáka, Brno Mapa

Kyselovský stomatologie s.r.o.

• „Pana doktora všem doporučuji.nase celá rodina začala k němu chodit a jsme velmi spokojeni.vcera jsme u něho byli,měla jsem bolestivý zub,hned se do něho pustil,i když v plánu byl jiný zub. To u zubaře před tím bych se ošetření nedočkala. Jsme rádi,že jsme k panu doktorovi smolikovi nastoupili. Více

Pod Kaštany 15, Brno Mapa

Ridere

• „K panu doktorovi jsem začal chodit když byl těsně po škole na doporučení jeho spolužáka! Myslím si, že jeho ordinaci navštěvuji cca 12 let určitě. Vždy jsme byl spokojený a odvedl vždy velmi dobrou práci. Vždy mi vysvětlil co bude dělat a kolik to bude stát. Zuby mám jeho a dnes už i jeho podřízených ve velmi dobrém stavu!! Více

Rybkova 9, Brno Mapa

MUDr. Ondřej Vít

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Byla jsem u paní psycholožky se synem na vyšetření školní zralosti. Děkuji ji za trpělivost, dokázala ho strhnout ke spolupráci a získat si jeho důvěru. Sám maloval a rozvykládal se, což u něj nebývá obvyklé při prvním kontaktu s neznámým člověkem. S jejím milým přístupem vzal testy jako zábavu a bez potíží se je podařilo zvládnout, byť byly dlouhé. Je moc fajn, že tuhle práci dělají lidé, jako je pani Mgr. Kotková, pro které je to poslání a ne nutnost a jen práce. Přeji hodně spokojených malých človíčků. Více

Vackova 44, Brno Mapa

soukromá praxe

Poradenství pro rodiče

1 000 Kč

• „U pana doktora Trupara jsem před měsícem podstoupila otoplastiku - přišití ušních boltců. O tomto zákroku jsem přemýšlela již dlouho, jelikož mě odstáté uši trápily od dětství. Vybrat si mezi plastickými chirurgy, kteří tuto operaci provádějí, mi trvalo opravdu dlouho. Nejvíce mě však nakonec oslovily výsledné podoby uší právě od pana doktora Trupara. Objednala jsem se tedy na konzultaci a přibližně za měsíc jsem poprvé navštívila kliniku. Jednalo se o velice příjemné a čisté prostředí. Pan doktor byl moc hodný. Zhodnotil stávající stav uší a vysvětlil mi vše potřebné ohledně zákroku i pooperační péče, pakliže bych se k zákroku skutečně rozhodla. Sama jsem si už neměla co rozmýšlet. Ještě ten den jsem si na recepci u velice milé paní Truparové rezervovala termín operace a dokonce měla štěstí, byl hned za měsíc. Samotný zákrok nebyl nijak zvláště bolestivý (z čehož jsem měla největší obavy) a atmosféra na sále byla díky vtipkování a povídání pana doktora pohodová. Na sále byli všichni příjemní a hodní, což přispělo k tomu, že ze mě strach ze zákroku rychle opadl. Hojení probíhalo bez komplikací a větší bolest jsem pociťovala asi jen dva dny. Pak postupně bolest odeznívala a uši byly pouze citlivější. S výsledkem jsem nadmíru spokojená, protože uši nejsou nepřirozeně "připlesklé k hlavě", jak bývá po těchto operacích u některých doktorů zvykem. Jsem velice ráda, že jsem si pana doktora vybrala a jednoznačně jej i jeho tým doporučuji! Více

Bulharská 1320/29, Brno Mapa

Human Beauty s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Profesionální, empatický, ale hlavně lidský a přátelský přístup. Paní psycholožka mi poskytla psychologickou první pomoc, vyslechla mě, probraly jsme další možné kroky v řešení mé situace, respektive mě navedla, abych si tyto kroky zodpověděla a ujasnila sama. Také mi ukázala, jak se na věc podívat z více úhlů. Vřele doporučuji, moc mi pomohla. Děkuji! Více

Vodova 35, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Konzultace online

800 Kč

• „Každý se vyptává, co v jaké ruce a kdy držíte, každý řeší vaše zaměstnání a je to jak když někdo věští... tohle bylo po 3 fyzioterapeutech poprvé, kdy jsem zjistil při jakém konkrétním pohybu co bolí a jak to zkusit vyřešit BEZ operace. Díky moc... Více

ProCare Fyzio

Funkční trénink

700 Kč

• „Pan doktor Pospíšil je vynikající praktický lékař na svém místě. Je věcný, ochotný, lidský a s velkou erudicí.

Ambulance praktického lékaře

• Psychoterapeut, Psycholog

„Výborná, vlastně jsem u ní byla jen několikrát, ale diky návštěvám u paní Ivy jsem si uvědomila zásadní věci, které mi pomohly poprat se se syndromem vyhoření. Dodnes mám v hlavě pár vět, které mi rekla a pomohly mi a pomáhají. Více

Brno - Žabovřesky, Brno Mapa